Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

Ty tak na poważnie? On jak trzeba, to śmiało może klinczować pół godziny i nawet dwa stadiony ludzi w tym mu nie przeszkodzą.
jakos w walce z Olejnikiem chcial byc efektowny, jak tam mu mu odbilo to moze i tutaj
chociaz faktycznie w stojce nie ma szans, bo nawet do glowy Struva nie dojdzie, to zostaje tylko klincz
ale sedzia pewnie kilka razy to przerwie, a wtedy kto wie
faworyzuje Jareda, ale zaden to pewniak, ktory przegrywa z Olejnikiem czy Lewisem
jakby nie patrzec pokonal on cala bande ogorkow i nie bylo tam zadnego znaczacego nazwiska
 
Wieżowiec nie ma szans, po tym jak sie zaprezentował z Nogueirą pokazał tylko jak na niskim jest poziomie , ktoś słusznie zauważył - BET GALI !!
 
Od kiedy Struve jest takim morderca w stójce, że Rosholt cała walkę będzie musiał klinczować a jak na chwilę sędzia rozdzieli to już koniec? :lol: zdecydowanie inny poziom uderzania ale Hunto dosięgnął majac ponad 10 cm mniejszy zasięg niż Jared wielu innych też trafiało Struve jest jednym z najbardziej szklanych gości jakich znam więc nokaut z rąk Jareda absolutnie nie powinien nikogo zaskoczyć
 
Haha, Ronda wjechała na takiej kurwie w ten staredown, że sam się boję o moje over 0,5 rundy :D Nie mówiąc o over 1.5, które parę osób chyba postawiło.
 
Uuu Rondzia na wkurwie ;-) Dalej wierzycie, że to wyjdzie poza I rundę? Tak samo Asia max. skończy to w II rundzie. Valerie na tych ważeniach wygląda gorzej niz Badurek ;-)
 
Haha, Ronda wjechała na takiej kurwie w ten staredown, że sam się boję o moje over 0,5 rundy :D Nie mówiąc o over 1.5, które parę osób chyba postawiło.
mi reakcja HH na to wszystko się bardzo podobała, bardziej odebrałem to jako akt lekkiej desperacji o uwagę Rondy, ciężko było inaczej ruszyć marketingowo tą walkę. strasznie dziwna sytuacja, sama Holly się nie ruszyła, a wywiad po wszystkim bardzo wyważony. zobaczymy jutro, sam jestem ciekaw.

i nie, nie obstawiłem jeszcze tego, po prostu tak to widziałem.
 
mi reakcja HH na to wszystko się bardzo podobała, bardziej odebrałem to jako akt lekkiej desperacji o uwagę Rondy, ciężko było inaczej ruszyć marketingowo tą walkę. strasznie dziwna sytuacja, sama Holly się nie ruszyła, a wywiad po wszystkim bardzo wyważony. zobaczymy jutro, sam jestem ciekaw.

i nie, nie obstawiłem jeszcze tego, po prostu tak to widziałem.
ZA DUŻO WWE!!
Ronda odpierdoliła troche ale sądze ,że urwie rękę albo wda się bez mózgu w brawl i w konsekwencji i tak znokautuje.Kurwa to jest cyborg i jak kiedyś przegra to odgryze sobie jaja (czyli nie przegra)
 
dobrze, to teraz powiedzcie mi jak była RR wkurwiona gdy 3 raz biła się z Mieshą. pomijamy umiejętności, strasznie niektórzy się nakręcili razem z wkurwieniem Rondy, trochę tego nie rozumiem. koniec końców liczy się to co w klatce, umiejętności, to, że Rondzisko wjechało na pełnej nie znaczy, że Holm nagle stanie się Correią.
 
strasznie niektórzy się nakręcili razem z wkurwieniem Rondy, trochę tego nie rozumiem
Bartuś,bo kurwa w parze z wkurwieniem Rondy idzie wpierdol.Wiem ,że lubisz FAMILY Jackson ale prędzej zamach w Paryżu okażą sie fejkiem niż win Holly chociaż ma fajną dupcie w leginsach - bez pewnie nie ale tego nie wiem/
Ronda ma pierdolnięcie nawet jeśli nie ma techniki którą posiada Holly.Może Holm jest bardziej techniczna w stójce ale jest mniej atletyczna i chuj jej z techniki kiedy Ronda wypierdoli ją przez biodro.nie przejujmuj sie
 
Serio się obsraliście po tym? xD
Wczoraj podają sobie rączki a dzisiaj takie akcje. Ja bym się tym nie przejmował.
A Valerie tak zawsze na ważeniu wyglądała, nawez z Moroz nie zrobiła wagi i cięła potem. Na walce wygląda już w porządku.
 
ah, nie wiem czemu myślałem, że po TUF była 3.

@kiras nie twierdzę, że wygra - twierdzę, że zaskoczy ile wytrzyma. :)
kurde nie bede sie z tobo kłócił ale wytrzyma tyle na ile jej pozwoli Ronda.Wystarczy jedno sprowadzenie i obyśmy nie byli świadkami którzy zobaczą kurwa Holm w białych gaciach bo może być lipa.

pamiętajcie bracia- co sie zobaczy to sie nie odzobaczy
 
Ja tam odwrotnie. Po tej debilnej akcji tylko się utwierdziłem, że raczej to wyjdzie ponad 0.5 rundy. Już też nie przesadzajmy, że wkurw dodaje rondzie +10 do siły. Pokonywałaby Becze Kereje i inne nawet gdyby była spokojna. Po prostu nie ten poziom między Olimpijką a babkami, które zapisały się do klubu na MMA i już zostały.
 
