Anime (czyt. chińskie bajki) związane z sztukami walk

Obejrzałem finał SnK, sam nie wiem co myśleć, zbyt długie rozciągnięcie serii w czasie mocno rzutuje na mój odbiór. Pamiętam, że pierwsze sezony to było coś niesamowitego, a tutaj wszystko wydało się tak hmm ... proste.
Nie wiem dlaczego ale od momentu s04 gdy za kreskę zaczęło odpowiadać inne studio to wybiłem się z historii.
Całość pewnie oceniłbym 10/10, ale końcówkę już nie do końca ;)
 
Obejrzałem finał SnK, sam nie wiem co myśleć, zbyt długie rozciągnięcie serii w czasie mocno rzutuje na mój odbiór. Pamiętam, że pierwsze sezony to było coś niesamowitego, a tutaj wszystko wydało się tak hmm ... proste.
Nie wiem dlaczego ale od momentu s04 gdy za kreskę zaczęło odpowiadać inne studio to wybiłem się z historii.
Całość pewnie oceniłbym 10/10, ale końcówkę już nie do końca ;)
Mam to samo. Najlepsze było do końca trzeciego sezonu i początek czwartego. Po 30 minutach można się łatwo domyślić jak się skończy. Za całokształt też daję dychę ale sam czwarty sezon góra 7
 
a mi tam się podobało, jakoś musieli zakończyć i mi to rozwiązanie pasuje, przez chwilę myślałem, że będę musiał o tym anime porozmawiać z psychologiem xd na szczęście rozwiązanie takie, że powiedzmy jeszcze pare włosów na głowie mam do wyrwania xD pewnie wyższą ocenę ostatniej części daje też bo myślałem że będzie slabsza mimo wszystko, a jednak trzymała wg. mnie wysoki poziom, autentycznie przykro mi się zrobiło i to nie tylko dlatego, że to koniec całej serii, lepszego anime nie widziałem, zazdroszczę ludziom którzy będą mogli to duszkiem obejrzeć, ja pewnie w przyszłości nie omieszkam obejrzeć kinówek po kolei (jedna kinówka jeden sezon ) bo kurwa mocarne to było…
 
Ale Animacje zajebiste z walk na szkielecie Erena zrobili i te wszystkie tytany w finałowym. Chociaż dla mnie najlepszą animacją było jak w którymś sezonie Levy po mieście latał na tym swoim sprzęcie i rozpierdalał wszystkich jak gnój po polu.

Obejrzał bym coś podobnego do tytanów albo FMA.
 
@Gambit @ketraab @Gaara jakie anime zrobiło na was choc trochę zbliżone wrażenie? może mam coś do nadrobienia bo czuję się tak pusto w środku teraz :(
ktoś mi mówił że berserker jest mega wstrząsający, ale jakoś nie przekonuje mnie ta kreska ale chyba w końcu się zabiorę za to
 
@Gambit @ketraab @Gaara jakie anime zrobiło na was choc trochę zbliżone wrażenie? może mam coś do nadrobienia bo czuję się tak pusto w środku teraz :(
ktoś mi mówił że berserker jest mega wstrząsający, ale jakoś nie przekonuje mnie ta kreska ale chyba w końcu się zabiorę za to
Code Geass byku
Odpal obowiązkowo jeszcze Kimetsu no Yaiba, ale to jeszcze nie jest skończone i będą kolejne sezony

Berserka to niestety ucięli po pierwszym ważnym dla fabuły mangi momencie i z tego co kojarzę to nie było kontynuacji anime
 
Code Geass byku
Odpal obowiązkowo jeszcze Kimetsu no Yaiba, ale to jeszcze nie jest skończone i będą kolejne sezony

Berserka to niestety ucięli po pierwszym ważnym dla fabuły mangi momencie i z tego co kojarzę to nie było kontynuacji anime
Code Geass to nawet nie chciałem mówić, bo to obowiązek. Jeszcze darker than black. Sword art online jest spoko ale mega nierówne.
 
No co jest? Wchodzę na snk a tutaj takie coś

1699459387013.png
 
@Zaraza
Jeszcze Claymore luknij.
O, też bardzo spoko, ale anime chyba w pewnym momencie poszło swoim torem i odbiło od fabuły w mandze, nie?

