Anime (czyt. chińskie bajki) związane z sztukami walk

O, też bardzo spoko, ale anime chyba w pewnym momencie poszło swoim torem i odbiło od fabuły w mandze, nie?

Właśnie skończyłem SNK i jakoś mam takie mieszane uczucia względem tego finału, może to kwestia tego, że był tak strasznie rozlazły. Niby wyjaśnili motywy Erena, które w trakcie oglądania wydawały mi się niewiarygodnie wręcz głupie. Wątek pramatki bardzo duży zawód, bo nie spodziewałem się, że to będzie tak płytkie. Mangę czytałem do momentu, gdzie kończył się trzeci sezon anime i do tego momentu to był mój top. Nie wiem, pewnie kiedyś zarzucę sobie raz jeszcze całość żeby mieć wszystko od razu podane, bo te przerwy między sezonami to żart.

Lelouch > Eren pod każdym względem - planu, wykonania i ogólnie logiki w postępowaniu

No i wiadomo Levi król
Claymore jest urwane i mega żałuje, że nie zrobili kontynuacji, mimo scenariuszowych głupotek, mam ogromny sentyment do tego anime.
No i Ophelia :corn:

Nie ma co porównywać Leloucha do Erena. Ten drugi nie dość, że był pierdolnięty, to wkurwial zachowaniem na maksa i zasłużył na raz w mordę za Mikase (graficy też na to zasłużyli za 4 sezon).
 
ale kurwa Ty finałowy sezon oceniłeś na 7 nie gadam z Tobą xD
W porównaniu do 3 poprzednich był dużo gorszy. Ale to nie zmienia faktu, że całość 10/10 I ogólnie króluje u mnie wśród anime wraz z kilkoma innymi tytułami
 
A jak to jest z tym Bleachem?

Wznowili w końcu anime po pokonaniu Aizena?
W ogóle, Aizen to chyba mój ulubiony badass xD
Pięknie ich wszystkich wyruchał (dwa razy!) i ta scena jak ownuje po kolei kapitanów :antonio:
 
A jak to jest z tym Bleachem?

Wznowili w końcu anime po pokonaniu Aizena?
W ogóle, Aizen to chyba mój ulubiony badass xD
Pięknie ich wszystkich wyruchał (dwa razy!) i ta scena jak ownuje po kolei kapitanów :antonio:
Taa, teraz jest znowu przerwa, ale 26 odcinków wyszło
 
Skmincie, możecie zachować swoją duszę ale dostajecie ciało gluttonego i jesteście takim grubym nieśmiertelnym homunkulusem i nawet kurwa zaruchac nie możecie, bo taki oblech. Przejebane
 
Jaka kreska, o czym i jak dlugie?
Jestem po 4 epach, a całość ma 8 każdy po ~40 minut. Nie wiem czy historia jest zamknięta. A o czym jest ? To historia zemsty. Dość powiedzieć, że wszędzie piszą, że to najlepsza produkcja Netflixa od lat.

Co do kreski
 
Pisałem już w serialach o Blue Eye Samurai, zajebiste :antonio:
Ten same case co z Tsushimą - najlepsze japońskie treści o samurajach robią Amerykanie :beczka:

@Gambit historia nie jest domknięta, pierwszy sezon to wstęp do grubszego rozpierdolu. Jak oglądalność pójdzie w parze z recenzjami (a te są w chuj dobre) to na bank Netflix wyprodukuje drugi sezon
 
(graficy też na to zasłużyli za 4 sezon).

W porównaniu do 3 poprzednich był dużo gorszy. Ale to nie zmienia faktu, że całość 10/10 I ogólnie króluje u mnie wśród anime wraz z kilkoma innymi tytułami

4 sezon SNK był tworzony przez inne studio i odbiło się na jakości. Też uważam go za dużo słabszy i nie dałbym więcej niż 7/10, już nawet nie chodzi o samą grafikę, ale fabuła, która mocno upadła, dla mnie odkrywanie całej historii było najmocniejszym punktem tego anime, pierwsze trzy sezony były w opór ciekawe, a czwarty już niekoniecznie, jeszcze może kilka odcinków przy operacji przeniknięcia Erena do Mare było niezłe, ale reszta nic specjalnego, finałowe odcinki dość przewidywalne.
 
Last edited:
A jak to jest z tym Bleachem?

Wznowili w końcu anime po pokonaniu Aizena?
W ogóle, Aizen to chyba mój ulubiony badass xD
Pięknie ich wszystkich wyruchał (dwa razy!) i ta scena jak ownuje po kolei kapitanów :antonio:
Zajebiste są nowe odcinki oglądaj, póki co jest 26, jeszcze powinno być kolejne 26 w 2024, już kiedyś chyba pisałem, że SKH to dla mnie jeden najlepszych arców w historii anime. Ja to czekam w chuj na Kyoraku vs Lille żeby zobaczyć jak odjebali animację z Bankai Shunsuia.
 
najlepsze zaczynaj od jjk0 film, chainsaw man wbrew pozorom tez jest super, a z tego studia jeszcze obowiązkowo Vinland Saga- również jedno z lepszych xd
Vinland Saga widziałem, ogólnie mam trochę anime na dysku, ściągałem i nie oglądałem niektórych produkcji, zacznę sobie od JJK.

One Punch Man, Sword Art Online, Overlord, Dr Stone - jeszcze to wisi u mnie w poczekalni. SAO coś tam kiedyś oglądałem, ale chyba tylko kilkanaście odcinków do momentu kiedy wrócili do rl świata.
 
invincible s02e01
Vinland Saga widziałem, ogólnie mam trochę anime na dysku, ściągałem i nie oglądałem niektórych produkcji, zacznę sobie od JJK.

One Punch Man, Sword Art Online, Overlord, Dr Stone - jeszcze to wisi u mnie w poczekalni. SAO coś tam kiedyś oglądałem, ale chyba tylko kilkanaście odcinków do momentu kiedy wrócili do rl świata.
dziś drugi odcinek solo levelling, polecam oglądać na bieżąco bo to też na 100% będzie topka
 
To co się odpierdala w pewnym momencie w Hunter x Hunter to aż mi bania napierdala. Najlepszy shounen jaki powstał.
 
Neftlix ma ekranizować od nowa mangę One Piece chyba dlatego wrzucili stare odcinki anime. Współpraca ze studiem od pierwszych trzech sezonów SNK więc wizualnie powinno wyglądać zajebiście, ale człowiek pewnie nie dożyje żeby obejrzeć całość z nową kreską, tasiemiec jak skurwesyn :lol:
 
Wszystko to chuj, Baki the Grappler to jest pozycja do obejrzenia.
Nabijają tam konie na pal? Zajadają dzieci? Prowadzają gołych ludzi na smyczy niczym psy? Odcinają głowy i rozpruwaja ciała? ... a to tylko jeden odcinek Hunter x Hunter ;)
Chociaż trzeba się trochę przemęczyć przez dziecinade by dotrwać do esencji tego tytułu.
 
Nabijają tam konie na pal? Zajadają dzieci? Prowadzają gołych ludzi na smyczy niczym psy? Odcinają głowy i rozpruwaja ciała? ... a to tylko jeden odcinek Hunter x Hunter ;)
Chociaż trzeba się trochę przemęczyć przez dziecinade by dotrwać do esencji tego tytułu.
Nie, tutaj prezydent Obama podpisuje w imieniu USA pakt o nieagresji z jednym typem, bo ten jest tak potężny. I Mike Tyson jest cwelem w więzieniu xD
 
Back
Top