Błąd na cohones

Kurwa ale zostanę zwyzywany od oplotła.. ale nie dalej jak trzy dni temu wykupiłem pakiet all inclusive, parę dni miałem dostęp do szacowanego grona premiumusersów, poczytałem, powydziwiałem i pośmiałem się,a dzisiaj rano chuj wielki i bąbelki..
Pan @Siedem gdzie to zgłosić można?
 
Kurwa ale zostanę zwyzywany od oplotła.. ale nie dalej jak trzy dni temu wykupiłem pakiet all inclusive, parę dni miałem dostęp do szacowanego grona premiumusersów, poczytałem, powydziwiałem i pośmiałem się,a dzisiaj rano chuj wielki i bąbelki..
Pan @Siedem gdzie to zgłosić można?
Pan @defthomas kombinował w ustawieniach i niestety nie wiem jakie są aktualnie progi, musisz kolego się bardziej zaangażować w życie forum.... A premiones wróci.
Pozdrawiam.
 
Kurwa ale zostanę zwyzywany od oplotła.. ale nie dalej jak trzy dni temu wykupiłem pakiet all inclusive, parę dni miałem dostęp do szacowanego grona premiumusersów, poczytałem, powydziwiałem i pośmiałem się,a dzisiaj rano chuj wielki i bąbelki..
Pan @Siedem gdzie to zgłosić można?

Błąd systemu.

Serwery we Francji się lekko przegrzały ale już wszystko wróciło do normy.
 
Witam szanowne grono dżentelmenów, chciałbym zapytać którędy na HydePark ? :travolta:Czy została w celu dopuszczenia utworzona loża Cohones? Czy jako kiedyś stały bywalec tego przybytku hydeparkowego mogę prosić o jej zgromadzenie celem nadania dostępu ?
 
Tylko nie rób tego co jeden as jakiś czas temu który by zrobić taką liczbę zaczął... wrzucać po jednej emotce w tematy z newsami z 2010 roku i w nagrodę gdy już prawie osiągnął wymagany poziom dostał bana
jest jeszcze taki jeden co ma swoj temat i tylko on sie w nim udziela
 
@Dzihados da się tak zrobić żebym w ogóle nie widział nic od ignorowanej osoby? Tzn teraz widzę że wrzuca posta i że mogę dać "show ignored content", da się tak żebym nic nie widział, żeby tam była pustka?
 
Back
Top