Zwycięzca HW GP Strikeforce w walce z mistrzem HW UFC ?

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
overo.jpg




Tak wynika z Facebooka Strikeforce, bynajmniej jesli chodzi o Overeema, która ma chyba kontrakt bez klauzuli mostrzowskiej w Strikeforce. Czyżby Zuffa "przeciągała" wszystkich mistrzów SF do siebie ? Najpierw Diaz, w sss była mowa o Melendezie, kolejny w kolejce byłby zwycięzca Grand Prix wagi cięzkiej Strikeforce ?
 
Tak powinno byc, ale najpierw niech Reem wygra turniej.



PS



Wkradl sie maly blad w temacie ;)
 
Dzieki Shoocker już poprawione, na dodatek na Fejsie SF jest takie info:
Breaking news on the June 18 Dallas card, Gina Carano has been forced out due to a revoked medical clearance by her doctor. KJ Noons vs. Jorge Masvidal will be the replacement fight.
 
Jak dla mnie świetna wiadomość - Gina miała przede wszystkim przyciągnąć ludzi przed telewizory, a Masvisdal vs Noons gwarantuje dobrą i ciekawą walkę! Strikeforce jest rzecz jasna mniej ucieszone.



Musiałoby się naprawdę dużo zmienić u Overeema żeby wybrał UFC - ciągle mu się to raczej nie opłaca.
 
Szkoda Giny, ale walka zastępcza też będzie kozak.



Marzy mi się starcie Overeem - Velasquez mmmm



Swoją drogą, myśle, że będzie ono nie uniknione.



Za to uważam,że Fedora nigdy nie zobaczymy w UFC
 
Chętnie zobaczyłbym Overeema z JDS myślę, że to byłaby ciekawa walka. Wogóle Overeem miałby duże szanse z większością zawodników UFC. Słabo go widziałbym tylko z Velazquezem i Lesnarem bo nie wiadomo jak Alister radziłby sobie z bardzo dobrymi zapaśnikami. Ze stójkowiczami Carwinem, JDS miałby spore szanse a z resztą typu Mir, Nelson, Schauber pewnie łatwo by sobie poradził.
 
już widzieliśmy Werduma w UFC, mimo że kocham BJJ, to nie jest taktyka na mistrzów HW ze Stanów IMO
 
Paweł Szymon, ta diabelska gilotyna nie powstrzymała obaleń Shoguna, a jakim zapaśnikiem jest Rua każdy wie ;)
 
@Tens.



Shogun ma bardzo dobre ofensywne zapasy. A to że słabo broni obalenia to inna bajka.
 
@Tens



jaki sens ma, piszac o umiejetnosciach zawodnika, przytaczanie walki, ktora stoczyl 6 lat temu???
 
Back
Top