Absurdy poprawności politycznej.

GMocUzzX0AAHE8T
 
1. Jak dla mnie bardziej problemem jest utrzymanie wymiaru sprawiedliwości. Tam jest taki burdel że jedynie zaoranie i zbudowanie tej instytucji od podstaw zrobi różnice. Równie dobrze można kostką rzucić zamiast do sądu iść.

PiS nie próbowało budować od nowa. Rozjebali to co działało, a to co źle działało, działa jeszcze gorzej.

2. Przed KPO należało się bronić rękami i nogami. Ja z bratem bym się cztery razy zastanowił czy wspólnie kredyt wziąć a co dopiero z niegospodarnym sąsiadem na niepewny cel. Pozdrowienia dla Włoch, Grecji czy przekręciarzy z Beneluksu.

To nie jest czysta pożyczka, a część pożyczkowa jest dla nas super korzystnie oprocentowana.

Wizja biznesu bez kredytów to jakiś absurd.
 
3. Aborcja jest bezczelnie używana dla odwracania uwagi. Od 30 lat odpalana jest tylko jako temat zastępczy. Postulaty są bardziej jak doktryny religijne niż faktyczna dyskusja.

Teraz to nie był temat zastępczy. Tutaj nie została wywołana dyskusja o zmianie prawa by zająć ludzi kontrowersyjnym tematem, tutaj zmieniono prawo, które gwarantowało względny spokój.


Tu akurat nauka mówi jasno jakkolwiek byś nie interpretował rozwoju życia- tydzień po zapłodnieniu już jest unikalny kod genetyczny.
Naukowcy się spierają jedynie czy to 2 dzień, 3, 6.

Możesz podlinkowac te dyskusje? Albo wytłumaczyć jakie są stanowiska i argumenty? Jestem bardzo ciekawy co tak wyjątkowo dzieje się między 2 a 7 dniem po zapłodnieniu.
 

:tiphatb:
jak mnie wkurwia takie gadanie
Rodzicielstwo to nie praca ani żadne poświęcenie!
To jest kurwa opieka nad małym człowieczkiem.
Jak słyszę ile to ktoś nie poświęcił dla dziecka to mnie chuj strzela, ja nic nie poświęciłem, to jest moje dziecko i jest dla mnie ważniejsze niż balety czy kariera, ono jest teraz pępkiem mojego świata, jak ktoś to inaczej postrzega to chuj mu w zęby.
Z jednej strony niż demograficzny w Polsce to nie fajna sprawa, z drugiej strony niektórzy nie powinni sie rozmnażać.
A jak sie kurwa wiedze o życiu czerpie z jebanego tiktoka, to potem można sie zdziwić jak życie naprawdę wyglada, dlatego zajmujcie się swoimi dziećmi, żeby uczyły sie żyć od was, a nie z jakiś przyjebanych aplikacji gdzie przyjebani ludzie publikują swoje przyjebane treści.

Ale się kurwa zagotowałem. :burnit:
 
Nie chce psuć narreacji ale jedyne żydowskie nazwisko na tej liście to Levy i może od biedy Franks.

Roosevelt, Gomez, De Wolf i reszta to raczej nie imiona dwunastu plemion Izraela.
Niekoniecznie (posilę się tylko sprawdzeniem nazwiska Roosevelt, rodzina przyszłego prezydenta usa):


na resztę nie mam czasu, praca
 
Niekoniecznie (posilę się tylko sprawdzeniem nazwiska Roosevelt, rodzina przyszłego prezydenta usa):


na resztę nie mam czasu, praca

A Korwin to Ozjasz Goldberg.

W taki sposób można każdego rozkminiać.
 
Back
Top