Absurdy poprawności politycznej.

To opcja dla seksualnie niezdecydowanych.
a niech w końcu upadnie ten Netflix, chociaż pewnie te zapowiedzi o upadku przez długi są grubo przesadzone. Tylko naprawdę ciężko coś dobrego obejrzeć. Z 13 lat temu to te ściągniete seriale ze słabą jakością byłem w stanie dłużej oglądać, czasami nawet jeden sezon w noc, a teraz: produkcja taśmowa tych seriali....


BTW moim shame pleasure są orginalne grupy fejsowe. Byłem już w grupie Afgańczyków w Niemczech (kuźwa nie mają dystansu i mnie wyrzucili tak samo jak myśliwi, kiedy wstawiłem fejkową reklamę "Myśliwi potrzebują okulisty, dla dobra społeczeństwa 80% zniżki na okulary i podręcznik z wykazem różnic pomiędzy dzikiem a człowiekiem -ale privy dostawałem:korwinlaugh: ) teraz znalazłem to

1678457353450.png


Ryzykować? :jarolaugh:
 
Jak tam @Karateka@ dalej równamy do Szwecji?

Z tym odliczeniem aresztu to nic dziwnego. W Polsce też by odliczyli. Ciężko zrozumieć tego typa. Morderca został skazany na 18 lat ale... wyrok skrócono z automatu bo miał 16 lat. To dostał 18 lat czy dostał mniej w wyroku? Ten. Post to gwałt na logice.

Szukam w Google tego Frunze Saghatelyan i brak wyników
 
Last edited:
Z tym odliczeniem aresztu to nic dziwnego. W Polsce też by odliczyli. Ciężko zrozumieć tego typa. Morderca został skazany na 18 lat ale... wyrok skrócono z automatu bo miał 16 lat. To dostał 18 lat czy dostał mniej w wyroku? Ten. Post to gwałt na logice.

Szukam w Google tego Frunze Saghatelyan i brak wyników
 
Back
Top