Analiza kursów Betsafe: KSW 30 + UFC Fight Night 61

Mir myślałem, że mniejszy będzie, a wyglądał na większego od Big Foota na wazeniu
 
20zl -> 90zl!!!

co za chujowa walka, ale jest powrot! :)

5 na Mira i Johnsona w grze, haha.
 
johnson+mir siedzi za 2 dyszki :crazy: Mir zasłużył - takiej pracy na nogach to kurwa nie widziałem u niego chyba nigdy
 
ale gala underdogow martins za 15 i johnson za 3w0 wchodzi:D
kurs 4.6 trafiony:D

na saenza kurs 8 byl ja pierdole
 
Martins 5,15
Saenz 7,88
Johnson 2,60
Gala underdogów, bo jedynym faworytem, który wczoraj wygrał był Ivan Jorge.
 
Juz chuj, 100 dolarów nikt nie postawił, ale za dolara mozna było wyciągnąć 360 tysięcy. Ja mam taki nawyk, ze zawsze stawiam 1 euro na taśmę z kilku underdogow, to teraz wszystko wyjebalem na johnsona, no ale dobrze, ze wygrał ten eksplozywny murzyn.
 
mi Martines 200zł, wyszło 980 odrobił całe KSW, Barboze, ostatnie UFC co wtopiłem i jeszcze wyszedłem na plus ponad 100zł
z Khabilovem zapasami wygral
w ogóle co za gala była, same underdogi :applause:
 
Szady dobry nos z tym Michaelem Johnsonem. Szkoda, że kolejna taka bardzo opłacalna underdogowa gala zdarzy się ponownie za 100 lat. Ciekawe o ile procent wzrosną kirasówki od przyszłej gali na underdogów postawione :).
 
Szady dobry nos z tym Michaelem Johnsonem. Szkoda, że kolejna taka bardzo opłacalna underdogowa gala zdarzy się ponownie za 100 lat. Ciekawe o ile procent wzrosną kirasówki od przyszłej gali na underdogów postawione :).
podejrzewam, ze po takim 'hype' na twitterze wiele hamburgerow bedzie nakurwiac tasmy underdogowe za 10$+. buki sie oblowia. :)
 
całe szczęście postawiłem parę groszy na Mira, co pozwoliło zmniejszyć straty. Trzeba bylo grac singla na Johnsona, a nie "podbijać kurs"...
 
Back
Top