Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Gdyby ktoś miał dylematy związane z motocyklem i lubi klasyczne kształty to ostatnio mój faworyt:



18lzld.jpg




harley custom 1200cm, dźwięk sprawia zniknięcie teściowej :-) odejście fantastyczne, pierwszy raz jeździłem ze spacerówkami i mega wrażenie, jedyne wymaganie jaki ma motocykl to wzrost optymalny na moje gdzieś 180cm wzrostu.
 
^dobra maszyna !







ja po paru latach.. 8-10 wracam do crossow. Jutro jadę oglądać Yamah yz 125 i Kawasaki KX 125 oczywiście oba w 2t .. mam nadzieję że treafie dobrą szutke i lece na tor :D
 
@Seven, piękna maszyna! Ja jak na razie jestem na dobrej drodze do zdania A2 i wtedy mam zamiar kupić coś do 500pojemności.
 
Nie zdziwię się, jak po zdaniu A2, ojciec nadal będzie chciał, zebym kupił sobie jakąś 125, czy Simsona, zebym nauczył sie dobrze jeździć i operować biegami. Ja jednak wolę kupić od razu coś większego, prędzej czy póxniej i tak sie przecież nauczę. Druga sprawa to kasa za którą kupiłbym motocykl, albo i jej aktualny brak.



Tymbardziej, że naucyzłem sie zmieniać biegi i jeździć na Bandicie 600s, nie jeździłem dużo, a instruktor mi powiedział, ze "muszę mieć juz dużo wyjeżdżone" :)
 
Ja sie szykuje na Ducati monstera 1200, moja uwage zwrocil jeszcze R nineT, piekna maszyna.
 
Kojarzy ktoś z was stronę http://tlumiki-sklep.pl/? Szukam tłumika dla ojca, bo gdzieś mu ktoś powiedział, że w necie taniej ;) Widze, że mają też zamienniki, więc może rzeczywiście będzie taniej. Ktoś tam coś kupował?
 
slowik_1991



Twoja opinia o Mazdzie RX8, bo się przymierzam. :) Tak, liczę się z wysokim spalaniem.
 
Szady, to wszystko zależy od tego kto i jak eksploatował takie auto no chyba, że byś kupował nową ale nowych nie ma ;d Produkcja zakończona dwa lata temu. Spalanie na poziomie 16-20 litrów to nie mało, do słabo zadbanego auta trzeba też doliczyć spalanie wraz z benzyną sporych ilości oleju, ciężkie odpalanie na ciepłym silniku. Trzeba liczyć się z faktem, że auta te nie są odpowiednio eksploatowane, pałowane na zimnym silniku i nie serwisowane wedle zaleceń producenta, plus raczej średniej jakości blacharka. To tak w skrócie i na szybko.
 
rx8 to jest inna półka legend : ) wankiel raz, dwa to spalanie, ten silnik się nie liczy z portfelem:-)



Szady, nie bierz tego
 
O tych problemach z odpalaniem na ciepłym silniku słyszałem. Spalanie jak pisałem to nie jest jakiś ogromny problem, bo to ma być autko na weekendy bardziej. Szukam czegoś sportowego +/- 200 KM, ale jak zawsze w przypadku takich aut, większość jest fatalnie eksploatowana. Na pewno bym brał tylko coś co było do końca serwisowane w ASO. Wiem, że dwa auta to głupi pomysł; lepiej byłoby sprzedać to co mam i kupić coś lepszego, uniwersalnego, jakiegoś VW w kombi i dieslu. :D
 
Ale za to jaki piękny samochód :) Niedawno też się do niego przymierzałem ale w końcu po wielkiej bitwie rozsądek pokonał "bonera" :D
 
jak dla ciebie Szady nie jest problemem 20 litrów na trasie i 30 w mieście to ok : ) plus minus masz nissana 200 sx w tych pieniądzach
 
maryjan



Pewnie bym go sprzedał po miesiącu, bo bym tylko na paliwo pracował :D Potrzebowałem takiego kubła zimnej wody chyba, dzięki panowie. :) Ale jak def pisze, autko prześliczne, a w środku też bajeczka. Nie musiałbym nim jeździć, tylko bym w nim siedział. :-)
 
mazda ok ale nie rx8, 200 kuni jest bardziej w zasięgu i bez odwiedzania mechaników i cepeenów : ) harley pali 4 średnio jakby były pytania : D zabawy w uj,
 
motor to nie jest coś c lubię, bardziej lubię się z motorami ścigać : D



Szady chcesz mocne auto nieprzeciętne i masz dylemat ?
 
maryjan



Nie tyle nieprzeciętne, co takie, że jak otworzę garaż to mi się poprawi humor. Ma być ładne i z charakterem, czyli takie jak ja. :D
 
kup se saaba jak ja :-) łatwość podniesienia mocy do ok 500km bez potrzeby kucia wnętrz( kute tłoki itp) znosi się przyjemnie, przy okazji lanie dupy bmw wszelakim palce lizać:-) cebeerom itp też :-)
 
Piona maryjan. Aktualnie też mam szweda, tyle, że Volvo. :) Silnik jednak słaby, coś bym chciał mocniejszego. Szaleć nie mam zamiaru, ale czasem człowiek ma chęć przycisnąć w granicach rozsądku na obwodnicy trójmiejskiej. ;)
 
Back
Top