Absurdy poprawności politycznej.

GKpPmqdWEAAFqRS.jpeg
 

Za to dla Kanyego szacunek że się nie pierdoli w tańcu, najpierw chcieli z niego zrobic wariata, później ksenofoba...jakie macie o nim zdanie? Podobało mi się też jak hejtowal black lives matter... Kanye na prezydenta! (Nowa płyta słaba- ale Freddie Gibs zajebał zwrote roku)
 
Za to dla Kanyego szacunek że się nie pierdoli w tańcu, najpierw chcieli z niego zrobic wariata, później ksenofoba...jakie macie o nim zdanie? Podobało mi się też jak hejtowal black lives matter... Kanye na prezydenta! (Nowa płyta słaba- ale Freddie Gibs zajebał zwrote roku)
jeden z wbrew pozorom najnormalniejszych murzynów, który widzi co się dzieje,
i jest pro Trump
:cool:
 
Radek widzi to tak jak ja pisałem od lat, że to unia brudasom dopłaci by siedzieli u nas, czyli arabusy z czarnuchami będzie miał wyższy zasiłek niż większość Polaków pensje i emerytury.
Kurwa nie lubię mieć racji w takich tematach.

 
Radek widzi to tak jak ja pisałem od lat, że to unia brudasom dopłaci by siedzieli u nas, czyli arabusy z czarnuchami będzie miał wyższy zasiłek niż większość Polaków pensje i emerytury.
Kurwa nie lubię mieć racji w takich tematach.


Dzisiaj w radio słyszałem, że donio daje GWARANCJE, że ma już plana i do Nas nie przyjadą :putinlaugh:
Ale dlaczego? Tusk jest rasistą?
Nie wytłumaczysz tuskowym i łowcom braunova. Mądry Polak (choc ciężko mi o nich tak pisać) po szkodzie. Społeczeństwo ogłupione tvnem i onetem.

Liczę tylko, że Ci którzy "nie widzą problemu" I ich rodziny pierwsi dostaną rykoszetem.
:fjedzia:
 
Jeszcze lokal wynajmują kilka razy taniej niż normalni dzierżawcy

Tak więc powinnio załatwiać sprawy a nie jak w UK że obywatele ich ściągają z jezdni a policja stoi i się przygląda
U nas jest trochu inaczej niż w UK. Jak jakiegoś młodego idiotę, pijany Ukrainiec rozmaże po ulicy to się następnym razem zastanowią co robią :beczka:
 
Jeszcze lokal wynajmują kilka razy taniej niż normalni dzierżawcy

Tak więc powinnio załatwiać sprawy a nie jak w UK że obywatele ich ściągają z jezdni a policja stoi i się przygląda
Jaka manipulacja w opisie... "łatwy cel, bezprzemocowi, walczą o wasze życie" - ja bym to widział w ten sposób, że do pierdla, tam przebieramy ich na nasz koszt w mundury i wraz z kolejną falą pchających się do polityki - zrzucamy ich nad Ukrainą.

Niech walczą. Jeszcze bez przemocy... :jarolaugh:
 
Jaka manipulacja w opisie... "łatwy cel, bezprzemocowi, walczą o wasze życie" - ja bym to widział w ten sposób, że do pierdla, tam przebieramy ich na nasz koszt w mundury i wraz z kolejną falą pchających się do polityki - zrzucamy ich nad Ukrainą.

Niech walczą. Jeszcze bez przemocy... :jarolaugh:
Bardziej satysfakcjonująca byłaby jednak utylizacja.
W moim domu zagościło znowu po chyba 8 latach najgorsze gówno czyli telewizja. Co prawda miałem oglądać tylko NBA ale sprawdzam po kolei programy czy jest polszmat żeby w końcu legalnie oglądać UFC. Po drodze jakieś ścierwo TVN i w przelocie nie pasowały mi te pokemońskie ryje. Cofam a ta dwie nominantki na "Warszawiankę roku". Oczywiście to były kurwiska czy tam aktywistki ekologiczne. Jebać.
 
Bardziej satysfakcjonująca byłaby jednak utylizacja.
W moim domu zagościło znowu po chyba 8 latach najgorsze gówno czyli telewizja. Co prawda miałem oglądać tylko NBA ale sprawdzam po kolei programy czy jest polszmat żeby w końcu legalnie oglądać UFC. Po drodze jakieś ścierwo TVN i w przelocie nie pasowały mi te pokemońskie ryje. Cofam a ta dwie nominantki na "Warszawiankę roku". Oczywiście to były kurwiska czy tam aktywistki ekologiczne. Jebać.
Takie czasy. Niebawem zmiana, więc szykuj szablę. W takim warsztacie to musi być ostra jak brzytwa, no chyba że pancerną będziesz napierdalał, ta może być tępa jak tępe jest społeczeństwo obecnie :jarolaugh:
 


Łooo kurwa, panie... Czarnuchy się teraz samozaorają. Pozamiatane.

Jeszcze z ich IQ to już kompletnie nie będą w stanie przestać, tylko wojna domowa.

Hapokalipsa wg Doktora Dre i Doktora Dooma :jjsmile:
 
Back
Top