bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

baju --- a pytałeś ogółem coś dalej? Co z tymi biletami? Bo tu poniedziałek a ja dalej nic nie mam, masakra jakie ogarnięcie.
 
no wlasnie pytalem, napisala mi jedynie, ze nie ma mozliwosci otrzymania biletow w formie na maila tylko beda do odbioru w dzien gali (!!!) od 17:30 w jakims boxoffice. ogolnie spontanicznie dosyc to wyglada, chyba nie ogarniaja jak ludzie tam podrozuja i ze niektorzy lubia miec wszystko 'dopiete', a nie w dzien gali jeszcze po bilety biegac/nie byc pewnym czy ma sie w ogole wejsciowki. moze to tylko ja jestem taki spiety... :)
 
baju nie tylko ty :D. Organizacja tak samo jak na promacu tylko do hali w przypadku naszej gali mialem 20 min spacerkiem, a tutaj bede mial 5 3 lub 4 dni wyjete. Troche to dziwne. Mozesz podeslac mi kopie waszej korespodencji na maila? [email protected]
 
Witam,



mam na sprzedaż 2 bilety na galę, cena 400 za obydwa do małej negocjacji. Bilety do odebrania w dniu gali, istnieje możliwość przeniesienia biletów na inne nazwisko.
 
jesli ktos z cohonesow chce jechac to takie bilety to jestem je w stanie oddac za darmo. dla reszty dalem na tej grupie cene wyjsciowa 300.



dss, jak wykombinuje jak to zrobic na gmailu to wysle zaraz. :p
 
Bo jak okaże się, że pojechałem za darmo to niech mi UFC kase oddaje!! I to w dolarach a nie kurwa w PLN!!
 
ahahaha, Dana bonus da Mojso, nie martw sie. :P



nie odpisuje mi ta kobieta, nowych informacji rowniez nie mam, mega dziwna sytuacja - jak juz pisalem do dss - padaka straszliwa. tego sie nie spodziewalem, bylem pewien, ze otrzymamy mailowo bilety.
 
dostalem maila od ufc z informacja o tym co kazdy juz wie i z planem gali. Troche mnie tym uspokoili ale i tak troche slabo to rozwiazne jest
 
ja dostalem maila od kobiety, ze nie mozemy otrzymac mailowych zaproszen gdyz dopiero bilety zostaja 'ulokowane' na miejscach. moge napisac jedynie imie i nazwisko kogos kto bedzie mogl odebrac bilety w dzien gali. btw, te bilety nie powinny byc sprzedawane - do wszystkich 'konkursowiczow' ktorzy otrzymali ten 'rodzaj' biletow. :)



nie wiem co teraz zrobic, naprawde nikt nawet za darmo ich nie chce?
 
Achtung, uwaga:



Mój ziomek wygrał bilety w konkursie MMARocks na UFC do Szwecji, sztuk dwie i ma je na sprzedanie, cena dobra, idzie się dogadać ;)



Jak ktoś zainteresowany to walić na [email protected] , pozdro
 
haha, Chosen, naprawde jak nie bedzie co to podam Ci te dane i po prostu na miejscu cos bedziesz mogl z nimi zrobic. bez sensu zeby tam przelezaly jak mozna cos jeszcze z nich wyczarowac - z tym, ze na miejscu. co za idiotyzm, serio. gdybym byl ze Sztokholmu to luz, ale takie cuda 'na odleglosc' to troche niewygodne.
 
Jakby ktoś ze mną poleciał to brałbym bilety od baja, chętni?



e.



albo zechciał mnie dokleić do swojego składu ;)
 
damian, nawet jesli z kims bys sie zakrecil tutaj juz to moglbys je odebrac jak cos.



mam jeszcze jedna opcje, rozmawiam na ten moment ze swoim ziomkiem, ma jakichs ludzi w Szwecji ktorzy moze beda chcieli pojsc na gale. juz do Sztokholmu samego 'siegam' po chetnych... :)
 
I tak tych konkursowych biletów nikt im nie kupi, problematyczny odbiór, a tak naprawde brak pewności + jak ktoś by dopiero teraz zaczął planować podróż, to jednak koszty rosną z dnia na dzień.
 
Dziwny ten odbior, bo nie pisze nawet na kogo, ani jak sie wykegitymowac. Po prostu bilety (nawet bez podania liczby miejscowek dla scislosci) do odbioru w budce.
 
po podaniu danych na ktore sa 'zaproszenia'. koperty sa imienne wiec nalezy podac jedynie imie i nazwisko/moze mail aby je odebrac. nawet w takich warunkach - dla mnie to rowniez mega dziwne.
 
tez tak sadze, sadzac po tym, ze umiejscowienie bedzie dopiero w dzien gali wiec zostana 'pojary', ale to tylko IMO.



albo beda bardzo dobre albo bardzo zle. :v
 
Swoją drogą deF ma być chyba w sztokholmie na gali, może Lauren tak wymijająco odpowiada, bo na miejscu się okażde, że defthomas będzię honorowo wręczał bilety. . . wiecie sweetfocia, uścisk dłoni, fanfary itd :-)
 
No więc Pani z UFC troche mnie uspokoiła i myśle, że to trochę rozjaśni sprawę, jeśli wybaczycie mi mój kiepski język:



esj2c4.jpg
 
Back
Top