Absurdy poprawności politycznej.

Niestety nie mogę już edytować posta. Mam wrażenie że @MMaciek paradoksalnie opierasz tezę o tolerancji skandynawskiej na stereotypie. Byłeś kiedyś tam? Ja przyznam się że nie, ale podróżując po Europie sporo świetlanych stereotypów o zachodzie okazało się błędnych
 
Niby technologie, internet swobodne podróżowanie zrobiły ze świata globalną wioskę, a nic się nie zmieniło. Nadal u większości górują oceny wydawane na podstawie stereotypów. I później mamy takiego @szplin -a, który by wszystkich jebał.
Jebałby: Niemców (jebane szwaby), Rosjan (jebane kacapy), Ukraińców (jebane ukry), Żydów (jebane parchy), i teraz jeszcze Norwegów (jebane araby). :lol:
Bo lepiej być czynny niż bierny w tej czynności :fjedzia:
 
Niby technologie, internet swobodne podróżowanie zrobiły ze świata globalną wioskę, a nic się nie zmieniło. Nadal u większości górują oceny wydawane na podstawie stereotypów. I później mamy takiego @szplin -a, który by wszystkich jebał.
Jebałby: Niemców (jebane szwaby), Rosjan (jebane kacapy), Ukraińców (jebane ukry), Żydów (jebane parchy), i teraz jeszcze Norwegów (jebane araby). :lol:
@szplin jebał też grubą babę, więc jego opinia kogo jebać nie jest reprezentatywna
Czepiasz się. Z naszego Polskiego punktu widzenia dobrze mieć gdzieś w głowie Pamięć kto tak naprawdę NAS JEBAŁ.
Norwegowie nas jebali?
 
@szplin jebał też grubą babę, więc jego opinia kogo jebać nie jest reprezentatywna

Norwegowie nas jebali?
A gdzie ja napisałem że Norwegowie też?
:roberteyeblinking:
Byly wymienione kraje, które nam robiły kuku i o te mi chodziło. Myślałem że się domyślicie.
Szwedzi jebali, a to prawie Norwegowie.
Ty się nie wpierdalaj wszędzie z tym swoim brzuchem.
 
Niby technologie, internet swobodne podróżowanie zrobiły ze świata globalną wioskę, a nic się nie zmieniło. Nadal u większości górują oceny wydawane na podstawie stereotypów. I później mamy takiego @szplin -a, który by wszystkich jebał.
Jebałby: Niemców (jebane szwaby), Rosjan (jebane kacapy), Ukraińców (jebane ukry), Żydów (jebane parchy), i teraz jeszcze Norwegów (jebane araby). :lol:
To nie stereotyp, to aksjomat
 
Niestety nie mogę już edytować posta. Mam wrażenie że @MMaciek paradoksalnie opierasz tezę o tolerancji skandynawskiej na stereotypie. Byłeś kiedyś tam? Ja przyznam się że nie, ale podróżując po Europie sporo świetlanych stereotypów o zachodzie okazało się błędnych
Mieszkam tu od 15 lat. Różnice kulturowe są duże i ludzie nie chcą się integrować lub sami się izolują, tworzą swoje małe społeczności.
 
Genialne!

FB_IMG_1667841576751.jpg
 
:antonio:


Katar to kulturowy wzór wielu użytkowników Cohones.
 
Back
Top