Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux

za 2 tyg Sims, ciekawe jaki kurs bedzie
Szady jaki kurs przewidujesz
 
za 2 tyg Sims, ciekawe jaki kurs bedzie
Szady jaki kurs przewidujesz
Na bank Sims będzie underdogiem. Hype na Oliviera jest ogromny - mimo porażki z Laprisem (który swoją drogą też jest niezłym kotem). Moja prognoza to mniej więcej: Sims 3.00, Aubin-Mercier 1.40. Może być nawet większa różnica.
 
o to zajebiscie jak Sims z 3,0 lub wiecej to gruby bet na niego pojdzie, Olivier jest mocno przeceniany i niczym się nie wyróżnia
 
Jest silnym fizolem, dobrze obala i zachodzi za plecy. Też w nim nie widzę wirtuozerii, ale jego umiejętności na wielu rywali wystarczyły.
 
Jest silnym fizolem, dobrze obala i zachodzi za plecy. Też w nim nie widzę wirtuozerii, ale jego umiejętności na wielu rywali wystarczyły.
tylko Sims wywodzi się z zapasów, a to powinno być kluczowe
na wielu cieniaków zapomniałeś dodać, dla mnie Sims to taki lepszy Laprise (w stójce przynajmniej), jak ma tdd jak Laprise to go rozjebie w stójce
do tego szybkość rąk niesamowita
 
Rzuciłem kilka zł na Herrera. Przekonał mnie na ważeniu. Znowu singiel, dubel i potrójny na jednej gali, ode mnie koniec :) Do zobaczenia o 4:00!
 
2 kupony puki co
Rosholt+Hall ako 1,84
Rosholt+ME over 1.5 ako 2.41
ładny plusik, chociaż ze stawkami nie szalałem za bardzo. Chciałbym zobaczyć swoją minę jaką miałem 30 sekund przed końcem walki Rosholta :D
Jeszcze takie coś na live złapane
1.jpg


Do następnej gali pany :)
 
2uzp28h.jpg


2134pph.jpg


166itxk.jpg

85 funtów na czysto. Uriah Hall sprawił się jeszcze lepiej, niż myślałem. Trochę żałuję, że nie postawiłem Glovera. Miałem go stawiać, ale hype na forum na OSP zmącił mi własną wizję walki i odpuściłem. Cieszę się jednak, że jestem do przodu ;)
 
Kurwa znów w plecy ,wszystko przez to że Johnsona przekręcili, a dobra Mcmann też przegrała .I'm done
Ty wgl kiedykolwiek cos wygrales?


1. Glover Teixeira - Ovince Saint Preux
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.73 Lost
 
Michi zbiera doświadczenie, inna sprawa, że może lepiej, że mu tak nie wychodzi bo szybciej zarzuci ten proceder.
Na dłużsżą metę, poza może bardzo nielicznymi jednostkami (grubo optymistycznie), cała reszta grających tutaj wdupia równie niemiło jak kolega michi972 .
 
1 dla MJ, 3 dla Benka, o 2 można się kłócić, ale ja aż tak WIELKIEGO wałka nie widzę. zaznaczę, że za Dariushem murem stoję więc nie jestem obiektywny. :lol:

BELIEVE. @Szady
 
Back
Top