Konflikt Rosja-Ukraina

Jak oni to zbudują to sobie wytnę wzorek na bani "Kocham PO" edit: czy tam koalicję rządzącą

Spokojnie skończy się na wygraniu przetargów przez kilka niemieckich firm o kapitale zakładowym 1000 ojro :roberteyeblinking:
 
Jak oni to zbudują to sobie wytnę wzorek na bani "Kocham PO" edit: czy tam koalicję rządzącą




Politycy w końcu zaczną robić rozsądne i potrzebne rzeczy - oczywiście dopiero po wyczerpaniu wszystkich innych możliwości.
 
Skoro jesteśmy najbardziej zagrożeni inwazją ruskich jest to bardzo logiczny ruch :putinlaugh:

To fakt że oddaliśmy 2,5 roku prawie wszystkie czołgi, ale mamy już amerykańskie a kadra szkoli się intensywnie takze na koreańczyki.
W piątek był mój stary klient który jest instruktorem w zmechanizowanej więc ad razu zapytałem jak wygląda sytuacja. Przeraża jednak morale w armii bo kiedy rozpoczyna się właśnie to szkolenie to większość instruktorów jebnęła el quattro
 


ktos chetny na terenówkie???

Płakał ostatnio,że nie ma za co rodziny utrzymać,ale lemingi już pomagają.
Trochę posiedział z ukrami i już "dej" weszło mu w krew
 
Płakał ostatnio,że nie ma za co rodziny utrzymać,ale lemingi już pomagają.
Trochę posiedział z ukrami i już "dej" weszło mu w krew
To pewnie jego działka za pogonione fury.
Żeby nie rzucało się w oczy to w ratach, w formie wpłat.

Nie oglądałeś Breaking Bad?
:korwinlaugh:
 
Płakał ostatnio,że nie ma za co rodziny utrzymać,ale lemingi już pomagają.
Trochę posiedział z ukrami i już "dej" weszło mu w krew
Najlepsz komet do tego nie mój


Jakby ktos chcial kupic terenowke, to na Ukrainie jest do wyboru, do koloru…. A jak sie dobrze poszuka, to znajdzie sie i na polskich tablicach, zeby bez cla do Polski wjechac
 
Kurwy z wiejskiej przedłużyły ustawę o przywilejach dla upainskich "uchodźców" o kolejny rok. Darmowy NFZ, socjal, zasiłki i teges szmeges. A przewlekle chory Polak który musi na przykład pobierać drogie refundowane leki co miesiąc ma zapierdalać i płacić składki chociaż czasem ze względu na chorobę nie może, a zasiłku lub (w chuj ważnego) darmowego NFZ nie dostanie
 
Last edited:
Kurwy z wiejskiej przedłużyły ustawę o przywilejach dla upainskich "uchodźców" o kolejny rok. Darmowy NFZ, socjal, zasiłki i teges szmeges. A przewlekle chory Polak który musi na przykład pobierać drogie refundowane leki co miesiąc ma zapierdalać i płacić składki chociaż czasem ze względu na chorobę nie może, a zasiłku lub (w chuj ważnego) darmowego NFZ nie dostanie

 
Brytyjskie siły specjalne działają na Ukrainie? No cóż, im bardziej oddala się kwestia zwycięstwa Ukrainy tym więcej można ujawniać :lol:

 
Brytyjskie siły specjalne działają na Ukrainie? No cóż, im bardziej oddala się kwestia zwycięstwa Ukrainy tym więcej można ujawniać :lol:
W Ukrainie to na pewno nie, za to na Ukrainie może tak, z resztą to fejk co to wgl za stopień wojskowy den.?

:jjsmile:

Po za tym wszystko to takie super hiper tajne, że piszą o tym na onecie... Robienia z ludzi debili nie ma końca.
 
@Mario123 Gdzie tu debilizm skoro większość miarodajnych polityków zachodnich chciałaby, żeby ta wojna się już skończyła, bez względu na straty terytorialne Ukrainy. Tu nie ma czego ukrywać i coraz więcej osób będzie o tym mówiło wprost jak choćby ostatnio prezydent Czech (notabene emerytowany generał). Mania szukania drugiego dna w wypowiedziach polityków powoduje takie różne fobie. No ale wystarczy poczekać do listopada, jak wróci Trump to będzie krótka piłka z tematem.
 
@Mario123 Gdzie tu debilizm skoro większość miarodajnych polityków zachodnich chciałaby, żeby ta wojna się już skończyła, bez względu na straty terytorialne Ukrainy. Tu nie ma czego ukrywać i coraz więcej osób będzie o tym mówiło wprost jak choćby ostatnio prezydent Czech (notabene emerytowany generał). Mania szukania drugiego dna w wypowiedziach polityków powoduje takie różne fobie. No ale wystarczy poczekać do listopada, jak wróci Trump to będzie krótka piłka z tematem.


