Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
mowisz, ze widelce po domu lataja?


tyle partii to musiales chyba z 2h tyrac :D
Godzinę i 40 minut ;). Robię 2 razy w tygodniu ogólnorozwojówkę, drugi trening to pompki, triceps i brzuch.
 
  • Like
Reactions: mat
Prosta, amatorska jajecznica, z której jednak zawsze byłem zadowolony :chef:. Na pewno pomoże (choć na chwilę) zapomnieć o kontuzji pośladka:


vmrej4.jpg


Niestety zapomniałem o bułce na zdjęciu rodzinnym... Cebula drobno pokrojona; olej z oliwek otrzymany parę dni temu w prezencie w supermarkecie, po zwróceniu uwagi na błąd na paragonie.

Cebulę smażę, aż się zarumieni, nanosekundę przed spaleniem jej, ściągam patelnię z wulkanu (outdoor of course) i wylewam olej, pamagając se łyżką. Dodaję jajca i po przemieszaniu pieprz i sól.
2rhr3hz.jpg


Technika żarcia:
Najpierw robimy jajecznicową kanapkę, smarując drugą połówkę bułki/chleba grubiej potrawą. Na talerzu zostawiamy proporcjonalnie więcej jajecznicy niż pieczywa.

2dhsois.jpg


Resztę zjadamy normalnie (zresztą jajecznicy jest teraz za dużo na kromala hyhyhy). Metoda ma oczywiście na celu stopniowe zwiększanie ilości szlachetnej potrawy w mordzie, w stosunku do udziału pieczywa.

#JajecznicaDlaMaterliBezBoczku
 
W sumie to placek mi się rozwalił i wygląda to jak jajecznica. Z dżemem. #jajecznicadlaMaterli xD

Składzik:

140 g ananasa, 60 g owsianych płatków, 30 g odżywki białkowej, dwa wiejskie jojka i dżem aaa i 150 serka waniliowego :OOO CHEAT MEAL kurde lubię to. :D
 

Attachments

  • 11872908_1206515492748628_2005823239_n.jpg
    11872908_1206515492748628_2005823239_n.jpg
    43.3 KB · Views: 60
Prosta, amatorska jajecznica, z której jednak zawsze byłem zadowolony :chef:. Na pewno pomoże (choć na chwilę) zapomnieć o kontuzji pośladka:


vmrej4.jpg


Niestety zapomniałem o bułce na zdjęciu rodzinnym... Cebula drobno pokrojona; olej z oliwek otrzymany parę dni temu w prezencie w supermarkecie, po zwróceniu uwagi na błąd na paragonie.

Cebulę smażę, aż się zarumieni, nanosekundę przed spaleniem jej, ściągam patelnię z wulkanu (outdoor of course) i wylewam olej, pamagając se łyżką. Dodaję jajca i po przemieszaniu pieprz i sól.
2rhr3hz.jpg


Technika żarcia:
Najpierw robimy jajecznicową kanapkę, smarując drugą połówkę bułki/chleba grubiej potrawą. Na talerzu zostawiamy proporcjonalnie więcej jajecznicy niż pieczywa.

2dhsois.jpg


Resztę zjadamy normalnie (zresztą jajecznicy jest teraz za dużo na kromala hyhyhy). Metoda ma oczywiście na celu stopniowe zwiększanie ilości szlachetnej potrawy w mordzie, w stosunku do udziału pieczywa.

#JajecznicaDlaMaterliBezBoczku
nie no to jest standardowa technika wpierdalania, ja tak jem cala jajecznice nie uzywajac widelca, na patelni dobrze sie nabiera
 
Dopiero wczoraj odkryłem ten temat :D HIT! Oto moja jajówa z rana.

3 jajka ekologiczne
kawałek kiełbasy wieprzowej z dodatkiem cielęcym
sól himalajska różowa
pieprz czarny
majeranek
pod koniec posypane szczypiorkiem (pierwszy raz, inspiracja z tego tematu - dzięki ;) )
smażone na maśle (zwykle na klarowanym ale się skończyło)

do tego pumpernikiel z masłem i ogórkiem

A no i wiadomo, że jemy z patelni :)

IMAG0361.jpg


Jakie to było dobre, że teraz mi się łezka w oku kręci :)

#JajecznicaDlaMaterli
 
Last edited by a moderator:
Przy niedzieli dopiero przypomniało mi się, że jajecznicy należy zrobić zdjęcie i wstawić w temacie, a więc prosta jajówa ode mnie - wiejskie jaja, masło, kiełbasa z masarni, hipstersko gardzę chemicznymi gównami z marketów:
Snapchat--7045188059049732258.jpg

A, no i nie jestem pedałem, do jajecznicy wjechały 2 kawałki chleba, tylko na zdjęciu jest jeden. Pozdro, trzym się Michał, podobno wróciłeś do zdrowia, ale w górach też fluidy się przydadzą!
 
Przy niedzieli dopiero przypomniało mi się, że jajecznicy należy zrobić zdjęcie i wstawić w temacie, a więc prosta jajówa ode mnie - wiejskie jaja, masło, kiełbasa z masarni, hipstersko gardzę chemicznymi gównami z marketów:
View attachment 1256
A, no i nie jestem pedałem, do jajecznicy wjechały 2 kawałki chleba, tylko na zdjęciu jest jeden. Pozdro, trzym się Michał, podobno wróciłeś do zdrowia, ale w górach też fluidy się przydadzą!

Chyba masz wilczy apetyt... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top