Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 59: McGregor vs. Siver

John Howard vs Lorenz Larkin
Myślę, że zapasy Howarda poradzą sobie z Larkinem i po nudnej walce w UFC zostanie John Howard.
John Howard decyzja

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Bez przekonania ale Irlandczyk powinien sobie poradzić w tej walce i wyrwać decyzje.
Cathal Pendred decyzja

Frankie Perez vs Johnny Case
Doświadczenie jakie posiada Case powinno wystarczyć na Pereza.
Johnny Case decyzja

Norman Parke vs Gleison Tibau
Bardzo trudna walka do typowania. Jeżeli Brazylijczyk nie wypompuje się w pierwszej rundzie i konsekwentnie będzie klinczował i sprowadzał Parka do parteru, powinien wygrać ten pojedynek!
Gleison Tibau decyzja

Donald Cerrone vs Benson Henderson
Liczę, że Kowboj odegra się dla Bensona za dwie porażki. Po cichu liczę na KO w wykopaniu Cerrone ale bardziej prawdopodobna jest decyzja!
Donald Cerrone decyzja

Kasa na Cerrone
 
O której zacznie się gala czyli walka Sanchez vs Matsuda? Bo mam tą walkę w kuponie i nie chciałbym się na nią spóźnić a nie wiem czy mogą być jakieś poślizgi czasowe związane z początkiem gali.
 
O której zacznie się gala czyli walka Sanchez vs Matsuda? Bo mam tą walkę w kuponie i nie chciałbym się na nią spóźnić a nie wiem czy mogą być jakieś poślizgi czasowe związane z początkiem gali.
Od północy.

Za jakiś czas puszczę swoje typowania :)
 
John Howard vs Lorenz Larkin - stójka i warunki fizyczne Larkina powinny zrobić różnicę, Howard nie jest Brunsonem i nie będzie w stanie obalać Lorenza do decyzji. Larkin, decyzja
Cathal Pendred vs Sean Spencer - bez większego przekonania stawiam na Irlandczyka, który lepiej wygladał na ważeniu. Myślę, że zaprzęgnie do boju swoje zapasy i wymęczy nudną decyzję. Pendred, decyzja
Frankie Perez vs Johnny Case - również bez przekonania postawię, że Case będzie w stanie zamroczyć Frankiego i dobić w parterze. Case, TKO
Norman Parke vs Gleison Tibau - nie widzę Normana w tej walce. Siła fizyczna, zapasy po stronie weterana Tibau. W stójce nie da sobie zrobić krzywdy i wymęczy decyzję dzięki klinczowi i obaleniom. Tibau, decyzja
Donald Cerrone vs Benson Henderson - najciekawsza dla mnie walka. Wiele niewiadomych, wszystko zostało juz powiedziane, zdania są podzielone, ale Donald jest zbyt zajebistym gościem i wygrał dla mnie zbyt dużo pieniędzy żeby na niego nie postawić. Cerrone, decyzja
Mój kupon na betsafe to Sanchez + Tibau, za 250 x 3.02, za to główny kupon na dzisiejszą noc to Cerrone, 2000 PLN x 2.22
Tibau+Sanchez.png
CerroneConfirmed.png
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Przewaga warunków fizycznych Larkina niewiele mu da, i wyleci z UFC po porażce z Howardem.
Howard przed decyzję.

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Dwóch nie najlepszych zawodników, ale tak jak większość stawiam na Irlandczyka. Tłum kibiców powinien mu dużo pomoc.
Pendred przez decyzję.

Frankie Perez vs Johnny Case
Doświadczenie Case przeważy w tej walce i faworyt powinien gładko wygrać tę walkę.
Case przez TKO/KO.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Brazylijczyk to typowy byczek tej wagi, na najmocniejszych nie da rady, ale nie wyróżniających się zawodników zawsze pokona.
Tibau przez decyzję.

