Błąd na cohones

Hmm ja widze avatara na tej liscie, kurde dlaczego u mnie wszystko dziala?

@TYTUS a tu widzisz?
447d5a86125bbac9eb6acc22e7e56434

447d5a86125bbac9eb6acc22e7e56434
Widze mały pusty avatar ze znakiem men i pod spodem oryginalny avatar kaczki ale w dużym formacie około 4x4 cm
 
Nie wiem czy ktoś zgłaszał. Nowe posty na forum nie są pokazywane od razu tylko po iluś minutach.
 
W TSNS ludziska wrzucają jakieś dziwne linki widocznie...

@Gaara a co z op? wzywac adminow czy ogarniete? Ja jeszcze troche z doskoku...
 
@Dzihados Nie wyświetlają mi się posty z facebooka na forum oraz załączniki, takie jak np. ten poniżej.
Po kliknięciu w obrazek w załączniku pojawia się na ułamek sekundy ramka i od razu znika.

(w załączniku jest przykładowy post z fb na forum, który mi się nie wyświetla)

EDIT: Przeglądarka to Firefox.
 

Attachments

  • cohones.jpg
    cohones.jpg
    22 KB · Views: 26
Last edited:
@Luke Mozesz sprawdzic zalaczniki teraz?

Co do FB to po prostu ktos tego posta usunal na FB i juz nie da sie go wyswietlic.
 
To ten przyklad z polityki, naprawde go nie widzisz?? To musi byc cos u ciebie, nowa sesja prywatna moze na poczatek?


link bezposredni: link
 
To ten przyklad z polityki, naprawde go nie widzisz?? To musi byc cos u ciebie, nowa sesja prywatna moze na poczatek?


link bezposredni: link

W trybie prywatnym nie wyświetlają się w ogóle posty z FB, ani Twittera.

cohonese7999.jpg
cohones3b338.jpg
 
W trybie prywatnym, czy to z zalogowaniem na forum czy bez, posty z FB sa widoczne. Cos jest u ciebie. Anytywir? Dostawca?
 
W trybie prywatnym, czy to z zalogowaniem na forum czy bez, posty z FB sa widoczne. Cos jest u ciebie. Anytywir? Dostawca?
Zainstalowałem teraz Chrome'a i zdaje się, że wszystko śmiga. Coś jest najwyraźniej nie tak z moim Firefoxem, tylko za cholerę nie wiem co.
 
pewnie masz zablokowana domene dla ciasteczek? z drugiej strony mowisz ze bezposrednio to chodzilo...
 
Tzn?
Wpisujesz komentarz, publikujesz, i ponownie go edytujesz? I na ta edycje masz "tylko" 10m?
No właśnie edytuje, jest ok w trakcie pisania, klikam jak ukończe i wtedy jest komunikat, że przekroczono 10 min i przekierowuje do forum, a to co się pisało zostaje utracone bez ostrzeżenia lub jakiejś wersji roboczej.
Trochę minus jak ktoś np nie chciał np. robic 2 postów pod sobą.
 
Oho,chyba szykuje się 5 osoba do sygny...
Dodałem ;)

No właśnie edytuje, jest ok w trakcie pisania, klikam jak ukończe i wtedy jest komunikat, że przekroczono 10 min i przekierowuje do forum, a to co się pisało zostaje utracone bez ostrzeżenia lub jakiejś wersji roboczej.
Trochę minus jak ktoś np nie chciał np. robic 2 postów pod sobą.
Poszukam, czy jest ustawienie.
 
Błąd, nie błąd. Teraz za każdym razem jak ktoś napisze "w.ow" to zamienia na taką emotkęwow

I wychodzi "Oberwować " :lol:

Tak jak kiedyś z DC
 
Back
Top