Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Ze względu na dość pustą lodówkę i deszcz za oknem zdecydowałem się na jajecznicę na obiad, a co! Postanowiłem też wypróbować pomysł z jajkiem na miękko jednego z userów.

Składniki:

LyqhWXp.jpg


Plus przyprawy:
sól
dużo pieprzu
dużo chili

Efekt:

YkyHeeb.jpg


Pyszna, ale chyba za dużo roboty z tym robieniem jednocześnie jajek na miękko, no i jedno jajo mi się rozwaliło przy obieraniu.

Zdrówka i zero kontuzji Michał :beer:
#JajecznicaDlaMaterli
 
Ze względu na dość pustą lodówkę i deszcz za oknem zdecydowałem się na jajecznicę na obiad, a co! Postanowiłem też wypróbować pomysł z jajkiem na miękko jednego z userów.

Składniki:

LyqhWXp.jpg


Plus przyprawy:
sól
dużo pieprzu
dużo chili

Efekt:

YkyHeeb.jpg


Pyszna, ale chyba za dużo roboty z tym robieniem jednocześnie jajek na miękko, no i jedno jajo mi się rozwaliło przy obieraniu.

Zdrówka i zero kontuzji Michał :beer:
#JajecznicaDlaMaterli
Wygląda dobrze, szkoda, że nie lubie pomidorów. Dobre to wychodzi z tym jajkiem na miękko?
 
Wygląda dobrze, szkoda, że nie lubie pomidorów. Dobre to wychodzi z tym jajkiem na miękko?
Bardzo dobre, tylko trzeba to dobrze zgrać, bo mi odrobinę jajecznica wystygła nim jajka na miękko były gotowe i obrane.
 
Jak wszyscy to wszyscy. Trzeba podtrzymać temat roku. Z pozdrowieniami dla założyciela.
4 jajka, kiełbasa, cebula, pomidor, szczypiorek. Oczywiście chujowo przyprawiłem, ale wytyrany po rowerze to siadła. Zdjęcie robione Nokią E66 ;)
160820151_wqsahsx.jpg
Dziękuję pięknie za pozdrowienia, pozdrawiam również :).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top