Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux

Jasne, chcesz mnie wykoleic, bo wiesz, że mi się telefon psuje i nie zawsze mi łapie transmisje danych i mogę nie wytypować i nie wygram :((((((
 
J. Rosholt (o 1.5) @ 1.571
Rosholt + Borg + Hall @2.30
Johnson(KO...) + Glover(KO...) + McMann vs Nunes (o 2.5) + Rosholt vs Johnson (full dystans) @38.15:boystop:
WARR!!!
 
Raz kozie śmierć :)

Nunes jednak odpuszczam, ME też się nie tykam.

jC46m73YOMIz0.png
 
OSP 2.40
ME 3-4 runda 4.25
Johnson 1.62
Kakai 2.10
Brunson/Alvey under 2.5 rd 2.20
Brunson + Hall + Camozzi over 2.5 2.20
Gates 4.45
Rosholt skończenie 3 runda 10.0

Stawki różne.
 
@Puczi ile stawiałeś na Johnsona jeżeli mozna spytać? Tak mnie to zastanawiało, jeżeli kurs nie jes wysoki (1.62 to chyba wysoko nie jest), to opłaca się stawiać single? Na własnej grze zauważyłem, że na małych kwotach nie ma sensu grać o takich kursach. Za większe... z własnego doświadczenia nie wiem. Ja zaryzykowałem dwa kupony, więcej nic nie daję.
 
@midern 20 zł - jest to dla mnie podwójna stawka. Oczywiście, że opłaca się stawiać single po takich kursach, chociaż zwykle poniżej 1.40 nie gram pojedynczych. Czasem, jak jestem dosyć przekonany to stawiam właśnie podwójną stawkę.
Polecam tę stronę - http://mmabettingtips.com/
Prowadzący gra tylko single i w tym roku ma +50 jednostek (zwykle stawia od 1.5 na doga, do 5 na faworyta, w ekstremalnych przypadkach 10 jednostek). Gra single i po 1.30.
 
Puczi, a kim jest Prowadzący jeśli można spytać?

A propos gali to wg mnie z niskich kursów warto zagrać Rosholta - nie jestem tu jakimś wizjonerem. Wcześniej myślałem też o Hallu, ale po kilkudniowym namyśle przychylam się do opinii, że jednak nie warto. Lepiej już ryzykować Bamgbose za drobne.
W poszukiwaniu underdogów wybrałbym: Christodoulou, Gates, Bamgbose, Herrera, Nunes, Alvey. Oczywiście nie wszyscy razem, ale coś na pewno wejdzie. Pytanie tylko co :D Żaden/-na z tej grupy nie jest bez szans. Przyznacie, że kursy na faworytów zbyt śmieciowe.

Kilka tygodni temu myślałem o grubym singlu na OSP, ale poprzestałem na wrzuceniu go w jakieś taśmy i rozpisy. Singiel odpuściłem, bo ta walka to jednak rzeczywiście pick'em. Podobnie jak Johnson-Dariush. Tego to ostatecznie w ogóle się nie chwyciłem. Raz mnie ciągnęło w jedną, raz w drugą stronę. Zobaczymy jak będzie. Dawno nie było karty z tak wyrównanymi main & co-main eventami. Prawie na każdej gali mam w tych ostatnich pojedynkach swojego faworyta. A tutaj w co-main nie mam pojęcia, a w main minimalnie OSP, ale to naprawdę w granicach 51-52%. Powinno być ciekawie o poranku. Życzę wszystkim gali, która nie pozwoli zmrużyć oka.
 
im bliżej gali tym bardziej pewny jestem Dariusha i OSP... :> szkoda, że tak późno te walki, nie wiem czy zarwę noc, a może i by coś się postawiło.
 
chcę was przekonać do Beneila, @SCStunner krzyczy na mnie, że MJ to ugra kiedy ja mu wypominam, że tylko piniondze marnuje. BELIEVE.
Stawiaj a nie :friends: MJ ma szanse jeśli utrzyma walke w stójce i będzie stopował zapędy grapplingowe Dariusha .Sam początkowo chciałem postawić na Michaela ale jednak Beneil ma szanse coś wyciągnąć i ograniczyłem sie do singla na OSP.
 
chcę was przekonać do Beneila, SCStunner krzyczy na mnie, że MJ to ugra kiedy ja mu wypominam, że tylko piniondze marnuje. BELIEVE.

