Zmiana nicków - zaczynamy

Status
Not open for further replies.
Raczej nie zmieniamy nicków stałych bywalców, a już na pewno nie na takie śmieszkowate (nie z potrzeby serca). Wprowadza to spore zamieszanie. Co innego młodzi użytkownicy, którzy jeszcze nie są znani, a co innego stara gwardia. Pseudonim "Orest" zna każdy harcerz na Cohones. (To samo tyczy się Masta Blasta :P).
 
Raczej nie zmieniamy nicków stałych bywalców, a już na pewno nie na takie śmieszkowate (nie z potrzeby serca). Wprowadza to spore zamieszanie. Co innego młodzi użytkownicy, którzy jeszcze nie są znani, a co innego stara gwardia. Pseudonim "Orest" zna każdy harcerz na Cohones. (To samo tyczy się Masta Blasta :P).
Smutłem :( chociaż za 24 godziny cisza to i tak bym długo nie pośmieszkował.
 
(To samo tyczy się Masta Blasta :P).
I tak nie chciałem.
sulk.jpg
 
A czy ja pisze się pod zmianę Nicka?
Fejmu na cohones nie mam zaslużony nie jestem, więc pasuje.
Jakby co, to proszę o DanHendoTKO
 
@Cloud ja też prosiłem o zmianę nicka na Baton albo na Baton17. Ani ze mnie zasłużony forumowicz ani znany w społeczności więc nic nie stoi na przeszkodzie:) zmienisz?
 
No pasowałoby, ale widzę, że @DanHendoTKO olał totalnie moją prośbę o dodanie starej ksywki do sygnatury :D (będziemy się gniewać na zlocie!). Taką zasadę zróbmy :) Stara ksywa na miesiąc w sygnie i można zmieniać :).
 
No pasowałoby, ale widzę, że @DanHendoTKO olał totalnie moją prośbę o dodanie starej ksywki do sygnatury :D (będziemy się gniewać na zlocie!). Taką zasadę zróbmy :) Stara ksywa na miesiąc w sygnie i można zmieniać :).
Ja politycznie nie moge dodac. Wyjasnie na zlocie
 
@Dzihados @Cloud
To ja ponawiam, prośbę, bo ostatnio nikt mi nie raczył nawet odpisać :sad:
Chciałbym nick OD, ponoć dwie litery to za mało, ale są userzy, którzy tyle mają! Np. "q."
Jeśli mimo to OD za krótki to proszę o "OD." (z kropką).

Z góry dziękuję :beer:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top