Absurdy poprawności politycznej.

Nie wiem w którym temacie na to ponarzekać....

W dupie mam tą całą eurowizje, ale moja mi pokazała jakieś skróty piosenek.
Czemu "nasi" znowu napierdalają po angielsku. Nawet ukraina śpiewa po ukraińsku, holenderski utwór jest tak holenderski że ja pierdole, u nas śpiewa jakaś tempa kurwa, której nikt nawet nie chce słuchać, tatuś musi wykupić czas reklamowy na you tube żeby ktoś jej posłuchał zanim kliknie pomiń reklame, i kurwa ten angielski, kurwa Polska ma swój język! Rozstrzelać osoby decydujące za zdrade ojczyzny! :robbie:
Jazda z kurwami! :robbie:
Jebać tuska! :robbie:
 
Nie wiem w którym temacie na to ponarzekać....

W dupie mam tą całą eurowizje, ale moja mi pokazała jakieś skróty piosenek.
Czemu "nasi" znowu napierdalają po angielsku. Nawet ukraina śpiewa po ukraińsku, holenderski utwór jest tak holenderski że ja pierdole, u nas śpiewa jakaś tempa kurwa, której nikt nawet nie chce słuchać, tatuś musi wykupić czas reklamowy na you tube żeby ktoś jej posłuchał zanim kliknie pomiń reklame, i kurwa ten angielski, kurwa Polska ma swój język! Rozstrzelać osoby decydujące za zdrade ojczyzny! :robbie:
Jazda z kurwami! :robbie:
Jebać tuska! :robbie:
Słyszałeś kiedys rozmowę współczesnych nastolatków? Jest moda na wpierdalanie angielskich wtrąceńm brzmi to w chuj pretensjonalnie i tandetnie
c'mon oni myślą, że są wyjątkowi? angielski zna w stopniu zrozumiałym większośc ludzi do 40 roku życia
jebać tuska elo
 
Nie do końca się z tym zgadzam, ta nienawiść istniała od zawsze, teraz podlana propagandą jebać białego, dostała paliwa na otwartość.
Każda rasa jest rasistowska względem innych ras, poszczególne jednostki mniej lub bardziej, wykorzenić się tego nie da.
Każdy woli mieć dzieci wyglądające jak on sam. Murzyn Mohamed Ali miał odwagę powiedzieć to na głos i się tego nie wstydził, 50 lat temu.
Widać to w przestrzeniach gdzie nie panują normy społeczne i wtłaczana poprawność polityczna jak choćby w więzieniach.

Tylko białym wpiera się to idiotyczne tolerancyjne myślenie, żółci nienawidzą murzynów bardziej niż biali, chińczyk by córkę za cycki powiesił gdyby zobaczył czarnego zięcia,
czarni nienawidzą białych bardziej niż biali czarnych od wielu lat, często z typowej dla prymitywnych ludzi zazdrości, myśląc, że to co mają biali to dostali za darmo.
Arabowie nienawidzą czarnych, mają na ich temat masę dowcipów, sam ich prorok pedofil wypowiadał się bardzo pogardliwie o bambusach, są przytaczane jego słowa w hadisach.
Arabowie w przeciwieństwie do białych kontrolowali populację swoich czarnych niewolników ucinając im jaja, to jest dopiero rasizm prawda?

Prawda - był od zawsze, ale jednak przekierowanie nienawiści za niewolnictwo, z potomków posiadaczy niewolników (których pewnie było mniej niż 1%) na ogół białych to już kwestia inżynierii społecznej. A potomkowie posiadaczy niewolników mogą teraz świecić w mediach i odgrywać rolę adwokatów czarnej społeczności.

Ogólnie rasizm wśród Chińczyków to zupełnie inny temat. Są oni również niesamowicie rasistowscy wobec białych i jeżeli tylko będą mieli okazję pokazać, że w czymś są lepsi od białego to z pewnością z tego skorzystają.
Kiedyś funkcjonowało (i chyba dalej funkcjonuje) pojęcie "white monkey". Chińczyków bardzo jarało to, że mogą w swoich firmach zatrudniać białych i im rozkazywać. Dlatego często dziwię się ludziom, którzy jarają się Chinami i życzą im strącenia USA z piedestału, w sytuacji kiedy nie zdają sobie sprawy, że chińska władza (gdyby tylko mogła) urządziłaby nam prawdziwe piekło na ziemi. Widziałem to co robią, i jak się zachowują w Azji, i to jest po prostu koszmar.
 
Last edited:
nie taki głupi ten Jake Paul


Nawet głupi ludzie potrafią zrozumieć proste fakty.