Donald Cerrone vs Benson Henderson
Cerrone w gazie, zdeterminowany i głodny pierwszego zwycięstwa w trylogii z Bendo musi sobie poradzić z Bensonem i stawiam na Kowboja.
Cerrone przez decyzję.

Na 2 kuponach mam Cerrone, Tibau, Pendreda :)
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Obaj najlepsze momenty kariery mają chyba za sobą, jednak zdaje mi się że Howard pokaże się lepiej.
Howard przed TKO.

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Obaj zawodnicy są dla mnie mocno nijacy. Zdaje mi się że jednak Pendred powinien to ogarnąć.
Pendred przez decyzję.

Frankie Perez vs Johnny Case
Dla mnie pojedynek zagadka. Perez wydaje się być bardziej wszechstronny, natomiast Case ma lepszą stójkę.
Case przez TKO/KO.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Także wydaje sie dość wyrównana walka, jednak Tibau powinien wygrać warunkami fuzycznymi.
Tibau przez decyzję.

Donald Cerrone vs Benson Henderson
Są 2 aspekty dla których według mnie Henderson niestety wygra ten bój.
1. Bardzo krótki czas od poprzedniej walki Cerrona, wbrew opinii że ten fakt jest mało istotny bo to przecież Donald ja uważam że jest to bardzo ważny fakt i głównie przez to przegra tą walkę.
2. Ostatni nokaut na Hendersonie, Ben będzie na pewno niesamowicie zmotywowany i przeszedł bardzo dobre przygotowania.
Benson Henderson przez decyzję.

Mocno wyrównane pojedynki, jedyne czego jestem w miare pewien to Henderson
 
a co myślicie o tym czy walka Siver McGregor wyjdzie poza pierwsza runde? 2.20, że nie
Conor kończył dużo rywali w 1rd, ale jedyne nazwisko, które coś znaczy to Porier
Siver ma dość mocną szczękę, dobrze balansuje i trzyma garde, do tego wie, że Conor chcę go skończyć w 1rd, więc zrobi wszystko, żeby chociaż do tego nie doszło. Jeszcze teoria spiskowa, że Conor specjalnie tak gada, żeby sobie dorobił na bukmacherce, chociaż on i tak jest bogaty.
 
  • John Howard vs Lorenz Larkin
Uważam Larkina za ogórka, który miał duży potencjał i został on zweryfikowany na jego niekorzyść w UFC(1-4). Stójkowicz, który nie poradzi sobie z zapasami Howarda, będzie obalany i obijany przez Johna przez większość walki. Obaj zawodnicy walczą o pozostanie w UFC, John wydaję się lepszy i to on pozostanie.
Werdykt
Wygrana Howarda przez decyzję.
  • Cathal Pendred vs Sean Spencer
Jakoś nie zapamiętałem tych zawodników na tyle dobrze, żeby mi zapadli w pamięci i bym był ich fanem. Irlandczyk będzie miał sporą rzeszę irlandzkich fanów Conora, więc działa to na jego dużą korzyść, gdyż może czuć się jak w domu. Podobno Cathal jest lepszy od Seana w zapasach i dobry w klinczu, na dodatek ciężko go znokautować, a więc to go uważam za faworyta.
Werdykt
Wygrana Pendreda przez decyzję.
  • Frankie Perez vs Johnny Case
Perez ? Kto to jest ? Nie słyszałem o nim, wiem tyle co z analizy i to będzie jego debiut dla UFC. Case, bym coś porównał, ale jakoś mam przeczucie, że Johnny jest lepszy i wygra.
Werdykt
Ehh kolejna wygrana na gali przez decyzję - Case,
  • Norman Parke vs Gleison Tibau
Gleison wygrał z Płetwalem, a więc życzę mu jak najlepiej( do czasu ponownej walki z Polakiem) i uważam, że jest na tyle silny i lepszy w zapasach, kontroli walki, żeby wygrać z Parke
Werdykt
Gala decyzji ? No chyba tak - Tibau przez decyzję.
  • Donald Cerrone vs Benson Henderson
Cowboy i Smooth, no chyba nie będe tej walki typował. Za bardzo lubię obu zawodników. Obaj zawodnicy mają w sobie to coś, jeden power, drugi opanowanie i spokój, chociaż może nie ? To taka walka jak walka Borysa z Moksem, może być bardzo ciekawa i pójść w dwie strony. Chyba oszalałem, no ale cóż. Jak to ustrzelę to brak słów.
Werdykt
Typuję REMIS . Walka będzie emocjonująca, z powerem, przebije walkę wieczoru, będzie to jedna z najlepszych walk, a ja typuję remis, i am Psyhopath.

