Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Mój ojciec w tym tygodniu podpisał umowę na Corollę Cross, nabrał trochę bajerów + drugi zestaw kół na zimówkach i po rabatach wyszło troszkę ponad 180k. Odbiór koniec sierpnia/początek września
Fajne autko, ale Corolla Cross to gabarytowo połowa Touarega a Rav4 to od 180 baza się zaczyna. Ceny są kosmiczne
 
Fajne autko, ale Corolla Cross to gabarytowo połowa Touarega a Rav4 to od 180 baza się zaczyna. Ceny są kosmiczne
Wiem, wiem, żona ma służbową Rav4 w wersji Selection i pięknie się to prowadzi. Rozpędzanie się przypomina odkurzacz i to jedyny mankament, który mogę wymienić. Klasa albo i dwie wyżej od Kadjara.
 
Mój ojciec w tym tygodniu podpisał umowę na Corollę Cross, nabrał trochę bajerów + drugi zestaw kół na zimówkach i po rabatach wyszło troszkę ponad 180k. Odbiór koniec sierpnia/początek września
W toyocie przynajmniej normalne terminy. W BMW teraz najczęściej 9 miesięcy czekania, a na niektóre modele ponad rok.

Co do cen, za ponad 300 k to się zaczynają modele q7 w audi
 
W toyocie przynajmniej normalne terminy. W BMW teraz najczęściej 9 miesięcy czekania, a na niektóre modele ponad rok.

Co do cen, za ponad 300 k to się zaczynają modele q7 w audi
Za 300k to bym brał Genesisa GV80. Tylko najbliżej salon w Monachium :lesnarhappy:
 
Jak już jesteśmy przy koreańskich autach to Ssang Yong Torres wygląda ciekawie, a ceny niewygórowane. Pytanie tylko jak z jakością?
Brałem przez chwilę pod uwagę tą markę ale model Korando. Jeździłem, testowałem, dali mi bardzo dobrą zniżkę (miałem klienta, właściciel Germaza we Wrocławiu Ford, SsangYong, Suzuki). Dali mi bardzo bardzo dobrą zniżkę, ale i tak zrezygnowałem bo jednak nie byłem gotowy na taki leasing. Generalnie jak ktoś chce full wypas suva to całkiem spoko opcja. 5 lat gwarancji i niczym się nie przejmujesz.

Torres już jest wizualnie mocno specyficzny, ale na żywo wygląda ciekawie. Tylko tam jest chujowy silnik, który trochę nie daje rady w tym modelu. Spalanie 12-14l a jechać nie chce. Plus problem z za głęboko usadzonymi przednimi lampami. Jak pada śnieg to po 5 minutach jesteś bez światła. Nawet producent wymyślił dodatkowe nakładki na przednie lampy :beczka:
 
1714573963769893432294182386442.jpg
święto pracy to czas na prywatę. Po miesiącu od kupna drugiego Lexusa jestem zakochany. Skrzynia dwusprzeglowa i turbo będą na pewno. Chyba nie ma lepszej opcji na japońskie auto, w jakimś stopniu użytkowe, z dużym potencjałem na moc i prowadzące się jak gokard. Stara coś tam przebąkuje że kupiłem najmniejsze kombi świata ale nie mam zamiaru wozić nim pralki ani lodówki. Na razie gwint i wydech nierdzewny na pokładzie i cała reszta doprowadzona do co najmniej zadawalającego stanu. Stay tune
 
Back
Top