Zlot na UFC 207 w Warszawie 30.12.2016

Ta pani to jakaś użytkowniczka czy partnerka jednego z mężczyzn tam siedzących?
 
@Puczi ma przyjaciela
IMAG0754_1.jpg
 
Zlot epicki, @d-amian-enp kurwa mistrz ciętej riposty i beki ze wszystkiego, pociski @Puczi vs @Miszon i @Puczi vs @SCStunner :lol: mistrzostwo, ogólnie zlot na plus, dwóch solenizantów, wódka się lała, jedną wygrałem nawet w szybkim zakładzie z Martyną póżniej przejebałem z @Arteck ale raz się żyje. Jeszcze raz dzięki wszystkim za spotkanie, wszystkiego dobrego w Nowym Roku i najlepszego dla @SCStunner i @Arteck
 
Nie no, zlot kozak. Winners dał radę, wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich za mobilizację dzień przed Sylwestrem. Szczęśliwego Nowego Roku ode mnie i Martyny :penn::happy dance:
 
Dobra, emocje po przegranej Cruza opadły.Dzięki wszystkim za zlot, już sylwestra nie potrzebuję.Najlepsze iny na zlotach.Na twitterze macie fragment rozmowy Pucziego z tajemniczym przyjaecielem.
Pozdro wariaty i szczęśliwego nowego roku!
 
Od gimnazjum jestem zdania ze przepijanie wody piwem jest zle, po złocie podtrzymuje.
Ja to miałem kaca giganta a niby dużo nie wypiłem, musiałem 12h odespać, fart że na sylwka dałem rade wyjść w ogóle. Trzymam sie z dala od wódy, tylko ukochane piwerko :beer:. Dzięki za zlot, chuj że ze streama finalnie :wink: Happy New Year !!! :beer:
 
U mnie zdecydowanie odwrotnie ale zlot i tak spoko. Trzymał poziom

Miałoby być ESC bądź ewentualnie IPLA a skończyło się na oglądaniu na streamie :mamed:

Gdybym nie wygrał tyle hajsów, a zlot był dzień po, a nie przed sylwestrem, to pewnie też bym tak uważał :>
 
Back
Top