Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Gienek

UFC
Middleweight
Dobra podsumowanie.
Impreza będzie w kinie Amondo na Żurawiej 22 w Warszawie. Mamy wynajętą całą salę. Wbijać można od 23 30. Za salę płacimy 700 PLN. Undercard prawilnie poleci z fightpassa. Karta główna - Extreme Sport Channel przez Iplę. Niestety w 720p :jon:. Przetestowane działa (dzięki @Jakub Bijan ). Co kosztowało 19.99 które dorzucimy do podziału. Zaraz wyskoczy ktoś z głupim komentarzem odnośnie tego w jakim języku będzie komentarz. W srakim. Na zlocie komentarz dają userzy. A wywiady z zawodnikami to @Charles Bronson robi lepsze od Rogana. Z rzeczy ważnych:
- ALKOHOL w zakresie własnym. Co przyniesiesz tym się spijesz. Obok są ze 3 monopole 24h także nie trzeba brać zapasów z domu. Lodówkę mamy udostępnioną. Kupimy w sobotę jakieś kieliszki i kubeczki, żeby było z czego pić.
- ŻARCIE zamówimy na miejscu. Obok jest burgerownia czynna do 5, całodobowe KFC, SUBWAY i inne dziadostwa. Weźcie drobne bo jak 40 osób zacznie się rozliczać w 50 i 100 za zamówioną pizze to będzie chujowo.
Żarcie na pyszne.pl zamówi oczywiście Czarli.
- KTO będzie niech się wpiszę na listę na 100 procent bo może trzeba będzie parę krzesełek dostawić i trzeba by wiedzieć ile.
Lokal jest w samym centrum. Z dworca można w 10 minut dojść.

Wchodzicie za szlaban i kino to pierwsze drzwi po prawej stronie (tył budynku ze zdjęcia).

@Cloud wklej to jakoś do posta Gienka.
 
Last edited by a moderator:
Siema wszystkim mordom. Po weselu emocje opadły, więc trzeba coś podziałać ze zlotem na UFC 205. Jak wiadomo gala zacna, termin niedługi. Zlot tam gdzie ostatnio City 24 przy Alejach Jerozolimskich, 10 minut z buta od Dworca Centralnego. Gadałem z kumplem który tam pracuje, żeby zrobił rezerwację od 01:00 na 30 ludzi i najlepiej żeby to była górna sala ta co ostatnio. Decydować się kto może i kto chce, zabierać żony, matki i kochanki i widzimy się 12.11 w Warszawie.

Oczywiście można się spotkać wcześniej i spić piwo, dwa, ewentualnie 8.

Link to baru:
http://restaurantcity24.pl
Jak tam trafić:
https://www.google.pl/maps/dir/Warszawa+Centralna,+Aleje+Jerozolimskie,+Warszawa/City+24+Restaurant+Grill+&+Bar,+Aleje+Jerozolimskie+6,+Warszawa/@52.230346,21.0043931,15.25z/data=!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x471ecc8d65233559:0xeb0bc9f267c74ed9!2m2!1d21.003318!2d52.228777!1m5!1m1!1s0x471eccf7a95cded7:0x28223813e9059b71!2m2!1d21.0229862!2d52.2325956!3e2

Za daleko :mamed:
A poważnie to wbijam tak na 80%. Chyba że mi pracę dowalą to wtedy odpuszczam
ten dzień w pracy :mamed: może ogarniesz jakieś zwolnienie :werdum:
 
Zazdroszczę tym, którzy mogą mieć wyjebane lub mają taki lajt, że mogą sobie planować imprezę czy w swoim mieście czy tym bardziej wyjazd :corn:





A tak poważniej to mam za daleko xD






A już całkiem poważnie bd chyba na Mazurach wówczas kombinowal jak ogarnąć transmisję live na fonie.
 
Ja muszę ogarnąć czy kuzyni z rodzinami nie wbijaja do mnie wtedy - właśnie się zorientowałem. Ale jak nie, to na 90% jadę
 
Pozwole sobie kulturalnie oznaczyc najpierw kobiety
@duubertowa @klimekone

A nastepnie chlorow dwoch:
@SCStunner @halibut

@Gaara mordo jak tam?
No kurwa proste, że jestem, biorę prawdopodobnie kumpla, a na pewno Monikę ze sobą, dzisiaj gadaliśmy na treningu, kazała Was pozdrowić. Serdecznie uprasza się o zlinczowanie @DickNiaz , to jakiś ohydny fan MMA i mówi, że mu picie zaburzy odbiór gali, żałosne.
 
No kurwa proste, że jestem, biorę prawdopodobnie kumpla, a na pewno Monikę ze sobą, dzisiaj gadaliśmy na treningu, kazała Was pozdrowić. Serdecznie uprasza się o zlinczowanie @DickNiaz , to jakiś ohydny fan MMA i mówi, że mu picie zaburzy odbiór gali, żałosne.
O, fajno. Pozdrawiam rowniez :kis: @DickNiaz Ty downie, ktos Ci kaze pic?
:mamed:

@halibut
nie pjardol, wpadaj
 
Gadałem z kumplem i mówi że jak na taką ilość ludzi to po 30 zł od człowieka sobie liczą jako kaucja za rezerwację. Ma pogadać jeszcze z prezesem czy da to jakoś radę ominąć
 
Back
Top