Analiza kursów Betsafe: KSW 30 + UFC Fight Night 61

Więc więcej ? to już zacznij śnić :fly:spodziewasz się ,że Cipek z pasem i większym hajpem od Tomka w KSW nie będzie faworytem bukmacherów ?
Prawilnie przypominam :wink: :
B0idYR6CMAAJ6SN.jpg

Ps.Maksymalnie mogę sie skłonić ,że kursy będą po 1.87 na każdego więc po równo ale to tylko z przymrużeniem oka.
2.0 na Goryla to minimum a jeszcze do tego debiutuje w organizacji w której Cipek jest starym wyjadaczem
 
Myślę, że według Tomasza Drwal będzie faworytem. I ja też tak myślę - 1.60 - 2.20.
 
Kiras -> No już nie róbmy z buków matołków, którzy wystawiają kursy sugerując się czymś takim jak papierowy pas Cipka :). Również przychylam się do tego, że Tomasz Drwal będzie faworytem lub kursy będą w stylu pick'em.
 
Rozpierdalacie mnie.Ile było przypadków bukmachersko kiedy to w kursach pretendent był faworytem ?
Faworytem cohones jest Drwal ale serio myślicie ,że bukmacherzy dadzą mistrza jako underdoga ? załóżmy sie o kopa w dupe albo coś podobnego.Krakowskim targiem pick'em ale to minimalnie.
 
ja przewiduje tak
Drwal - Cipek 1.7-2.3
Coco -Graham 1.3-3.3
Irokez- Blachuta 1.2-3.8
Narkun - Celinski 2.3-1.7
pudzian -tba 1.1-6:crazy:
betsafe moze nie dlugo wystawic kursy , na duze gale wystawiaja szybciej
 
Możemy się założyć o awatar na tydzień kiras :D Skoro z Khalibobem wystartował Drwal z kursem 2.75 - a Mamed to inna galaktyka, niż Materla - to nie widzę powodu, dla którego Drwal miałby teraz być dogiem.

Drwal dog - Ty wygrywasz
pick'em - remis
Materla dog - ja wygrywam

Pasuje?
 
@Puczi avatar to za mało :D coś takiego wyszukanego bardziej
@Szady czekam na Smartbet! ale znając życie spropsujesz Tomaszka bo to twój bardziej fumfel niż ja :D @baju może Ty bedziesz #teamKiras ?
 
ale znając życie spropsujesz Tomaszka bo to twój bardziej fumfel niż ja :D
Bardzo często się zgadzamy, ale zawsze staramy się być obiektywni. Zresztą przy dzisiejszej gali masz przykład: ja jestem dość mocno pewny, że Johnson wygra, a Cloud wyraźnie typuje Barbozę. Co do kursów, to muszę to przemyśleć, ale na pewno w "Smart Bet" będzie. ;) Na chwilę obecną, bez większego główkowania, typowałbym po ok. 1.87 na obu. Powinno być blisko, coś jak przy starciu Moksa z Saidovem. Oczywiście mówię o kursach początkowych wystawionych przez buka. Bo w jaką stronę to pójdzie z czasem, to cholera wie - może być tak, że niedzielni fani wkroczą do akcji i zaniżą kurs na "Cipka", ale w sumie społeczeństwo nam się powoli edukuje, więc może być różnie. Nie odnosiłbym się też do kursów sprzed walki z Mamedem. Każdy przeciwko niemu będzie wyraźnym underdogiem. Czeczen byłbym też mocnym faworytem w boju z Materlą.
 
Każdy kurwa z rezerwą teraz :D pamiętać ,że jak sie kursy pojawią to kto pierwszy zobaczy to ssa przyjebać warto. Myśle,że będzie tak jak napisał Szady,że coś w stylu Moks Saidov. Materla nie bedzie underdogiem POCZĄTKOWO maksymalnie będzie na równi.
1.80 Cipek 2.0 Drwal -/+
 
Oglądałem wczoraj w nocy ważenie jednym okiem i nic mi się specjalnie nie rzuciło w oczy. Zostaję przy tym jednym kuponie z Johnsonem.
 
