Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

W ogłoszeniu ma w opisie - 8 w mieście, 5 poza miastem :beczka:
Aż sprawdziłem czy to na pewno benzyna. Na 50km to by się nawet zgadzało.
Suvy które ostatnio robilem: Infiniti ex35 9-10 litrów ropy na 100 trasa, miasto gorzej, powyżej 140 dramat, Lexus RX450h model przedostatni 2021 trasa miasto w sumie bez różnicy 9-10 (HYBRYDA!!!), no i klasyczny amerykanin GMC yukon spalanie - każda ilość która znajdzie się w baku.
 
17093184164664022638970528218765.jpg
dzisiaj śpię z nim w warsztacie.
 
Marzenie, ale serwis tego niezły wpierdol dla portfela.
Nie dla mojego a wręcz przeciwnie. :juanlaugh:
Tylko można pomarzyć. Egzemplarz taki jak ten 29.000 km stan idealny bez jednej ryski + poł bańki cebulionów możliwe że 0,6. Hamulce najtańsze przyzwoite tarcze klocki 10-12k złotówek , hamulce ceramika 60-76k złotówek. Olej filtry do przeżycia, razem ok 1100. Nissana odstawili czymś jeszcze szybszym audi R8 V10
 
View attachment 93160dzisiaj śpię z nim w warsztacie.
Piękne auto. Zachowana równowaga między sportowym charakterem a względną prostotą nadwozia. Właśnie bardziej mi się podobają takie samochody jak Nissan GT-R niż jakieś przekombinowane konstrukcje w stylu Lykana Hypersport. No, to teraz czekam aż ktoś pokaże zdjęcie Dodge'a Challengera i będziemy mieli: Briana O'Connera i Dominica Toretto ;-)
 
Piękne auto. Zachowana równowaga między sportowym charakterem a względną prostotą nadwozia. Właśnie bardziej mi się podobają takie samochody jak Nissan GT-R niż jakieś przekombinowane konstrukcje w stylu Lykana Hypersport. No, to teraz czekam aż ktoś pokaże zdjęcie Dodge'a Challengera i będziemy mieli: Briana O'Connera i Dominica Toretto ;-)
Challengera mam na starym telefonie. Też kiedyś się jeden przewinął. Szkoda że nie jakiś stary.
 
@szplin całkiem zapomniałem. Ogarnąłeś czy nie? Jeśli nie to powiem w poniedziałek
najebałem WD do środka, poprawiłem wkrętakiem i coś tam zamyka, więc już nieco mniejsze ciśnienie, bo nie zostaję z otwartym bagażnikiem. Na górczynie jest kolo co zajmuje się typowo zamkami, więc kiedyś w wolnym czasie podjadę do niego i może będzie wiedział bez żadnych kombinacji.
 
najebałem WD do środka, poprawiłem wkrętakiem i coś tam zamyka, więc już nieco mniejsze ciśnienie, bo nie zostaję z otwartym bagażnikiem. Na górczynie jest kolo co zajmuje się typowo zamkami, więc kiedyś w wolnym czasie podjadę do niego i może będzie wiedział bez żadnych kombinacji.
Naprawiał zamki mojemu koledze w peugeocie tym takim niby sportowym. CC? Zrobił wszystko bez problemu.
 
Brzmienie pod obciążeniem genialne,charakterytyczne i ciężkie do podrobienia. A to,że kapryśne technicznie mechanicznie pod względem skrzyni to inna inszość.
To jest polift i nic się nie pierdoli. Skrzynia jest poprawiona. Model 2018. Prawie 20 lat od przedstawienia konceptu i 10 od początku produkcji seryjnej. Bardzo wiele elementów poprawionych. Mimo ze silnik wywodzi się z linii gównianych nissanowskich v szóstek został doprowadzony do perfekcji. Składany ręcznie, każdy egzemplarz silnika ma numer i nazwisko twórcy.
Po wejściu pod spód widać że każdy element na swój udział w osiągach, nawet umieszczenie narzędzi do wymiany koła zostało użyte do optymalizacji rozłożenia masy. Dzięło sztuki inżynieryjnej. Prowadzi się jak po sznurku. Mógłbym rozmawiać o tym aucie godzinami. Żaden inny samochód mnie tak nie fascynuje. Moze jeszcze Lexus LFA ale jest ich tak mało że raczej nie będę miał okazji..
 
Back
Top