Błąd na cohones

oj tam oj tam.

Generalnie to jest dylemat: albo przegladarka bedzie krzyczec ze sa bledy (ludzie wstawiaja tez content z serwisow HTTP), albo kilka serwisow odpadnie.
Osobiście wole żeby przeglądarka się darła niż coś było nieosiągalne. Podobnie jak z własnymi certami. Niech się drze ważne że działa.
 
ktos dodawal zewnetrzne emotikony :( @defthomas
ma ktos kopie? #lame

Niestety marne szanse, trzeba się zgłosić do autora czyli @kaczka41

edit.

wezwałem go, zobaczymy czy ma je jeszcze

bat-signal.gif
 
Łuki mi zdradził info że wstaw.org padło i stąd problem, 4 ikonki były na tym hoście. Dzięki bogu odzyskaliśmy Karola ale co z resztą ;/
 
Zatem wszystko jasne, usuwamy. W imieniu spolecznosci cohones popłakałem się po odpowiedzi Ukasza...
 
Czy byłaby opcja usunięcia jednego wpisu. Chodzi o komentarz który ktoś zacytował a ja tam wrzuciłem fotkę z płatnego hostingu. Ja się od razu kapnąłem i usunąłem ale cytujący pomimo prośby olał sprawę. Dmucham na zimne by za chwilę ktoś nie chciał 2000 funtów za bazgrołka.
Tu numer komentarza #188274»2060085
 
Czy byłaby opcja usunięcia jednego wpisu. Chodzi o komentarz który ktoś zacytował a ja tam wrzuciłem fotkę z płatnego hostingu. Ja się od razu kapnąłem i usunąłem ale cytujący pomimo prośby olał sprawę. Dmucham na zimne by za chwilę ktoś nie chciał 2000 funtów za bazgrołka.
Tu numer komentarza #188274»2060085
Dzieki @TYTUS ,ze o mnie dbasz, dobry kolega jestes
 
@Dzihados mam mały problem. Nie mogę zacytować postów innych użytkowników. Klikam „insert quotes...” i nic się nie dzieje. Masz jakiś pomysł? Od wczoraj tak mam.
Ciasteczka wywal *.mmarocks.pl, zaloguj sie ponownie. Daj znac czy pomoglo.
 
Back
Top