Ostatnie wpisy

Witam. Po awarii straciłem posty i rangi a chciałbym skorzystać z ''video z walk'', które są teraz dla mnie zablokowane ze względu na zbyt mało postów. Czy mógłbyś mi pomóc przywrócić stare ''dane''. Z góry piękne dzięki.
M
Marczyn87
wchodzę na ''Forum MMA'' i tam nie mogę znaleźć tematu dotyczącego video z walk (przed awarią zawsze go widziałem) a poza tym widzę, że mam tylko 174 komentarze, a przed awarią miałem ich z tego co pamiętam około 700-800 :(
Dzihados
Dzihados
To na złe forum patrzysz :) Spójrz na stronie głównej forum - Cohones
M
Marczyn87
nie wiedziałem, że to jest teraz pod Premiones :) Już widzę. Dziekuję za pomoc :)

Evo jak typujesz Borics vs Jeremy ??
Evo
Evo
Nie przyglądałem się tej walce. Nie mam opinii.
Pany, jak wam chodzi forum i główna?
lugasek
lugasek
Trza było xiaomi kupić
Pat Bateman
Pat Bateman
@lugasek
Miales jakies problemy z ta wtyczka dark reader ? Probowalem sie zalogowac do banku bezskutecznie. Myslalem, ze moze u nich jest problem. Sprobowalem dzisiaj. Znowu nic. Usunalem dark reader i od razu sie zalogowalem. Przypadek ?
lugasek
lugasek
Nie mialem takich problemow. Jedynie nie raz cos jest nieczytelne na stronie (typu captcha). Wtedy wylaczam na chwile i odpalam z powrotem. Ale jak masz problem z bankiem, to mozesz sprobowac wylaczyc wtyczke tylko na stronie banku, a na innych niech dziala. Rozwin wtyczke i kliknij na adres strony. @Pat Bateman
Mistrzu, od kiedy forum spadło po pożarze to trochę ciężko się odnaleźć. Podrzuć link do wspomnianego tematu o alko, to możemy podyskutować + jako dość świeży miłośnik rudej(3-4 lata uzupełniania barku) z chęcią przyjmę radę od bardziej doświadczonego kolegi. ;)
  • Like
Reactions: Evo
Evo
Evo
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce żeby pytać, ale jeszcze nie ogarniam forum po pożarze. Jak się mogę zalogować na głownej stronie rocksów? Zawsze było to sama nazwa użytkownika i hasło, a teraz nie loguje.
Walczycie z serwerami jak Najman z przeciwnościami losu. Trzymam kciuki. Mam nadzieje że uda się zrobić pełne przywracanie. Widzę że nie ma możliwości podglądu i komentowania postów MMARocks. Rozumiem że będzie ? To jest „must have”
No właśnie ! Oddawać stare konta. Czemu jedni maja inni nie ? Kurwy by dostal
Top