Absurdy poprawności politycznej.

Celowo szukasz zwady zmyślając hipotetycznych zero jedynkowców tutaj? Czy ktokolwiek na tym forum dał powód do tego, by podejrzewać kogokolwiek o takie, jak zaprezentowałeś podejście?

Zależy jak kto rozumie pojęcie "komuna". Wprowadzany krok po kroczku zamordyzm przy zaprzęgnięciu do realizacji tego celu takich narzędzi jak kulturowy marksizm i centralizacja władzy przy jednoczesnym podsycaniu przekonania wśród gawiedzi, że robi się to w imię demokracji, bezpieczeństwa, postępu i ostatnio bardzo modne - ochronie planety i przetrwania gatunku - działa jak widać na takich jak Ty, którzy zdają się nie dostrzegać tych zależności.
Uuu, szuryzm
 

"Dochodzi więc do patologicznej sytuacji w której samotni polscy mężczyźni utrzymują w podatkach coraz więcej samotnych matek, tych samych które ich często właśnie wcześniej odrzuciły na rynku matrymonialnym. To pokazuje że ochronny parasol państwa nad kobietami jest szkodliwy dla społeczeństwa. Młode kobiety nie ponoszą odpowiedzialności za swoją roztropność. Często nawet wiele z nich nie zajmuje się odpowiednio swoimi dziećmi spędzając chociażby wiele godzin na portalach społecznościowych. Oddanie się przystojnemu mężczyźnie z internetu na pierwszej randce nie powoduje dziś żadnych konsekwencji. Dlatego w tym wypadku aborcja powinna być w Polsce w pełni legalna, oczywiście tylko prywatnie na koszt zainteresowanych. Mężczyzna także powinien mieć formalne prawo do aborcji. W przypadku odmowy kobieta powinna być pozbawiona prawa do alimentów. Wtedy fundusz alimentacyjny także niebyłby zobowiązany do pokrywania tego świadczenia. "

Taki argument to bardzo opresyjne piekło kobiet

:jarolaugh:
Ten podcast pokazuje statystyki dzieci wychowywanych przez samotne matki. Co prawda dane z USA, ale podejrzewam ze problem statystycznie podobny
 
Każdy myśli jak to naprawić jeszcze bardziej "postępowo"... a może lekarstwo na tę sytuację leży gdzie indziej? Może nie przed nami a za nami? Może zgubiliśmy coś co działało (no lepiej niż dziś :boystop: ) i może warto na chwilę zawrócić, podnieść to i kontynuować na przód? Może jakby ktoś złapał za łeb... eem, "sytuację" oczywiście :neildegrassewhoa:
To coś, co zgubiliśmy, nazywało się "kultura", czyli zbiór akceptowalnych w obrębie danej społeczności zachowań. Kultura powstaje samoistnie jako nieformalny zespół regulacji, jej istnienie wiąże się z domyślną akceptacją obiektywnych (naturalnych dla danej społeczności) warunków zewnętrznych oraz przyznaniem, że hierarchia społeczna jest jednym z mechanizmów odsiewania ziaren od plew.

Kiedy kulturę zastępują instytucje oraz biurokracja, naturalne mechanizmy, premiujące zachowania właściwe i produktywne zostają wyeliminowane, bo wszyscy są równi, ważni i każdemu należy się pomoc, niezależnie od tego, jaj bezmyślnie czy szkodliwie się zachowuje.

A jak się zastanowić, to jednym z warunków utrzymania naturalnej dla danej grupy ludzi kultury jest utrzymanie możliwie homogenicznego przekroju społeczności.

Czyli wychodzi na to, że jestem naziolem:D
 
No i tak właśnie wygląda zesranie się postępowych.
Celowo szukasz zwady zmyślając hipotetycznych zero jedynkowców tutaj? Czy ktokolwiek na tym forum dał powód do tego, by podejrzewać kogokolwiek o takie, jak zaprezentowałeś podejście?

Zależy jak kto rozumie pojęcie "komuna". Wprowadzany krok po kroczku zamordyzm przy zaprzęgnięciu do realizacji tego celu takich narzędzi jak kulturowy marksizm i centralizacja władzy przy jednoczesnym podsycaniu przekonania wśród gawiedzi, że robi się to w imię demokracji, bezpieczeństwa, postępu i ostatnio bardzo modne - ochronie planety i przetrwania gatunku - działa jak widać na takich jak Ty, którzy zdają się nie dostrzegać tych zależności.
Zostawcie @Karateka@ -they-sana.
Stefan go zostawił stąd taki markotny, nawet na swoją ulubioną partię wiosna pluje jadem.
Musi to przepracować.

https://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/post-2915941
 
Zależy jak kto rozumie pojęcie "komuna". Wprowadzany krok po kroczku zamordyzm przy zaprzęgnięciu do realizacji tego celu takich narzędzi jak kulturowy marksizm i centralizacja władzy przy jednoczesnym podsycaniu przekonania wśród gawiedzi, że robi się to w imię demokracji, bezpieczeństwa, postępu i ostatnio bardzo modne - ochronie planety i przetrwania gatunku - działa jak widać na takich jak Ty, którzy zdają się nie dostrzegać tych zależności.

