Absurdy poprawności politycznej.



Czekaj - są za różnorodnością, więc banują moda, który każdy z własnej woli może użyć, niezmuszany, ale zabraniają go używać bo są za wolnością?
 
Wolność, ale tylko taka zgodna z narracją i jaka im pasuje. Dzień jak co dzień :fjedzia:

Z tym lewactwem, częścią prawactwa , ogólnie systemami ideologicznymi itd jest tak:
Jesteśmy wolnisciowcami, chyba, że:
I tutaj wymienienie dziesiątek przykładów jakich nie możesz.

Zawsze gdy z kimś gadasz, to sprawdzaj co jest po "ale" lub po "chyba, że ". To po przecinku jest najważniejsze i często przekreśla to pierwsze.
 
Z tym lewactwem, częścią prawactwa , ogólnie systemami ideologicznymi itd jest tak:
Jesteśmy wolnisciowcami, chyba, że:
I tutaj wymienienie dziesiątek przykładów jakich nie możesz.

Zawsze gdy z kimś gadasz, to sprawdzaj co jest po "ale" lub po "chyba, że ". To po przecinku jest najważniejsze i często przekreśla to pierwsze.
Wszystko co przed przecinkiem po prostu nie istnieje.
 
Z tym lewactwem, częścią prawactwa , ogólnie systemami ideologicznymi itd jest tak:
Jesteśmy wolnisciowcami, chyba, że:
I tutaj wymienienie dziesiątek przykładów jakich nie możesz.

Zawsze gdy z kimś gadasz, to sprawdzaj co jest po "ale" lub po "chyba, że ". To po przecinku jest najważniejsze i często przekreśla to pierwsze.
Wszystko co przed ale nie ma znaczenia
 
Wszystko co przed ale nie ma znaczenia

Zazwyczaj.

Ale łatwo to ocenić.

Jak mówisz:
"Jestem wolnosciowcem, ale nie możesz krytykować LGBT. "
Lub:
"Jestem wolnosciowcem ale nie możesz popierac LGBT czy organizować parad. "
To mamy wprost sytuację, kiedy drugi człon przekreśla pierwszy.


Ale kiedy mówisz:
"Lubię sernik, ale bez rodzynek. "

To w tym przypadku i to przed i po "ale" jest tak samo ważne, zwłaszcza dla kelnera :p
 
Właśnie to było fajne w Rodzinie Zastępczej, mimo wszystko nic nie wydawało się na siłę a przede wszystkim postacie były JAKIEŚ. Coś czego netflix nie może zrozumieć, że nie wystarczy wpierdolić czarnego geja w miejsce losowej postaci (choćby historycznie białej) tylko trzeba tez tę postać uczynić w jakiś sposób ciekawą. Ja sam nie miałbym nic przeciwko temu gdyby zrobili film/serial o np takim samuraja imieniem Yosuke który był… czarny. Jestem przekonany, że zrobiło by to więcej dla jakiejśtam tolerancji niż miliard gowno seriali w których europejską arystokrację grają aktorzy o zdecydowanie zbyt mrocznej karnacji.
Tylko jeśli zagrałby go Morgan Freeman.
 
Zazwyczaj.

Ale łatwo to ocenić.

Jak mówisz:
"Jestem wolnosciowcem, ale nie możesz krytykować LGBT. "
Lub:
"Jestem wolnosciowcem ale nie możesz popierac LGBT czy organizować parad. "
To mamy wprost sytuację, kiedy drugi człon przekreśla pierwszy.


Ale kiedy mówisz:
"Lubię sernik, ale bez rodzynek. "

To w tym przypadku i to przed i po "ale" jest tak samo ważne, zwłaszcza dla kelnera :p
I co niby kelnera obchodzi czy ty lubisz sernik czy nie?
 
Co chcesz zamówić tak, a to co lubisz to mu koło chuja lata.


Czepiasz się.
To zamień "lubię" w tym zdaniu na "chciałbym zjeść" :)

I nie tak koło chuja. Gdy pracowałem za barem, pytałem się klientek co lubią, gdy pytały się co polecam, i na tej podstawie robiłem im drinki :)
 
Czepiasz się.
To zamień "lubię" w tym zdaniu na "chciałbym zjeść" :)

I nie tak koło chuja. Gdy pracowałem za barem, pytałem się klientek co lubią, gdy pytały się co polecam, i na tej podstawie robiłem im drinki :)
To też jest różnica. Bo one Cię pytają co polecasz.
 



Fajne komenty są u niej kato vs ateisto
Screenshot_2022-08-19-12-04-28-928_com.twitter.android.jpg
 
Tak się zastanawiam: jeśli jakaś osoba nazwie osobę rasy negroidalnej, która jest albinosem, czarnuchem. To czy może być posądzona o zachowanie rasistowskie?
 
Tak się zastanawiam: jeśli jakaś osoba nazwie osobę rasy negroidalnej, która jest albinosem, czarnuchem. To czy może być posądzona o zachowanie rasistowskie?
A czemu by nie? Przecież dzisiaj każdy może być posądzony o zachowania rasistowskie. Nawet ja! :boystop:
 
Ale jak to, przecież płeć to konstrukt społeczny:

 
Ale jak to, przecież płeć to konstrukt społeczny:

Jak można przez przypadek obciąć dziecku chuja?
 
Back
Top