Wypowiedź czeskiego prezydenta była zmanipulowana, wyjaśnienie poniżej. Bardziej to była kolejna odezwa, żeby kunktatorski zachód w końcu się ogarnął.
A z perspektywy Polaka to im większy pas ziemi oddziela mnie od kacapstanu - tym lepiej. I tak, wiem o Królewcu.

 

No popatrz, a jak trzeba coś przegłosować dla Polaków w Polsce to się kłócą, krzyczą, u Olejnik albo Gozdyry to się mało nie pozabijają... a tu cyk i da się?
Brytyjskie siły specjalne działają na Ukrainie? No cóż, im bardziej oddala się kwestia zwycięstwa Ukrainy tym więcej można ujawniać :lol:

Oj tak, będą wychodzić piękne kwiatuszki, zobaczycie :corn:
A z perspektywy Polaka to im większy pas ziemi oddziela mnie od kacapstanu - tym lepiej.
To trochę chujowo bo cała nasza wschodnia granica to jeden wielki kacapstan, nie wiem czy wiesz.
 
No popatrz, a jak trzeba coś przegłosować dla Polaków w Polsce to się kłócą, krzyczą, u Olejnik albo Gozdyry to się mało nie pozabijają... a tu cyk i da się?

Oj tak, będą wychodzić piękne kwiatuszki, zobaczycie :corn:

To trochę chujowo bo cała nasza wschodnia granica to jeden wielki kacapstan, nie wiem czy wiesz.
Tylko ta konfederosja z agentem Braunovem się wyłamuje :childcry:
 
@Mario123 Gdzie tu debilizm skoro większość miarodajnych polityków zachodnich chciałaby, żeby ta wojna się już skończyła, bez względu na straty terytorialne Ukrainy. Tu nie ma czego ukrywać i coraz więcej osób będzie o tym mówiło wprost jak choćby ostatnio prezydent Czech (notabene emerytowany generał). Mania szukania drugiego dna w wypowiedziach polityków powoduje takie różne fobie. No ale wystarczy poczekać do listopada, jak wróci Trump to będzie krótka piłka z tematem.
Moim zdaniem jeśli coś jest tajne to jest tajne i chuj nikt o tym nie wie a już tym bardziej onet. Żadna szanująca się wojskowa jednostka specjanla i żaden szanujący się wojskowy nie dopuścił by jakiekolwiek tajne info trafiło do mediów. Ale zakładając hipotetczynie, że jednak coś jest na rzeczy media zamiast, dla dobra ogółu, trzymać morde na kłódkę, to chwalą się tajnymi operacjami zagranicznych armii a wiara łyka wszystko jak rudy hajs z ofe. Szkoda, że nie tłumaczą tego na rosyjski i nie wysyłają linka na [email protected] (mam nadzieję, że wyłapiesz o co mi chodzi).
 
Moim zdaniem jeśli coś jest tajne to jest tajne i chuj nikt o tym nie wie a już tym bardziej onet. Żadna szanująca się wojskowa jednostka specjanla i żaden szanujący się wojskowy nie dopuścił by jakiekolwiek tajne info trafiło do mediów. Ale zakładając hipotetczynie, że jednak coś jest na rzeczy media zamiast, dla dobra ogółu, trzymać morde na kłódkę, to chwalą się tajnymi operacjami zagranicznych armii a wiara łyka wszystko jak rudy hajs z ofe. Szkoda, że nie tłumaczą tego na rosyjski i nie wysyłają linka na [email protected] (mam nadzieję, że wyłapiesz o co mi chodzi).

Czysto teoretycznie może tak być, ale jest coś takiego jak polityka. I przeciek wcale nie musi pochodzić od wojskowego, a od polityka właśnie. Brytyjska scena polityczna to obecnie taki burdel, że tam nie można gwarantować niczego, nawet impregnacji służb specjalnych. Historyczna narracja, że służby w stylu CIA manipulują wyborami albo zabijają prezydentów to jedno, ale wojna na Ukrainie to dla Zachodu problem przede wszystkim polityczny, a rozwiązania na pewno będą szukać politycznie. Co do samego UK, tam jest więcej zamiatania pod dywan "rzekomych" przestępstw i "unlawful killings" z czasów interwencji w Iraku czy Syrii, więc możliwe, że paru generałów ma jeszcze długi do spłacenia.
 
Back
Top