Konkursowy kupon na Pendreda z kimś do kompletu.
A i War Siver
#antyconorteam
 
Tomaszu, co myślisz o wprowadzeniu od przyszłej edycji możliwości typowania skończenia, tj.:
Cerrone przed czasem 3.5 punkta?
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Howard, decyzja

Howard wygra tą walkę dzięki swoim zapasom, Larkin nie lubi walczyć z zapaśnikami do tego schodzi kategorie wagową w dół. Walka toczona będzie przy siatce oraz w parterze. Zapowiada się najnudniejsza walka na tej gali.
Cathal Pendred vs Sean Spencer
Spencer, dec
yzja

Spencer wygra tą walkę w stójce, będzie punktować przez 3 rundy Pendreda. Spencer nie ma mocnego ciosu dlatego uważam że wygra tą walkę przez decyzję.
Frankie Perez vs Johnny Case
Case, KO/TKO

Nie oglądałem żadnej walki tych zawodników myślę, że wygra Case ma większe doświadczenie do tego dłuższy zasięg ramion oraz debiut w UFC już za sobą.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau, decyzja

Tibau wygra przez decyzję dzięki swoim zapasom zapewne wygra 2 pierwsze rundy, w trzeciej opadnie już z sił ale dotrwa do końca i odniesie zwycięstwo na punkty.

Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Henderson, decyzja

Cerrone to mój ulubiony zawodnik ale nie wydaje mi się żeby mógł to wygrać. Do tej pory przegrał 2 krotnie z Bensonem. Kowboj za mało czasu na regenerację miał.
Kupon konkursowy: Joby Sanchez
 
Kupon konkursowy: Joby Sanchez

Tzn. chodzi tu o postawienie kuponu na jedno zestawienie z tych zestawień, które są konkursowe, czyli:

John Howard vs Lorenz Larkin,
Cathal Pendred vs Sean Spencer,
Frankie Perez vs Johnny Case,
Norman Parke vs Gleison Tibau,
Donald Cerrone vs Benson Henderson

Kupon konkursowy może być na jedno z wyżej wymienionych nazwisk lub być w kuponie kombinacyjnym z innymi walkami/wydarzeniami.
 
Podczas ostatniego typera myślałem o czymś takim jak dodatkowe punkty za prawidłową metodę skończenia walki, ale uznałem, że może nie być chętnych i nie wdrażałem tego w dyskusję.
 
Podczas ostatniego typera myślałem o czymś takim jak dodatkowe punkty za prawidłową metodę skończenia walki, ale uznałem, że może nie być chętnych i nie wdrażałem tego w dyskusję.
E? Ale przecież tak jest. 3 punkty za zawodnika, 1 punkt za prawidłowe wytypowanie skończenia/nokautu/poddania. A mi chodzi o to, żeby dać możliwość gry zawodnik x przed czasem za 0,5 punkta.

@edit - jeżeli faktycznie chodzi o konkretną technikę, to według mnie jest to bez sensu.
 
Last edited:
Może Mateuszowi chodziło o technikę skończenia, np. duszenie trójkątne ;) Ale wtedy to będziemy bawić się we Wróży Tadeuszów :)
 
Back
Top