Fame MMA gala youtuberów

Maja nie stała nawet blisko tego tytułu, jak sobie przypomniałem ten wieczór to mnie odruchowo kutas zaczął swędzieć :korwinlaugh:
I po tamtej nocy @Warszawski Antek próbując uciec od tych wspomnień niczego nieświadomy wpadł do pewnej piwnicy.

pudzianhappy.png
 
Tomasz Adamek 104,1 kg Patryk "Bandura" Bandurski 107,2 kg
Alan Kwieciński 92,4 kg Michał Pasternak 93,0 kg
Rafał "Takefun" Górniak 79,9 kg Robert Pasut 79,9 kg
Adrian Cios 83,5 kg Tomasz "Strachu" Oświeciński 106,0 kg
Grzegorz "Greg" Gancewski 86,2 kg Piotr Szeliga 97,5 kg
Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar 77,4 kg Mariusz "Hejter" Słoński 75,6 kg
Jakub "Azdus" Matowiecki 70,5 kg Miłosz "Dejvid" Boras 61,0 kg
Dominik "Kaleson" Cybulski 98,5 kg Jakub "Guzik" Szymański 116,8 kg
Dominik "Mrozzo" Mrozowski 69,7 kg Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz 76,5 kg
Klaudia Syguła 67,4 kg Ewa Piątkowska 67,1 kg
 
Kaczor mówi że nie walczył bo coś z krwią było nie tak, czyli on ma jakąś chorobę zakaźną, bo sam przyznał że chodziło o zdrowie innych uczestników...
Wychodzi na to że on z tym na Prime już walczył.
A cała akcja wejścia frajieriego była ustawiona bo przecież krwi nie badają w dzień walki.
Kaczor w sumie może nigdy już nie zawalczyć ;)
 
Mańkowski żebrze o następną walkę we freakach? W komentarzach parę zacnych pocisków się znalazło :lol:


3 porażki z rzędu, rozbity i miał iść znów do wagi 77, gdzie młode wilki typu Zalewski mocno biją. Więc będzie szukał kasy we frikach, a co by nie mówić, to dużo mniej znanych zawodników tu walczy.
 
We frikach ma łatwe pieniądze a MMA jest już raczej skończony
Ktoś go jeszcze musi chcieć oglądać.
Borys już dawno temu chciał robić sparingi za pieniądze jak np walka grapplingowa z Gamrotem na jakiejś gali w Poznaniu, na frikach też to proponował, ten chłop nic nie robi tylko kombinuje jak małym wkładem wyciągnąć od "wiary" pieniądze.
Borys to złotówa.
 
Ale tu łatwo idzie połączyć fakty - Maciej wie, ale nie napisze i nie zleakuje bo FAME się obrazi i może Maćka uciąć od prowadzenia ważeń i komentowania. A Michał napisał, że chodzi o Narodowy, bo w FAME już nie działa, więc co mu szkodzi (chociaż wprost też nie napisał o co chodzi).

Czyli FAME przeniesione z Łodzi na PGE Narodowy 31 sierpnia. Tylko ciekawe jaką rozpiskę przygotują, żeby im się to sprzedało. Ryzykowny ruch według mnie.
 
Back
Top