Absurdy poprawności politycznej.

Wyborcza od promowania prostytucji przeszła do złotych rad dla kobiet: małżeństwa się nie opłacają.
Kurczę jakby to feministycznie nie zabrzmiało to mega korzystne dla...
... mężczyzn.
Zwłaszcza jeśli jest to rodzina z dwójką dzieci i nie wspominająć o tym, że intercyza nie broni przed wyrokami alimentacyjnymi na byłą żonę :roberteyeblinking:

Red pillowcy ładnie pewnie strolowali wyborczą :jarolaugh:


z amerykańskich troli to jest dobry ten libertarianin z butem na głowie startujący w wyborach i obiecujący kucyka dla każdego :korwinlaugh:
Wypadło mi z głowy jak się nazywa ale startuje w wyborach prezydenckich od lat
 
Ale to jest okropna hipokryzja jak teraz artyści, politycy mówią o pedofili.
Pamięta ktoś jeszcze fana trzynastek bronionego przez wszystkie polskie autorytety?
Ba nawet ekstradycja to USA się nie udała, bo jak są wątpliwości odnośnie bezstronności procesu Polańskiego w USA.
:iamdone:
Agnieszka Holland, Środa, Rafał Trzaskowski...
 

nie zrozumiałeś socjalistki

maxresdefault.jpg
 
Ja sam wtargałem normalną pralkę na drugie piętro. Ino żeby objąć się jakoś dało.
Można pasami i próbować jak plecak. Kiedyś tak lodówkę na 3 wniosłem. Tylko spójrz na ludzi i powiedz ilu by dało radę wejść na 10 bez niczego, a co dopiero coś wnieść
 
Teraz w necie cisną mężczyzn w kobiecych sportach i jako przykład podają Gabi xD
Dokladnie, widzialem to, bodajze Roman Warszawski to podawal dalej, no ale tak to jest jak sie nie jest edukowany na cohones...
 
Back
Top