Fame MMA gala youtuberów

A To są moje prawa autorskie...
Wariacie
Ja i zusje *przykłada telefon do mikrofonu*
Pniak z zazdrości zabiera mu prywatny telefon
*Kurtyna*
 
Myślicie dobre to rozwiązanie wrzucić na jeden kupon Sygułe, Adamka i Mrozzo?
U Syguły jakieś pojebane Boks/K1/MMA więc boję się, żeby mi nie spierdoliła kuponu. Co do walki Mrozzo to tego młodego ninjy nigdy nie widziałem w akcji ale wygląda na kawał dojebanego propem i teściem nadmuchanego karakana co nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek sportami walki, buki go chyba mylą ze starym ninją co coś niecoś jednak potrafi. Mrozzo na codzień trenuje z Kornikiem - kurs na betclicu prawie 2.85.

Zrzut ekranu 2024-05-14 132308.png
 
Myślicie dobre to rozwiązanie wrzucić na jeden kupon Sygułe, Adamka i Mrozzo?
U Syguły jakieś pojebane Boks/K1/MMA więc boję się, żeby mi nie spierdoliła kuponu. Co do walki Mrozzo to tego młodego ninjy nigdy nie widziałem w akcji ale wygląda na kawał dojebanego propem i teściem nadmuchanego karakana co nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek sportami walki, buki go chyba mylą ze starym ninją co coś niecoś jednak potrafi. Mrozzo na codzień trenuje z Kornikiem - kurs na betclicu prawie 2.85.

View attachment 98639
Za stówkę bym zaryzykował :muttley:
 
Czemu za grubo? przecież tam co konferencję ktoś wyłapywał z partyzanta na łeb, coś się zmieniło?
Też tego nie rozumiem, przecież na takich patologicznych zachowaniach ten syf zwany frikami urósł a teraz wielkie zdziwko bo podludzie skaczą sobie do gardeł. Pamiętacie tą akcje na któreś konfie jak adrianna Polańska spadła ze sceny na garba? :DC: Grubsza akcja to była niż ta z transem i kasją wczoraj a konsekwencje nieporównywalnie mniejsze.
 
Myślicie dobre to rozwiązanie wrzucić na jeden kupon Sygułe, Adamka i Mrozzo?
U Syguły jakieś pojebane Boks/K1/MMA więc boję się, żeby mi nie spierdoliła kuponu. Co do walki Mrozzo to tego młodego ninjy nigdy nie widziałem w akcji ale wygląda na kawał dojebanego propem i teściem nadmuchanego karakana co nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek sportami walki, buki go chyba mylą ze starym ninją co coś niecoś jednak potrafi. Mrozzo na codzień trenuje z Kornikiem - kurs na betclicu prawie 2.85.

View attachment 98639
ktos jeszcze cos obstawia? : DDD
 
Cichy jest jebnięty, zawiesił się między wymiarami, sam nie wie kim jest, Nikola z Serbii podobnie, pojebało tego ochraniacza, lew morski myśli że jest fajterem i gitem, a tak naprawdę jest otylem leszczem z kosą. Jak gardzę tym całym Tomkiem S. To tutaj, mam nadzieję, dojedzie odklejonego Serba.
 
Back
Top