Analiza kursów forBET - UFC Fight Night 127: Werdum vs. Volkov

74a0ab762e388ed8gen.jpg


Ja założyłem konto na ForBet i dostałem bonus olimpijski , żeby go aktywować musiałem obrócić 170 zł po kurskie 2.00 a następnie 680 zł kuponami z min 3 wydarzeniami po 1.30 . Żeby było zabawniej to po obróceniu tymi 170 zł bonus mi się udostępnił , patrze a tam mi pisze że na obrót 680 zł mam 7 dni , dopiero musiałem pisać do konsultanta i ten powiedział że wystąpił błąd i normalnie zmienili czas na 30-31 dni
Tak czy tak po dzisiejszych meczach LE bonus będzie obrócony :wink:
Co grałeś ziomeczku ?
 
Co grałeś ziomeczku ?

Dziś po najniższej linii oporu żeby zamknąć obrót tego bonusu poszedł tripel: BVB+Sporting+Milan dnb
Ale właśnie widzę że Milan jedzie już 2:0 w plecy po 2 golu w 50 min pierwszej połowy :DC:

Ogólnie w większości to piłkę gram bo praktycznie od małolata się nią interesowałem i tak już zostało.
 
Fajna a ja cały czas myślę nad Byrdem. Ten John Philips jest mały jak na średnią i ma chujowy parter. Ward go obalal w debiucie. ..

Też mi się wydaje że to najsłabsze ogniwo, aczkolwiek wg. mnie nadal jest faworytem, co przy kursie jaki jest, skłoniło mnie do włączenia go w kupon.
 
Gdzie twój znajomy takie kursy złapał? Ja niestety zaspałem. Jeden weekend bez UFC i wypadłem z rytmu.

Pierwszy chyba na coolbecie, reszta na ohmie. Marshman był dostępny przez kilka godzin tylko. Teraz natomiast na 5dimes jest 4.15 na Scotta, co jest jakieś nienormalne. Ja lekko faworyzuję Marshmana, ale nie dziwię się, jeśli da się obalić i ubić.
 
Pierwszy chyba na coolbecie, reszta na ohmie. Marshman był dostępny przez kilka godzin tylko. Teraz natomiast na 5dimes jest 4.15 na Scotta, co jest jakieś nienormalne. Ja lekko faworyzuję Marshmana, ale nie dziwię się, jeśli da się obalić i ubić.
pewnie ustawka jest
 
Narimani 2.11
Godbeer 3.35
Johnson 2.46
Henry 3.78
Scott 3.44
Volkov 2.68
Janek 2.83
Ware 3.50
Sobotta 2.88
Phillips 1.97
Enkamp 2.60

Ryzyk fizyk, płaska stawka, liczę na +
 
Narimani 2.11
Godbeer 3.35
Johnson 2.46
Henry 3.78
Scott 3.44
Volkov 2.68
Janek 2.83
Ware 3.50
Sobotta 2.88
Phillips 1.97
Enkamp 2.60

Ryzyk fizyk, płaska stawka, liczę na +
Życzę zarobku, ale niestety słabo to widzę.
Wygląda jakbyś po prostu wziął underdów i zagrał wszystkich za tą samą stawkę, co jest trochę bez sensu (albo przynajmniej ja nie widzę tu sensu).
 
Back
Top