Właśnie skończyłem SNK i jakoś mam takie mieszane uczucia względem tego finału, może to kwestia tego, że był tak strasznie rozlazły. Niby wyjaśnili motywy Erena, które w trakcie oglądania wydawały mi się niewiarygodnie wręcz głupie. Wątek pramatki bardzo duży zawód, bo nie spodziewałem się, że to będzie tak płytkie. Mangę czytałem do momentu, gdzie kończył się trzeci sezon anime i do tego momentu to był mój top. Nie wiem, pewnie kiedyś zarzucę sobie raz jeszcze całość żeby mieć wszystko od razu podane, bo te przerwy między sezonami to żart.

Lelouch > Eren pod każdym względem - planu, wykonania i ogólnie logiki w postępowaniu

No i wiadomo Levi król
 
Last edited:
O, też bardzo spoko, ale anime chyba w pewnym momencie poszło swoim torem i odbiło od fabuły w mandze, nie?

Właśnie skończyłem SNK i jakoś mam takie mieszane uczucia względem tego finału, może to kwestia tego, że był tak strasznie rozlazły. Niby wyjaśnili motywy Erena, które w trakcie oglądania wydawały mi się niewiarygodnie wręcz głupie. Wątek pramatki bardzo duży zawód, bo nie spodziewałem się, że to będzie tak płytkie. Mangę czytałem do momentu, gdzie kończył się trzeci sezon anime i do tego momentu to był mój top. Nie wiem, pewnie kiedyś zarzucę sobie raz jeszcze całość żeby mieć wszystko od razu podane, bo te przerwy między sezonami to żart.

Lelouch > Eren pod każdym względem - planu, wykonania i ogólnie logiki w postępowaniu

No i wiadomo Levi król
Kurwa jakbyś mi się wjebal do łba
 
ja jebie ja dalej nie mogę tego przetrawić… u was jak? nie wierzę ze ktoś za ten finałową część może dać 7:( caly dzien tylko oglądam na ig urywki i dziś chyba odpalam to jeszcze raz… ale tak jak na początku odrobinę byłem zmieszany co do zakończenia tak z biegiem czasu utwierdzam się w przekonaniu, że samo zakończenie też jest mistrzowskie… najgorzej jeszcze kurwa nie mam z kim o tym rozmawiać w rzeczywistości i mnie kurwa skręca bo mógłbym cały czas o tym nawijać ja jebieeeeeeee
 
Byku, w takim razie po Code Geass będziesz przez rok dochodził do siebie :)
szanuję i sprawdzę z ciekaowsci ale nie wydaje mnie się, z aot nie chodzi tylko o samo anime czy jego zakończenie cały ten okres co się to oglądało… część z jakaś była dziewczyna, część sam, w tym czasie w chuj się w życiu samym wydarzyło no i kurwa ten finał… oglądając teraz to code geases spoko, oby poryło mi banie ale na pewno na życiu nie odciśnie takiego piętna
 
szanuję i sprawdzę z ciekaowsci ale nie wydaje mnie się, z aot nie chodzi tylko o samo anime czy jego zakończenie cały ten okres co się to oglądało… część z jakaś była dziewczyna, część sam, w tym czasie w chuj się w życiu samym wydarzyło no i kurwa ten finał… oglądając teraz to code geases spoko, oby poryło mi banie ale na pewno na życiu nie odciśnie takiego piętna
Stary, aot było rozciągnięte na 10 lat, w 10 lat dużo się może wydarzyć xD code Geass lykniesz szybciutko, to jest tak zajebiste, że jebnalem dwa sezony naraz, tylko z przerwami na spanie
 
Stary, aot było rozciągnięte na 10 lat, w 10 lat dużo się może wydarzyć xD code Geass lykniesz szybciutko, to jest tak zajebiste, że jebnalem dwa sezony naraz, tylko z przerwami na spanie
no niby tak :D zobaczymy odpalę dziś do lola
a swoją drogą będzie w kwietniu manga o waszym Leviaju :D jakaś krótka o jego młodości i anime później też więc fajnie…

dorosly Eren w drugim odcinku s1:brainoverload: za pół roku oglądam na nowo chyba w chuj takich smaczków będzie
 
no niby tak :D zobaczymy odpalę dziś do lola
a swoją drogą będzie w kwietniu manga o waszym Leviaju :D jakaś krótka o jego młodości i anime później też więc fajnie…

dorosly Eren w drugim odcinku s1:brainoverload: za pół roku oglądam na nowo chyba w chuj takich smaczków będzie
Już były odcinki o młodym levi. Dobre w chuj są
 
Back
Top