Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Ja dotarłam do Szczecina cała i zdrowa w okolicach 17, odebrała mnie Orło, więc luz.
Zlot był zajebisty, coraz więcej nowych fajnych ludzi i coraz większa sympatia do tych już wcześniej poznanych.
Dziękuję szczególnie:
@mat za logistyczne wskazówki
@MuraS za gościnę u siebie przed przybyciem do kina
@Puczi za piękną tezę o RDA jako najlepszym lekkim ever <3
@midern za krówki, których ostatecznie nie dostałam :(
@Dooży&Grooby za braterskie ogarnianie baru!
@Matszo92 za porady dot ściągania długów,
@Masta za to, ze jest Mastą i brechta ze mnie w chwilach patosu
@michi972 za uspokajanie mnie podczas bitki Wonderboya i Woodleya
@Perfumiarz za dotrzymanie towarzystwa aż do samego końca i chęć odchudzania mnie sałatką z Maka

A oto moja tapeta w telefonie po zlocie:

15050260_922661881201563_1323371502_n.png
Nie ma za co, ale jak ja będę walczył to ja nie wiem, kto cię uspokoi, może jakieś środki od @MuraS albo @SCStunner
 
Łooo dopiero się obudziłem .Mocno mnie trzymało połączenie bimbru (zajebisty swoją drogą) i łychy. @Orest jakoś nie zasnąłem w kinie czyli da się przeżyć ... Mam tylko jedno pytanie ile siedzieliśmy w tym pubie po kinie?musiałem chyba tam zasnąć bo do centralnego jak doszliśmy to 11 była chyba. @mat @Charles Bronson @klimekone @Masta @Perfumiarz miło było poznać w końcu trochę ludzi z forum.

@MuraS świetna organizacja tylko szkoda trochę ze nie kontaktowales jak już wpadlem:P
 
Łooo dopiero się obudziłem .Mocno mnie trzymało połączenie bimbru (zajebisty swoją drogą) i łychy. @Orest jakoś nie zasnąłem w kinie czyli da się przeżyć ... Mam tylko jedno pytanie ile siedzieliśmy w tym pubie po kinie?musiałem chyba tam zasnąć bo do centralnego jak doszliśmy to 11 była chyba. @mat @Charles Bronson @klimekone @Masta @Perfumiarz miło było poznać w końcu.

No w tym pubie zaczęliśmy przed 8, a wyszliśmy jakos 10:40, potem Mak na Centralnym, @Masta wkurwiony na ochroniarza od castingu do idola, @Charles Bronson prowadzący Paulinkę pod ramię i @Perfumiarz gadający po angielsku z kimś przez telefon, interesy :D

Jejuuuu było super! A teraz jeszcze Belfast i KSW Kraków Grudzień! :happy dance::happy dance:
 
Łooo dopiero się obudziłem .Mocno mnie trzymało połączenie bimbru (zajebisty swoją drogą) i łychy. @Orest jakoś nie zasnąłem w kinie czyli da się przeżyć ... Mam tylko jedno pytanie ile siedzieliśmy w tym pubie po kinie?musiałem chyba tam zasnąć bo do centralnego jak doszliśmy to 11 była chyba. @mat @Charles Bronson @klimekone @Masta @Perfumiarz miło było poznać w końcu trochę ludzi z forum.

@MuraS świetna organizacja tylko szkoda trochę ze nie kontaktowales jak już wpadlem:P
A uiściłeś 22 pln ?
 
A uiściłeś 22 pln ?
Si senior.Nasza rozmowa wyglądała tak
-Cześć Jestem Przemek miło poznać
-25
-eee ok
-25
-...
-25
Dałem hajs i chwile później poszybowałeś dalej:mamed:.hajsowo wszystko ok z właścicielem kina?

@klimekone faktycznie idola krecili pod Novotelem.Pamiętam że podszedłem do kolejki i powiedziałem coś w stylu że chuja zrobią a nie kariery:DC:
 
Si senior.Nasza rozmowa wyglądała tak
-Cześć Jestem Przemek miło poznać
-25
-eee ok
-25
-...
-25
Dałem hajs i chwile później poszybowałeś dalej:mamed:.hajsowo wszystko ok z właścicielem kina?

@klimekone faktycznie idola krecili pod Novotelem.Pamiętam że podszedłem do kolejki i powiedziałem coś w stylu że chuja zrobią a nie kariery:DC:
Wszystko Ok, do tej pory mam portfel wyjebany 10 i 20. O drobnicy nie wspomnę.
 
Kosza brakuje na tym zdjęciu.

Mam nadzieję że miejscówka zagości na stałe w rozpisce zlotów, bo koszt\efekt jest zajebisty.

PS. Kto tam zgonował całą noc pod ekranem na podłodze?
 
Back
Top