Ja tam odwrotnie. Po tej debilnej akcji tylko się utwierdziłem, że raczej to wyjdzie ponad 0.5 rundy. Już też nie przesadzajmy, że wkurw dodaje rondzie +10 do siły. Pokonywałaby Becze Kereje i inne nawet gdyby była spokojna. Po prostu nie ten poziom między Olimpijką a babkami, które zapisały się do klubu na MMA i już zostały.
Ale to nie jest walka w boksie . Holm w UFC już pokazała swój swietny boks .
 
Ale to nie jest walka w boksie . Holm w UFC już pokazała swój swietny boks .

Ja przecież kompletnie nie uważam Holm za zagrożenie. W ogóle to moje zdanie o Holm jest takie:

Dwa ostatnie występy Holly Holm były tak słabe, że serio wolę chyba oglądać już tego luja Claudio Silvę. Dawno się tak nie wynudziłem jak oglądając tę sztywną i jakby wymuszoną stójkę Holm

Czy takie:

Kaczka obejrzyj sobie dwie ostatnie jej walki w UFC. http://www.ufc.tv/video/mir-vs-duffee - tu masz ostatnią. W obu tych starciach Holly wypadła żenująco słabo. Ludzie w ostatnim starciu zastanawiali się nawet czy Marion nie została opłacona by stać i walczyć w stójce przeciwko Holly. Grapplerka i zero prób przeniesienia walki do parteru. Pomijając jednak teorie spiskowe, to nawet mając na nogach 38-letnią grapplerkę, stójka Holly Holm była B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-A. Ciosy zadawała z kilometra, a czasem brakowało nawet odległości stopy by cios czy kopnięcie doszło. Strasznie mechanicznie atakowała. Totalnie bez polotu, bez jakiejkolwiek finezji. Jak goście co ćwiczą pół roku i każe im się walczyć z cieniem. Wszystko to takie sztywne. Holly Holm w dwóch ostatnich walkach wyglądała słabo, źle, a ludzie buczeli na nią. O dziwo najlepiej jej wychodziły kopnięcia, choć też takie to wszystko sztywne było, że mnie głowa rozbolała patrząc na to. Jakaś tam siła jest w tym, ale takie coś jest dobre na worek w piwnicy. Holm w żadnej płaszczyźnie nie jest dobra

Nie mniej Holly dobrze porusza się na nogach, chyba najlepiej ze wszystkich rywalek Rondy. A wkurzona Ronda wcale nie jest lepsza od zwykłej Rondy.
 
Ja tam odwrotnie. Po tej debilnej akcji tylko się utwierdziłem, że raczej to wyjdzie ponad 0.5 rundy. Już też nie przesadzajmy, że wkurw dodaje rondzie +10 do siły. Pokonywałaby Becze Kereje i inne nawet gdyby była spokojna. Po prostu nie ten poziom między Olimpijką a babkami, które zapisały się do klubu na MMA i już zostały.

Ale myślę, że gdyby nie była wkurwiona na Becze, to by ją obaliła i poddała, a wtedy mógłbym nie zarobić na "Fight ends inside 00:00-00:59" :)
 
Jak mi to nie wejdzie to przez następny rok obstawiam max 50 plnów:

last chance.png
 
Widzę, że co niektórzy stawiają w typerze na Arreole. Kurs na niego to aż 5,45! A było nawet 7,00 :confused:
To bardziej strzał i pobożne życzenie czy faktycznie Akbarh Arreola moze wygrac z Matthewsem?
 
Last edited:
raczej nie ma za duzych szans, Arreola nie ma zapasow i sily na niego
w stojce moze wygrywac, ale jak Matthews bedzie chcial to go obali i utrzyma w parterze
 
Nie mam pojęcia, na co stać Matthewsa (Arreolę na niewiele), ale na pinnaclu masz nawet 8.00.
 
Widzę, że co niektórzy stawiają w typerze na Arreole. Kurs na niego to aż 5,45! A było nawet 7,00 :confused:
To bardziej strzał i pobożne życzenie czy faktycznie Akbarh Arreola moze wygrac z Matthewsem?

Tzn. Akbarh uważam za dobrego zawodnika. Nie jest to typowy meksykański luj. Niestety w tym matchupie jest kompletnie na spalonej pozycji bo Jake go wgniecie w siatkę i będzie obalał, a to właśnie chyba w podobnym scenariuszu przegrał z Trinaldo ostatnio. Na Arreole byłbym skłonny zaryzykować, ale ten matchup to raczej dla niego koszmar będzie. Nie mniej zawsze Matthews zawsze może wpakować się w jakieś poddanie (a grapplerem Arreola jest okej).
 
Wkurw moze nie dodaje Rondzie + 10 do siły, ale raczej + 10 do szybkości skończenia. Jak jest obojętna w stosunku do rywalki to może próbować walczyć bardziej taktycznie, a tak na wkurwieniu to wjedzie w HOLM jak dzik w żołędzie i po sprawie.

Ja tam odwrotnie. Po tej debilnej akcji tylko się utwierdziłem, że raczej to wyjdzie ponad 0.5 rundy. Już też nie przesadzajmy, że wkurw dodaje rondzie +10 do siły. Pokonywałaby Becze Kereje i inne nawet gdyby była spokojna. Po prostu nie ten poziom między Olimpijką a babkami, które zapisały się do klubu na MMA i już zostały.
 
Back
Top