Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum

1363_d.png
 
Czy była kiedyś taka sytuacja żeby były mistrz, świeżo po utracie tytułu był takim underdogiem w starciu z #9 dywizji??
 
Czy była kiedyś taka sytuacja żeby były mistrz, świeżo po utracie tytułu był takim underdogiem w starciu z #9 dywizji??[/QUOTE
Chyba nie ale weź pod uwagę ze Bisping był słabym mistrzem i zdobył pas na farcie. To nie powinno się stać i stad te kursy bo każdy z top 5 robi Bispinga
 
Jingliang 1.55

Rozważam Shamila, ale ciężko stwierdzić, jak dobry jest Sherman. Generalnie ostatnio wyglądał dobrze, ale walczył z Grabowskim, więc nie sposób ocenić progresu. Ktoś, coś?
 
Jingliang 1.55

Rozważam Shamila, ale ciężko stwierdzić, jak dobry jest Sherman. Generalnie ostatnio wyglądał dobrze, ale walczył z Grabowskim, więc nie sposób ocenić progresu. Ktoś, coś?
chujowy jest, ale na Shamila moze starczyc
u Jacksona trenuje, tego Grubasa co ostatnio na niego stawiales (co przegral) to rozjebal lowkingami, chociaz sam byl podlaczony, z Grabowiczem to sam widziales, duzo na leb zbiera
 
chujowy jest, ale na Shamila moze starczyc
u Jacksona trenuje, tego Grubasa co ostatnio na niego stawiales (co przegral) to rozjebal lowkingami, chociaz sam byl podlaczony, z Grabowiczem to sam widziales, duzo na leb zbiera

Tak, wiem, że Coultera rozjechał, tylko wtedy Sherman swoje też zebrał w 2 rundzie i dosyć znacznie zwolnił. Grabowicza jechał ładnie, ale również z rundy na rundę coraz mniejszą miał przewagę.
Mam właśnie problem z oceną umiejętności gościa, bo na pewno faworyzuję Abdurakhimova, ale nie wiem, czy na tyle, by grać po 1.74.

comment_yCw6ORMkYmY6JwFyiQFVvgZdihOsEqiD.jpg
 
ja stawialbym na Ruska, z Lewisem wygrywal czy Harrisa niby pokonal, jednak to inna liga niz Grabowicz czy Kulter
techniczny striker vs gosc co ma low kicka i wali lewy prawy
 
@Puczi ja bym odpuscil, wez pod uwage ze rusek wraca po wpierdolu od Lewisa i nie bil sie rok.
Sherman jest aktywny i robi z walki na walke jakies tam postepy.
Faworyzuje ruska ze wzgledu na jego zapasy ale ogolnie pass
 
Co za egzotyczna gala. Jak się qrwa za to zabrać?
Według mnie bet gali to właśnie Abdurakhimov. Kurs fajny, ale ostrzegam, że jestem uprzedony do Shermana. Jego walkę z Coulterem uważam za jedną z najgorszych w historii wagi ciężkiej UFC. Oczywiście pod względem sportowej jakości, a nie emocji. Co za tym idzie umiejętności obu tych zawodników nie oceniam zbyt wysoko. Ostatnio opłaciło się grać Tuivasę, teraz jak mniemam opłaci się wejść w Shamila. Poza tym nie mam nikogo kto mnie do siebie przekonuje na tej karcie. Może Asker albo ten Guan, ale nie do końca.
Serio ten Salikhov i Magomedsharpei tacy mocni? Ich przeciwników nie uważam za ogurasów. Są całkiem solidni.
 
Co za egzotyczna gala. Jak się qrwa za to zabrać?
Według mnie bet gali to właśnie Abdurakhimov. Kurs fajny, ale ostrzegam, że jestem uprzedony do Shermana. Jego walkę z Coulterem uważam za jedną z najgorszych w historii wagi ciężkiej UFC. Oczywiście pod względem sportowej jakości, a nie emocji. Co za tym idzie umiejętności obu tych zawodników nie oceniam zbyt wysoko. Ostatnio opłaciło się grać Tuivasę, teraz jak mniemam opłaci się wejść w Shamila. Poza tym nie mam nikogo kto mnie do siebie przekonuje na tej karcie. Może Asker albo ten Guan, ale nie do końca.
Serio ten Salikhov i Magomedsharpei tacy mocni? Ich przeciwników nie uważam za ogurasów. Są całkiem solidni.
Ten Zabit po kursie 1.18 jest niegrywalny bo bije się z całkiem dobrym gościem. Muslima puscilem na jednym kuponie, boje się jedynie ze Garcia go będzie obalac. Gastelum to ,,pewniak " opłaca się grać te chińskie laski bo są po dobrych kursach i biją się z naj gorszymi zawodniczkami w ufc
 
Raczej tak, gdybym nie grał Kelvina po 1.57 i tko/dec po 1.80, to bym to postawił. Zdziwi mnie decyzja, zszokuje poddanie.
czemu zszokuje? Bisping dostaje knockdown, dostaje w pape, oddaje plecy -> rear naked choke
mało realne? :D
 
nie ma szans, dlatego juz raz wygral z Czeczenem :lol:
Zielony jest z Berkutu to moze swojego nie beda przekrecac, chociaz broda jakas slaba
1starcie dla zielonego na torwarze pozniej lipa z płetwalem dagestanczyk zaliczyl dwie dobre bitki
 
1starcie dla zielonego na torwarze pozniej lipa z płetwalem dagestanczyk zaliczyl dwie dobre bitki
pewnie Czeczen wygra, ale jednak nie przesadzalbym z tym "bez szans", bo gosc juz trzy razy Czeczenow pokonal
 
Back
Top