Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum

troche mnie poniosło heheh :facepalm:
nie wiem, bo walk Czeczena nie pamietam
ale na ACB lepiej wyznawac zasade grac goscia, ktoremu sie konczy nazwisko na V, bo nawet jak zawodnik przejebie to sedziowie pomoga
 
bede miał to na uwadze... a jakies propozycje przemyslenia na ufc? zabit moraes na moraesa kurs 3,60 kusi ale ruslan nawet deko poukładany brazilijczyka nie widziałem w akcji :evil: ciekawe to made in china... hehe elo
 
bede miał to na uwadze... a jakies propozycje przemyslenia na ufc? zabit moraes na moraesa kurs 3,60 kusi ale ruslan nawet deko poukładany brazilijczyka nie widziałem w akcji :evil: ciekawe to made in china... hehe elo
ten Brazol calkiem niezly jest, taki poukładany striker
 
mówisz oka jutro z rana zwertuje temat bardziej by jakis kupon ułozyc nawet pare za drobne mozna kombinowac z brazolem pewniejsze wieksza stawka oby z fartem jak kto cos ma jakas wizje to zapraszam do podziału :) hehe pozdro byki $$ :)
 
czemu zszokuje? Bisping dostaje knockdown, dostaje w pape, oddaje plecy -> rear naked choke
mało realne? :D

Szansa jakaś jest, ale Kelvin zakochał się w boksie i wątpię, by po naruszeniu szedł po rnc.
 
czemu zszokuje? Bisping dostaje knockdown, dostaje w pape, oddaje plecy -> rear naked choke
mało realne? :D
Jestem tego samego zdania.

Szansa jakaś jest, ale Kelvin zakochał się w boksie i wątpię, by po naruszeniu szedł po rnc.
To jest impuls, a wszystko biega o wygraną. Jestem przekonany, ze jeśli Kelvin znajdzie się w sytuacji, ze będzie mozna iść za plecy, to pójdzie jak w dym. A trzeba przyznać, ze robi to zręcznie i całkiem naturalnie.
Przyznam, ze kusi mnie Gastelum przez poddanie za @7.00 i chyba rzucę jakieś drobne.
 
Ten Zabit po kursie 1.18 jest niegrywalny bo bije się z całkiem dobrym gościem. Muslima puscilem na jednym kuponie, boje się jedynie ze Garcia go będzie obalac. Gastelum to ,,pewniak " opłaca się grać te chińskie laski bo są po dobrych kursach i biją się z naj gorszymi zawodniczkami w ufc

A skąd wiesz co prezentują te chinskie laski? Mało co idzie znaleźć na ich temat. Mazany i Curran najgorsze? Ty chyba masz lepsze info od kumpla.
 
A skąd wiesz co prezentują te chinskie laski? Mało co idzie znaleźć na ich temat. Mazany i Curran najgorsze? Ty chyba masz lepsze info od kumpla.
Curran ma rekord w ufc 1-5 i nie wywalili jej tylko z jednego powodu...
Kailin-Curran-.jpg
 
Witajcie, jest to mój pierwszy post na Waszym forum. Czy według Was Gastelum jest większym faworytem do zwycięstwa, czy Jingliang?
 
muslim czy garcia ?
kelvin

co do Zabita to imo jest troche przereklamowany
te sto obrotowek na minute niby fajnie sie oglada, ale jak dostnaie ogarnietego strikera to bedzie po nim
i to moze byc ten rywal, bo cos tam potrafi
 
Tak w sumie po przeanalizowaniuu jest to zjebana gala do obstawiania.. wrecz tragiczna.. ja chyba robie pass.
 
Curran ma rekord w ufc 1-5 i nie wywalili jej tylko z jednego powodu...
View attachment 8878

Wiem jaki ma rekord w UFC i jak wyglada, pytam dlaczego uwazasz ze one sa najgorszymi zawodniczkami kompletnie nie znajac ich przeciwniczek?

-------------------------------------------
Gruby po 1,99 TKO juz jest

ja gram na przekór - Mazany po 1,73
 
Wiem jaki ma rekord w UFC i jak wyglada, pytam dlaczego uwazasz ze one sa najgorszymi zawodniczkami kompletnie nie znajac ich przeciwniczek?

-------------------------------------------
Gruby po 1,99 TKO juz jest

ja gram na przekór - Mazany po 1,73
Czemu myslisz ze nie znam ich przeciwniczek ?
Yan Xiaonan robiła oboz przygotowawczy w Jackson Wink, ma agresywna stojke ktora powinna wystarczyc na Curran
Yanan Wu- Heh tutaj jest troche gorzej.. laska slabo ogarnia parter,akurat ta walke zmieniam jednak zdanie i Mazani moze wygrac przez swoj grappling.
 
Tak w sumie po przeanalizowaniuu jest to zjebana gala do obstawiania.. wrecz tragiczna.. ja chyba robie pass.

Nie pozostaje mi nic innego jak się z Tobą zgodzić. Nie przeszkodziło mi to jednak w zagraniu paru dongów kupongów - jestem uzależniony, co poradzę?
Kupong bazowy to dwóch mocarnych ciężkich (Abdurakhimov i Asker) + dwóch niezniszczalnych żółtych, czekaj zerknę na ściągę, niejaki Guan i Song Y + na dopełnienie szczęścia prawdziwa truskawka na torcie - Yagshimuradov z ACB(za 3,15 przeciwko zniszczonemu ostatnimi walkami, zarówno psychicznie jak i fizycznie, dziadkowi Christensenowi wydało mi się zajebistą blackfridayową promocją). To wszystko za 6 dych w rozpisie 4/5.

Do tego dorzuciłem jeszcze większy rozpis(6z9) też za 6 dych: Abdurakhimov, Song K, Moraes, Garcia, Ottow, Bisping, Buren, Gadzhidaudov, Siver + Isaev(obaj już zdjęci z karty). Jak nie trafię nie będę zdziwiony, ale jak trafię to będę wyjątkowy :wink: Poza tym jak się trochę hajsu przejebie to człowiek za którymś razem wyrasta z takich głupot.

To chyba tyle. Dwaj ciężcy i żółci z pierwszego kuponu, co są nie do zajebania zostaną jeszcze poprawieni na taśmach/rozpisach powiązanych z piłką nożną. A Shamil będzie chyba grany na wszystkim w ten weekend. Puściłbym go na singlu, ale kurs taki, że trzeba by było prawie tysiaka wyłożyć żeby wygrać coś sensownego. A to w końcu ciężka więc bez jaj.
 
trochę czasu nie grałem i rzuciłem taki kupon na jutrzejsze gale ACB i UFC

bet.PNG


co sądzicie ?
 
Idzie Bisping w singlu. Nie wiem, dlaczego wszyscy go tak skreślają. Zastanawiam się nad Verzbickasem, czemu aż 2.45 na niego?
 
Jak twoim zdaniem rozłożą się kursy na magomedsharpiov vs Moraes?
Według Tapology Zabit będzie miał przewagę wzrostu i zasięgu. W ostatnich dwóch swoich walkach wyśmienicie to wykorzystał.
Bukmacherzy idealnie wstrzelili się w kurs na Zabita :)
Gładko sobie poradził, do tego były dwa suplesy z jego strony.
 
Back
Top