Daj spokój. W MMA nie można być niczego pewnym. Więc takie krzyczenie nie ma najmniejszego sensu i logiki. Ile jeszcze musi minąć przykładów byś to zapamiętał i nie sugerował się niczyim słowem przy stawianiu :).
 
Daj spokój. W MMA nie można być niczego pewnym. Więc takie krzyczenie nie ma najmniejszego sensu i logiki. Ile jeszcze musi minąć przykładów byś to zapamiętał i nie sugerował się niczyim słowem przy stawianiu :).
true, ja w tym przypadku mam czutkę tego typu co miałem przy Rondzie, Lawlerze czy Conorze, taki wewnętrzny spokój o zawodnika czy rozwiązanie walki (KO u RR), nie wiem jak to określić. zobaczymy czy dzisiaj zawiedzie. :)
 
wewnetrzy spokoj minie gdy zaczniesz grac za prawdziwe pieniadze :lol:
wtedy jestem jeszcze bardziej pewny, pamiętam pare stówek na Martinsa z Cerrone i 100% pewności, że Donald upadnie w 1 rundzie. how about no. :)
 
Ja stawiam na OSP, bo wydaje mi się że Glovera spotka los Shoguna. Nie tylko w walce z OSP, ale ogl w UFC, zacznie być widoczny wiek, a po wzmożeniu kontroli antydopingowej jest to bardziej prawdopodobne, już na ważeniu jakoś słabo Glover wyglądał. Także idzie singiel na OSP.

Co do co-main to nie gram, ale #TeamDariush.
 
Jestem za OSP, ale według mnie na ważeniu właśnie Glover lepiej wyglądał, jest szczupły, co może przełożyć się na szybkość i kondycję.
 
Jestem za OSP, ale według mnie na ważeniu właśnie Glover lepiej wyglądał, jest szczupły, co może przełożyć się na szybkość i kondycję.
dla mnie Glover ma bardzo fajny styl pod OSP. obalić nie obali IMO, a OSP uwielbia kontrować agresywnych fighterów.

ktoś stawia na Nigeryjczyka z Hallem? :D Luke Thomas w swoich predictions wskazał właśnie na niego, jestem ciekaw waszej opinii.
 
o jakich agresywnych zawodnikach mowa? ubicie Shoguna to nie wyczyn, gosc przegrywa prawie z kazdym
OSP jest dosc pasywny w swoich walkach, z Baderem czy Villante nie wiem czy z jeden cios na minute zadawal
 
ktoś stawia na Nigeryjczyka z Hallem? :D Luke Thomas w swoich predictions wskazał właśnie na niego, jestem ciekaw waszej opinii.

Ja tam go nie skreślam. Jest bardzo dynamiczny, fajnie pracuje na nogach i ma mocne ciosy, ale to jest amator, który walczył z amatorami podobnymi sobie. To, że ich demolował to jedna kwestia, a to, że jeszcze widać, iż jest koślawy to druga. Rzucono ze stawu do oceanu. Po jego stylu walki, daję Oluwale'owi pierwsze trzy-cztery minuty walki. Jeśli nic w nich nie zrobi, to moim zdaniem przegra. Wygra doświadczenie, nawet jeśli do walki wyjdzie zamulający Hall. Na dodatek nie wierzę za grosz w kondycję Nigeryjczyka. Jeśli wyjdzie poza pierwszą rundę to najprawdopodobniej zdechnie.
 
A ja jestem pewny MJ. Zrobi rozpierdol z głowy benka. Dariusz to jeszcze nie ten poziom. Niestety nie moge obstawić, bo do przyszłego weekendu jestem w ciemnej dupie :/
 
Back
Top