Same kłamstwa. Po pierwsze UE jest bardzo zdecentralizowana, zdecydowanie bardziej niż np. USA. Po drugie nie ma żadnego marksizmu kulturowej. Kraje przyjmują taką kulturę jaką chcą. Czy Węgry to marksizm kulturowy? No nie, a poziom zamordyzmu największy w UE.
 
Same kłamstwa. Po pierwsze UE jest bardzo zdecentralizowana, zdecydowanie bardziej niż np. USA. Po drugie nie ma żadnego marksizmu kulturowej. Kraje przyjmują taką kulturę jaką chcą. Czy Węgry to marksizm kulturowy? No nie, a poziom zamordyzmu największy w UE.
Przyrównujesz USA do UE?
I nie dostrzegasz kierunku, w którym zmierza UE?
Ładnie CI tam ten mózg zlasowało środowisko postępowych młodych, wykształconych z dużych miast
 
Przyrównujesz USA do UE?
I nie dostrzegasz kierunku, w którym zmierza UE?
Ładnie CI tam ten mózg zlasowało środowisko postępowych młodych, wykształconych z dużych miast

A z czym mam porównywać? Z Euroazjatycka Unia Gospodarcza?
 
Same kłamstwa. Po pierwsze UE jest bardzo zdecentralizowana, zdecydowanie bardziej niż np. USA.
Masz kłopoty już jak widzę z rozumieniem tekstu pisanego. Otóż nigdzie nie twierdziłem, że Europa jest zcentralizowana, napisałem, że podejmowane są kroki zmierzające do centralizacji władzy w Unii Europejskiej.
Po drugie nie ma żadnego marksizmu kulturowej. Kraje przyjmują taką kulturę jaką chcą.
Niby kłamstwem jest co napisałem, że kulturowy marksizm kroczek po kroczku implementowany jest w Unii Europejskiej? Otóż jest, sęk w tym, że jak już wspomniałem tacy jak Ty zdają się tego nie dostrzegać, można też podejrzewać celowe udawanie ślepców.
 
Otóż nigdzie nie twierdziłem, że Europa jest zcentralizowana, napisałem, że podejmowane są kroki zmierzające do centralizacji władzy w Unii Europejskiej

W każdej zdecentralizowanej strukturze są podmioty którym marzy się centralizacja. W przypadku UE są to Niemcy i Francuzi. Obecnie ich marzenia są tylko marzeniami. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że w Polsce są podejmowane kroki ku legalizacji pedofilii, bo jeden poseł partii opozycyjnej wyraża taki pogląd

Niby kłamstwem jest co napisałem, że kulturowy marksizm kroczek po kroczku implementowany jest w Unii Europejskiej?

Tak
 
W każdej zdecentralizowanej strukturze są podmioty którym marzy się centralizacja. W przypadku UE są to Niemcy i Francuzi. Obecnie ich marzenia są tylko marzeniami. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że w Polsce są podejmowane kroki ku legalizacji pedofilii, bo jeden poseł partii opozycyjnej wyraża taki pogląd



Tak
Co to za gnida chce legalizacji pedofilii?
 
W każdej zdecentralizowanej strukturze są podmioty którym marzy się centralizacja. W przypadku UE są to Niemcy i Francuzi. Obecnie ich marzenia są tylko marzeniami. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że w Polsce są podejmowane kroki ku legalizacji pedofilii, bo jeden poseł partii opozycyjnej wyraża taki pogląd
A chciałem Cie pochwalić, bo coś mądrze ostatnio napisałeś, ale znowu zaczynasz pierdolić takie bzdury, że ręce opadają.
I już poszedł argument o Korwinie, a tu nawet się chłopaki nie rozkręcili w dyskusji. Brawo Ty XD

Dlatego właśnie Niemcy odpalają kopalnie, a my broń boże nie możemy budować atomowych i używać starych węglowych tylko kupować od nich.
Nasz zły węgiel idzie na eksport, a my musimy kupować ten lepszy - zatwierdzony przez Pana z Niemiec.
Tak samo gaz - kupować od Ruska tanio źle, bo chuj nie znacząca upaina i mityczne bomby, ale kupować przez Niemców gaz od Azerbejdżanu, który oni mają z Rosji to już jest spoko. Hipokryzja tych "elit" jebie na kilometr, ale widać elegancki przekaz leci w tv.

To samo KPO- damy wam pieniążki, ale musicie się dostosować do 'wysokich europejskich standarów', ale te pieniążki to damy na kredyt. Albo i nie damy, bo władza nam nieodpowiada. Marzenie eurozjebów to żeby rudy chuj albo cwelownia wygrali wybory, bo wtedy niemieckie pieski zrobią co pan z niemiec każe bez mrugnięcia okiem, bo Polski interes to nie znaju.

