Zlot Cohones na KSW 44 i UFC 225 - Warszawa 9.06

Powiem tak: 30.05 wchodzę do pracy. Jak będę miał tego dnia rezerwe w wawie, to wbijam.
Na razie nasz pociąg jest na przeglądzie we Włoszech więc jest szansa na rezerwe.
 
Wpadnę na walkę Pudziana, wypije piwo bezalkoholowe i zawijam na chatę :lol:

Czyli jak zawsze :jjsmile:


1.Voran
2. Muras
3. Spam
4. Zoom
5. Perv
6. Gienek
7. Ko-Hunter
8. Halibut 50/50
9. Betonowy Krzychu
10. Stunner 50/50
11. Igła 50/50
12. Megasamoan
13. Michi 50/50
14. Puczi 50/50
15. DD40 50/50
16. D-amian-enp
17. Suchar
18. Arteck 50/50
 
Jak będzie mało ludzi(wiadomo, jest 18 ale może się zrobić nasza wyjazdowa 10tka na sam koniec) to zawsze możemy u kogoś na chacie zrobić coś bardziej na grubo: alko, dragi miękkie i twarde, dziewczyny - a na drugi dzień sałna by wypocić chemie.
 
Jak będzie mało ludzi(wiadomo, jest 18 ale może się zrobić nasza wyjazdowa 10tka na sam koniec) to zawsze możemy u kogoś na chacie zrobić coś bardziej na grubo: alko, dragi miękkie i twarde, dziewczyny - a na drugi dzień sałna by wypocić chemie.

:jjsmile:
 
Ja ten termin mam wolny chyba, mieszkam w Wawie więc jakoś bym dał radę podjechać pewnie. Dziecko mam małe to wiecie jak jest, długo nie zabawie i z alko też za ostro nie pojadę, ale fajnie by było chociaż na 2 godziny wpaść. