Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 59: McGregor vs. Siver

Jak dla mnie to można ewentualnie dodać rundy, niczym jak w tapology. Bo zabawy w stylu np. "Cerrone, poddanie - (duszenie zza pleców)" są bez sensu..
 
Może Mateuszowi chodziło o technikę skończenia, np. duszenie trójkątne ;) Ale wtedy to będziemy bawić się we Wróży Tadeuszów :)
Właśnie takie coś miałem na myśli, dodać do tego jeszcze np. czas - Przykładowo Held - wygrana przez poddanie - urwanie nogi (0,5 pkt) - runda 2 (0,5 pkt). Tylko to już nie wiem czy byłoby takie fajne w typowaniu.
 
Pierwszy skalp zdjety. Oby tak do konca :D
upload_2015-1-18_23-31-52.png
 
Ahahahaha ja pierdole :D
Pozdro 2x 30-27, 29-28 Pendred :D
No mi wałek uratował 100 zł.
To chyba drugi wał w moim życiu, za który dziękuję - po walce Guida vs Hioki.
Dzięki Cecil & Sal :,)
 
Last edited:
Powrót do bukmacherki udany dzięki... wałkowi :D :D Pendred Ty luju! Byłeś żenująco beznadziejny!

+166 zł dziękuję! :D

fafa.jpg
 
Last edited:
Dzięki, dzięki. Szczerze mówiąc bić dopiero zaczyna, Cowboy zaraz wjeżdża. Zrób mi weekend, WARRRRR CERRONE !
 
UFFffff. Udało się. Ten Pendred to faktycznie sprawa dyskusyjna, ale hajs się zgadza. Connor over 1.5 i dał radę :D. 28 sek.
 
ja na 0 za 200 conor ponad 1 runde
Gratulacje wszystkim, sedziowie pomogli troche
 
@kiras - nie tylko Pendred. kowboj też powinien przejebać :) można powiedzieć, że ci się poszczęściło, no ale oczywiście gratki :)
 
160 na plus :)
fartem donald i pendred powini przegrac ,dzieki sedziom win )
Pendred to moze nie najwiekszy wal jaki widzialem, ale do 10 lapie sie z pewnoscia. Sedziowanie dokladnie takie, ktore czesto powstrzymuje mnie przed graniem boksu. Dyskusja na temat Kowboja toczy sie juz co prawda gdzie indziej, ale ciezko sie powstrzymac. Gdyby mozna bylo obstawiac czy beda kontrowersje po werdykcie w tej walce to gralbym naprawde bardzo wysoko. Wlasnie dlatego te walke, zamiast odpuscic, gralem dwutorowo.
 
W którym miejscu ten wał w walce Kowboja? o.o
Żaden wynik nie byłby niesprawiedliwy. 1 runda dla Cerrone, 2 i 3 dyskusyjna.
Mega gratulacje dla każdego, kto trafił tasiemce.
Ja na plusie 118 zł.
 
Wie ktoś na jakiej stronce objerzę walki z tej gali? Bo niestety głównych walk nie mogłem obejrzeć.
 
ja dalem ostatnia cerone i dwie pierwsze hendo ,druga byla wyrowana ,obejrzalem jeszcze raz wynik moze isc w dwie strony
ale werdykt w walce pendreda to farsa
 
afge15.jpg

TAK JEST !!! Wiem,że Pendred powinien przejebać z tego co czytam w relacjach ale JBMNT :D ważne ,że po raz kolejny udało się ograbić buka :D mega w chuj sie ciesze
tak się gra i wygrywa. Super Kiras! Graty ode mnie!
 
Back
Top