Od dłuższego czasu następuje nowoczesna wasalizacja mniejszych krajów przez narzucanie swoich wymogów, ideologii i jak widać od 2 lat i poglądów.
 
Nie wiem o czym dyskutujecie ale widzę, że coś o Niemcach, a ostatnio widziałem tabelę z danymi z wymiany handlowej między Niemcami, a Polską. Jesteśmy na 5 miejscu ich partnerów handlowych, koło Chin, USA, Francji i Holandii, w sumie import/eksport to około 150mld euro, a dochodzi jeszcze produkcja ich firm w PL, która nie wchodzi do wymiany.

Jaki z tego wniosek? Taki, że musimy się dogadać bo to się i nam, i im opłaca. Mamy silne argumenty i nie widzę opcji, żeby mogli nam atom zablokować, albo rozbudowę jakiegoś portu, no chyba, że jesteśmy totalnymi frajerami i damy się porobić proceduralnie w UE. Ale to już nie będzie wina Niemiec.
 
Nie wiem o czym dyskutujecie ale widzę, że coś o Niemcach, a ostatnio widziałem tabelę z danymi z wymiany handlowej między Niemcami, a Polską. Jesteśmy na 5 miejscu ich partnerów handlowych, koło Chin, USA, Francji i Holandii, w sumie import/eksport to około 150mld euro, a dochodzi jeszcze produkcja ich firm w PL, która nie wchodzi do wymiany.

Jaki z tego wniosek? Taki, że musimy się dogadać bo to się i nam, i im opłaca. Mamy silne argumenty i nie widzę opcji, żeby mogli nam atom zablokować, albo rozbudowę jakiegoś portu, no chyba, że jesteśmy totalnymi frajerami i damy się porobić proceduralnie w UE. Ale to już nie będzie wina Niemiec.
Niemcy mają nad nami przewagę dzięki min. Róży Thun Von Jungingen lub Ryżemu.
 
Nie wiem o czym dyskutujecie ale widzę, że coś o Niemcach, a ostatnio widziałem tabelę z danymi z wymiany handlowej między Niemcami, a Polską. Jesteśmy na 5 miejscu ich partnerów handlowych, koło Chin, USA, Francji i Holandii, w sumie import/eksport to około 150mld euro, a dochodzi jeszcze produkcja ich firm w PL, która nie wchodzi do wymiany.

Jaki z tego wniosek? Taki, że musimy się dogadać bo to się i nam, i im opłaca. Mamy silne argumenty i nie widzę opcji, żeby mogli nam atom zablokować, albo rozbudowę jakiegoś portu, no chyba, że jesteśmy totalnymi frajerami i damy się porobić proceduralnie w UE. Ale to już nie będzie wina Niemiec.
Oczywiscie, ze "damy sie porobic":childcry:
 
Nie wiem o czym dyskutujecie ale widzę, że coś o Niemcach, a ostatnio widziałem tabelę z danymi z wymiany handlowej między Niemcami, a Polską. Jesteśmy na 5 miejscu ich partnerów handlowych, koło Chin, USA, Francji i Holandii, w sumie import/eksport to około 150mld euro, a dochodzi jeszcze produkcja ich firm w PL, która nie wchodzi do wymiany.

Jaki z tego wniosek? Taki, że musimy się dogadać bo to się i nam, i im opłaca. Mamy silne argumenty i nie widzę opcji, żeby mogli nam atom zablokować, albo rozbudowę jakiegoś portu, no chyba, że jesteśmy totalnymi frajerami i damy się porobić proceduralnie w UE. Ale to już nie będzie wina Niemiec.
Zobacz jak "polacy" głosowali w europarlamencie. Ku chwale jakiego kraju, bo na pewno nie Polski.
Także nie był bym taki optymistyczny w przewidywaniu przyszłości.
 
Nie wiem o czym dyskutujecie ale widzę, że coś o Niemcach, a ostatnio widziałem tabelę z danymi z wymiany handlowej między Niemcami, a Polską. Jesteśmy na 5 miejscu ich partnerów handlowych, koło Chin, USA, Francji i Holandii, w sumie import/eksport to około 150mld euro, a dochodzi jeszcze produkcja ich firm w PL, która nie wchodzi do wymiany.

Jaki z tego wniosek? Taki, że musimy się dogadać bo to się i nam, i im opłaca. Mamy silne argumenty i nie widzę opcji, żeby mogli nam atom zablokować, albo rozbudowę jakiegoś portu, no chyba, że jesteśmy totalnymi frajerami i damy się porobić proceduralnie w UE. Ale to już nie będzie wina Niemiec.
Dogadać, nie tańczyć jak pan (pod przykrywką europejskich wartości łykanych jako coś cudownego przez karatekopodobnych) zagra
 
Ja tylko mówię, że to zależy od nas.
ale od nas czyli od kogo?! od Polaków!!!??? Jak ma od nas coś zależeć skoro pełnię władzy mają żydowscy bolszewicy!!!???!!!???

7d70b26fc3a93cd663768d1c52a445b5.jpg
 
Back
Top