Analiza kursów LV BET: UFC 211: Jędrzejczyk vs. Andrade

Oficjalnie to mi możesz opierdolić gałe jak chcesz to po pierwsze, po drugie nie jestem pseudo typerem tylko emerytowanym typerem, po trzecie Asia tego nie przegra a po czwarte człowieku lata mi to czy będziesz zdupcał z tego forum czy nie :lol: zostań przynajmniej dobra pizda jest z Ciebie i wiara sie śmieje do monitorka.
Tak swoją drogą ja nie jestem samozwańczym królem bukmacherki - jak miałbym sobie przypiąć range jak nie jestem administratorem głuptasku.
Nie prosiłem sie o nic takiego co więcej kilkukrotnie pisałem o jej zdjęcie bo lata mi to. Jest tu mnóstwo ludzi którzy pamiętają moje typy, moje wygrane i mojego czuja w niektórych przypadkach i piona za to bo był czas gdzie na prawde całe cohones kosiło duże hajsy bo była współpraca a nie jakieś pruj dupy z nikąd które szybko chcą wypłynąć na szerokie wody będąc w zasadzie małą nic znaczącą płotką.
Więcej nie musisz pisać. Cały dorobek na JJ.
 
ale sie usmialem
comment_oMsbIcNo1AoFfrVmZuyIXCXkzsj7LTGQ.jpg
 
Pany gra ktos Miocica?
Mysle o dublu aska + miocic

Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.
@crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.
 
Last edited:
Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.
@crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.
mam wrazenie, ze Andrade ma lepsze cardio niz Gadelha, chociaz nigdy 5 rundowki nie walczyla
 
Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.
@crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.
Czym blizej walki,tym bardziej sie boje o Aske jak ma przegrac to niestety teraz z Andronolka,chyba zgram Aske pariotycznie ale skromnie
 
Moim zdaniem niebezpieczny dubel. Jeśli grać to jako single, zaś samą Aśkę najlepiej live, po pierwszej rundzie. Mam wrazenie, ze gameplan Jessici to będą obalenia z kontrolą w parterze i bardzo prawdopodobne, ze Aśka po pierwszej rundzie będzie underdogiem.
@crt14, mam nadzieję ze dobrze pracujesz nad TDD.
No ja myślę że jednak postawi na swoją stójkę a zapasy będą dodatkiem.
Swoją drogą na Joanne jest 1.63 a kurs na decyzję 1.65 jak ktoś planuje grać na polkę to moim zdaniem lepiej brać decyzję patrząc na to jak mała szansa jest na to że skończy brazolkę.
 
No ja myślę że jednak postawi na swoją stójkę a zapasy będą dodatkiem.
Swoją drogą na Joanne jest 1.63 a kurs na decyzję 1.65 jak ktoś planuje grać na polkę to moim zdaniem lepiej brać decyzję patrząc na to jak mała szansa jest na to że skończy brazolkę.


W ostatniej walce Andrade robiła głównie w stójce, bo jak sama zaznaczała, przed walką z Aśką chciała się sprawdzićz jakąś dobrą strikerką. Jednak w tej walce rozsądnym posunięciem byłoby stosować zapasy częściej niz okazjonalnie.
Claudia pokazała gdzie szukać drogi do zwycięstwa w walce z Asią, a ze stawka jest wysoka, zdrowy gameplan powinien opierać się na szukaniu słabszych stron przeciwnika, zamiast buńczucznie stawać w najmocniejszej płaszczyźnie. I nawet jeśli Andrade będzie chciała sprawdzić się w stójce to myślę, ze w najblizszej walce spora część natarć Jessici będzie nastawiona pod szukanie okazji pod obalenia, jak jednak będzie zobaczymy za tydzień.
Co do decyzji w walce JJ vs. Andrade to popieram tę decyzję po @1.65. Sam miałem to na oku do puszczenia w dublu, pewnie z overami w walce Pettis vs Cejudo, czekam jednak na kursy.
 