800px-Nemo_PreparyES_01_%28cropped%29.jpg


Oni/One właśnie wygrało Eurowizję (wizja przyszłej normalności w Europie).

:siara:
 
No widzisz przy tym co reprezentowała Irlandia to już ten niebinarny stan umysłowy jest bardziej zjadliwy, a za rok wymyślą coś przy czym Irlandia w sumie nie będzie wyglądała tak dziwnie. Przesuwają skalę dziwactwa.
Właśnie kumpel do mnie dzwoni, że pedałów i szatana czczą w telewizji, i mówi do mnie, że następnym razem ktoś powinien z Biblią, i z krzyżem jak w "Królestwie Niebieskim" Scotta wyjść, i śpiewać po łacinie:beczka:

W ogóle zobaczyłem naszą reprezentację, co to kurwa za keczup, czemu ona śpiewała po angielsku, czemu obok flagi Polski wisiała jakaś pedalska?:stevecarell:
 
Teoretycznie jest to do zrobienia. Skoro pieluchy tetrowe były w użyciu i żyjemy, w sensie ci urodzeni przed rokiem 1986 ;) to i papier toaletowy, który z drachą wrzucasz do oddzielnego pojemnika, a później pierzesz, jest w granicach zdrowego rozsądku.
A na co wtedy rzucą się ludzie jak będzie kolejna pandemia?
Producenci papieru toaletowego w strachu.

Myślę że to nie przejdzie, zwykły papier toaletowy to zbyt wygodne rozwiązanie.
Wizja trzymania pojemnika z obsranym papierem, a potem pranie tego mnie przerasta.




- Kochanie wyprałaś srajtaśme?
- O nie, zapomniałam.
:muttley:
 
Teoretycznie jest to do zrobienia. Skoro pieluchy tetrowe były w użyciu i żyjemy, w sensie ci urodzeni przed rokiem 1986 ;) to i papier toaletowy, który z drachą wrzucasz do oddzielnego pojemnika, a później pierzesz, jest w granicach zdrowego rozsądku.
Kiedy w głębokich latach dziewięćdziesiątych kolega powiedział mi, że sąsiedzi zamiast papieru używają "ściereczki", to się śmiałem jak największy ignorant. Dziś rozumiem swój błąd, ci ludzie byli po prostu prekursorami eko-aktywistycznymi i wyprzedzali swoją epokę.

PS kolega narzekał też (miał tych sąsiadów za ścianą), że mieli zamontowaną huśtawkę w pokoju córki i codziennie o piątej rano budziło go skrzypienie tej huśtawki.

hehe.png
 
Teoretycznie jest to do zrobienia. Skoro pieluchy tetrowe były w użyciu i żyjemy, w sensie ci urodzeni przed rokiem 1986 ;) to i papier toaletowy, który z drachą wrzucasz do oddzielnego pojemnika, a później pierzesz, jest w granicach zdrowego rozsądku.
Tej, ale jestem rocznik 96 i również byłem ubierany w pieluchy tetrowe :deniro:
 
Nie wiem w którym temacie na to ponarzekać....

W dupie mam tą całą eurowizje, ale moja mi pokazała jakieś skróty piosenek.
Czemu "nasi" znowu napierdalają po angielsku. Nawet ukraina śpiewa po ukraińsku, holenderski utwór jest tak holenderski że ja pierdole, u nas śpiewa jakaś tempa kurwa, której nikt nawet nie chce słuchać, tatuś musi wykupić czas reklamowy na you tube żeby ktoś jej posłuchał zanim kliknie pomiń reklame, i kurwa ten angielski, kurwa Polska ma swój język! Rozstrzelać osoby decydujące za zdrade ojczyzny! :robbie:
Jazda z kurwami! :robbie:
Jebać tuska! :robbie:

Spoko ja anderstend mordo, nie urodziłem sie jesterdej.
Fuck Tuska :robbie:

Jebać tuska pół-niemca pół-ruska
:beer:

Lepszy ten pedał niż to coś z Irlandii

To powinni puścić na EuroVIZJON! ^^

 
A na co wtedy rzucą się ludzie jak będzie kolejna pandemia?
Producenci papieru toaletowego w strachu.

Myślę że to nie przejdzie, zwykły papier toaletowy to zbyt wygodne rozwiązanie.
Wizja trzymania pojemnika z obsranym papierem, a potem pranie tego mnie przerasta.




- Kochanie wyprałaś srajtaśme?
- O nie, zapomniałam.
:muttley:
Można też zamontować sobie bidetke i nawet wtedy drachy nie ma.
 
Back
Top