Też mnie kusił i też odpuściłem.
Tak samo z Martinsem, który nota bene świetnie wyglądał na ważeniu (jak zwykle zresztą), ale myślę, że koniec końców Khabilov ugra decyzję.
 
Też mnie kusił i też odpuściłem.
Tak samo z Martinsem, który nota bene świetnie wyglądał na ważeniu (jak zwykle zresztą), ale myślę, że koniec końców Khabilov ugra decyzję.
kurwa ja w glowie widze tylko rzucanie Rustama Martinsem (na pewno w 1/2rundzie), ale nie wiem co sie stanie w 3... + bjj Martinsa rowniez jest na mega poziomie. value w kursie jest, ale ciezko stawiac hajs przeciwko sambistom krzywym. :(

rowniez myslalem o Mirze, ale HW jest za bardzo nieprzewidywalna.
 
Ja nawet przez chwilę myślałem o Saenzie. :crazy: Coś by może nawet ugrał zapasami, bo Alcantara daje się obalać, ale wyczytałem, że Brazylijczyk w końcu przeniósł się do innego gymu. Trenuje u Grega Jacksona, więc taktycznie powinno być perfekt.
 
Ja nawet przez chwilę myślałem o Saenzie. :crazy: Coś by może nawet ugrał zapasami, bo Alcantara daje się obalać, ale wyczytałem, że Brazylijczyk w końcu przeniósł się do innego gymu. Trenuje u Grega Jacksona, więc taktycznie powinno być perfekt.
hahah, pls. :>

nie wiem, zawsze zle sie stawia przeciwko zapasiorom, a do tego wszystkiego dochodzi Greg Jackson ktory z pewnoscia rozpracowal w chuj Martinsa (juz do walki z Cerrone) wiec Rustam bedzie odpowiednio ustawiony strategicznie (mimo obozu w Dagestanie to jestem praktycznie pewien, ze Jackson ukladal plany na walke).
 
No i też nie można umniejszać tym obozom w Dagestanie. Oczywiście to nie Albuqurque, ale zapasy to tam chyba każdy od trzeciego roku życia robi. :D
 
Cezar Ferreira vs Sam Alvey
Cezar Fereira wygrywał z lepszymi zawodnikami i ma większe doświadczenie w UFC. Powinien sobie poradzić z Alveyem
Cezar Ferreira przez decyzję
Edson Barboza vs Michael Johnson

Barboza przegrywał tylko z Cerron i Varnerem gdy obaj byli w dobrych formach, natomiast Johnson przegrywał z gorszymi zawodnikami. Lubie patrzeć na styl walki Barbozy i będe mu kibicował.
Edson Barboza przez Ko
 
@Szady @baju widze,że przejrzeli na oczy a poza tym jestem bliski odkucia się i przerwania chujowej passy UWAGA dzięki piłce nożnej 3z4 siedzi real zamyka.
Powiedz baju,tym betem na Martinsa chciało się wkurwić Kirusia żeby sie o taśme (która nota bene poszła się jebać) obawiał ? :crazy:
 
@Szady @baju widze,że przejrzeli na oczy a poza tym jestem bliski odkucia się i przerwania chujowej passy UWAGA dzięki piłce nożnej 3z4 siedzi real zamyka.
Powiedz baju,tym betem na Martinsa chciało się wkurwić Kirusia żeby sie o taśme (która nota bene poszła się jebać) obawiał ? :crazy:
nie, mam nadzieje szczera, ze rozjebie Rustama, ale matchup jest ciezki. cuda sie zdarzaja, wszystko zalezy od planu Martinsa w stojce na ta walke i jak bedzie wygladala jego obrona obalen. :)
 
nie, mam nadzieje szczera, ze rozjebie Rustama, ale matchup jest ciezki. cuda sie zdarzaja, wszystko zalezy od planu Martinsa w stojce na ta walke i jak bedzie wygladala jego obrona obalen. :)
nie no teraz mam w dupie tą walkie skoro wjebałem ale sambo robi robote pomijając że Rustam był cały czas w kontakcie z Gregiem #niechceztobobeefu
 
Back
Top