Tam wygrał TJ dzięki lepszym zapasom.
moim zdaniem aska tez ma lepsze zapasy niz andrade. chodzi oczywiscie o rownowage miedzy ofensywnymi jessici, a defensywnymi aski. jak andrade obierze taktyke gadelhi i za wszelka cene bedzie chciala sprowadzic aske, co w polaczeniu z duzo gorszym grapplingiem jessici na tle claudi mowi tylko jedno, spompuje sie jeszcze szybciej. zreszta ogolnie brazylijka jakims asem parteru nie jest, bym mial beke jakby sie dala poddac, chyba nikt nie pamieta jak glupio wpadala w jakies duszenia wage wyzej (porazki z takimi tuzami jak reneau czy pennington). jesli asia mialaby jakos to przegrac, to tylko przez cepa spod budy z piwem.
 
moim zdaniem aska tez ma lepsze zapasy niz andrade. chodzi oczywiscie o rownowage miedzy ofensywnymi jessici, a defensywnymi aski. jak andrade obierze taktyke gadelhi i za wszelka cene bedzie chciala sprowadzic aske, co w polaczeniu z duzo gorszym grapplingiem jessici na tle claudi mowi tylko jedno, spompuje sie jeszcze szybciej. zreszta ogolnie brazylijka jakims asem parteru nie jest, bym mial beke jakby sie dala poddac, chyba nikt nie pamieta jak glupio wpadala w jakies duszenia wage wyzej (porazki z takimi tuzami jak reneau czy pennington). jesli asia mialaby jakos to przegrac, to tylko przez cepa spod budy z piwem.

Przewaga siłowa będzie po stronie brazylijki. Andrade potrafiła slamować takimi klocami, jak Carmouche, czy Pennington. Aśka z kolei daje się obalać, cały myk ze ładnie zbiera się do stójki. Kluczowa moze być kondycja Jessici.
BTW, trzymam stronę Dzoany, tylko piszę jak widzę walkę, hehe.
 
Przewaga siłowa będzie po stronie brazylijki. Andrade potrafiła slamować takimi klocami, jak Carmouche, czy Pennington. Aśka z kolei daje się obalać, cały myk ze ładnie zbiera się do stójki. Kluczowa moze być kondycja Jessici.
BTW, trzymam stronę Dzoany, tylko piszę jak widzę walkę, hehe.
aska nigdy nie byla slaba fizycznie, jak na takie chuchro. dlatego jestem bardzo ciekawy jak bedzie to wygladac w walce z jessica, bo widac, ze przymasowala i bedzie jeszcze silniejsza. andrade moze sobie nawet kilka razy obalic, ale aska wstanie i gowno to da brazylijce w oczach sedziow
 
Andrade nigdy nie zwalniała w 3-rundowych walkach, tak samo jak i Gadelha. Sęk w tym, że to JJ milionem ciosów i wstawaniem wydrenowała zasoby energii Claudii - liczę na to samo przy okazji tej walki. Na pewno nie gram Joanny przed walką, w razie czego live.
 
Andrade nigdy nie zwalniała w 3-rundowych walkach, tak samo jak i Gadelha. Sęk w tym, że to JJ milionem ciosów i wstawaniem wydrenowała zasoby energii Claudii - liczę na to samo przy okazji tej walki. Na pewno nie gram Joanny przed walką, w razie czego live.
zwalaniala, z Raquel chujowo juz wygladalo
 
Tam wygrał TJ dzięki lepszym zapasom.
Chodziło mi bardziej o dominacje i warunki fizyczne Lineker też taki kloc i spory hype był za nim a TJ oprawił go porządnie.

Tak jak Gaara napisał jeśli Andraż ją nie trafi jakimś cepem to JJ ją opyka spokojnie na dystansie. And still.
 
Lineker w stojce wpierdol zbieral tez, tacy brawlerzy dobrze wygladaja na tle przecietniakow, a jak już przychodzi jakiś ogarnięty striker to dostają wpierdol
 
To znajdź mi kogoś oprócz myszy, kto go rozpykał w stójce. Nawet TJ zaliczył od niego zgona.
nie chce mi sie, pamietam walke z Makovskym
gosc ma szybkie i ciezkie rece, zaden z niego wybitny striker, TJ zgona nie zaliczyl, tylko sedzia za szybko przerwal
tak samo Andrade wcale nie jest taka dobra, tylko rywalki po prostu byly takie slabe
fajnie wyglada jak ktos wchodzi z cepami w przeciwnikami i go obija, ale to na takie wybitne jednostki jak JJ nie dziala
 
Sorry panowie, że taki offtop ale mam problem z ohmbetem. Kiedy klikam na zakładke "my bets" kiedyś wysuwał się pasek z ostatnimi kuponami, teraz wyskakuje okienko i nie pokazuje żadnych kuponów nawet po wybraniu przedziału czasowego... ma ktoś tak samo?
 
Sorry panowie, że taki offtop ale mam problem z ohmbetem. Kiedy klikam na zakładke "my bets" kiedyś wysuwał się pasek z ostatnimi kuponami, teraz wyskakuje okienko i nie pokazuje żadnych kuponów nawet po wybraniu przedziału czasowego... ma ktoś tak samo?

Tak, coś im się zjebało :|
Kursy też pospadały z rowerka.
 
Back
Top