Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Ostatnie 4 osoby dostają wygodny kocyk (po prawdzie to sam sie chyba na tym walnę, bo w perspektywie siedzenia 8 godzin to lepsze). Zakładam, że ktoś odpadnie, bo ZAWSZE kurwa odpada, także pewnie nikt nie skorzysta. Dzień prędzej zaczną się wypadki rodzinne, obowiązki służbowe i choroby.
 
Kurwa nie pomyślałem żeby Kowalika zaprosić.Byśmy razem świętowali wpierdol na Karolinie#drimnotkamtru :/
 
Ale wam kurwa zazdroszczę. Może nie całej męczącej nocy ale wszystkiego poza zmęczeniem
 
Ja osobiście te +0-3 pewnie zero lub +1 max, także wakat
Kurwa mać, matematyka od małego gówniaka to zawsze był mój konik, jechałem na szóstkach i piątkach bez większego wysiłku, skończyłem liceum o profilu mat-inf, skończyłem studia inżynierskie i magisterskie na których matma to podstawa.
A i tak ni chuja nie jestem w stanie powiedzieć z iloma osobami przyjdziesz :benny:
 
Do czego to doszło, żeby wbitka na zlot zaczynała być przywilejem :DC:

Wiesz komu za to podziękuj ?
Dana White'owi i braciom Fertitta za zorganizowanie UFC w Polsce , gdzie sie zjechalo pol Cohones i kazdy sie zapoznal wtedy ze wszystkimi.

Potem 2-gi zlocik ja z @Masu zorganizowalem w Krk podczas KSW 31 i potem to juz się samo nakręcało. Było KSW 32 by @Masu , KSW 33 by @Cloud itd.., a teraz na zlotach pojawiają się co raz to popularniejsze osoby odpowiadające za rozwój MMA. Jestem z tego bardzo dumny -- od dawna o takim czyms myslalem, ale to UFC ułatwiło sprawę i pozwolilo się nam zjednoczyc :)

Jak na razie jest ciagle Kraków i Warszawa, kto wie co bedzie dalej, ale osobiscie podobaja mi sie te 2 miasta , latwy i tani dojazd autobusem :)
 
Last edited:
Wiesz komu za to podziękuj ?
Dana White'owi i braciom Fertitta za zorganizowanie UFC w Polsce , gdzie sie zjechalo pol Cohones i kazdy sie zapoznal wtedy ze wszystkimi.

Potem 2-gi zlocik ja zorganizowalem w Krk na KSW 31 z @Masu i potem to juz samo się nakręcało. Było KSW 32 by @Masu , KSW 33 by @Cloud itd.., a teraz na zlotach pojawiają się co raz to popularniejsze osoby odpowiadające za rozwój MMA. Jestem z tego bardzo dumny -- od dawna o takim czyms myslalem, ale to UFC ułatwiło sprawę i pozwolilo się nam zjednoczyc :)

Jak na razie jest ciagle Kraków i Warszawa, kto wie co bedzie dalej, ale osobiscie podobaja mi sie te 2 miasta , latwy i tani dojazd autobusem :)
Primo: jaki ty kurwa zlot w Krakowie współorganizowałeś?

Secundo: jaki zlot @Cloud organizował?

Tetrio :DC::DC::DC:
 
Primo: jaki ty kurwa zlot w Krakowie współorganizowałeś?

Secundo: jaki zlot @Cloud organizował?

Tetrio :DC::DC::DC:

spodziewalem sie tego ze to napiszesz , a ksw 31 to pamietam ze ja mocno nalegalem zeby miesiac po ufc znow sie spotkac w krakowie w barze z okazji ksw 31 ;P
Cloud byl pomyslodawca aby spotkac sie w barze zamiast isc na Tauron arenę na ksw 35 materla-mamed. Bo chcielismy bilety obok siebie , ale Wojek nam w tym nie pomogl wiec wybralismy bar, a pozniej byl ostry spin dupy o to na SSS przez Wojka XD
 
Wiesz komu za to podziękuj ?
Dana White'owi i braciom Fertitta za zorganizowanie UFC w Polsce , gdzie sie zjechalo pol Cohones i kazdy sie zapoznal wtedy ze wszystkimi.

Potem 2-gi zlocik ja z @Masu zorganizowalem w Krk podczas KSW 31 i potem to juz się samo nakręcało. Było KSW 32 by @Masu , KSW 33 by @Cloud itd.., a teraz na zlotach pojawiają się co raz to popularniejsze osoby odpowiadające za rozwój MMA. Jestem z tego bardzo dumny -- od dawna o takim czyms myslalem, ale to UFC ułatwiło sprawę i pozwolilo się nam zjednoczyc :)

Jak na razie jest ciagle Kraków i Warszawa, kto wie co bedzie dalej, ale osobiscie podobaja mi sie te 2 miasta , latwy i tani dojazd autobusem :)
Mama wie, że ćpiesz ?
 
Back
Top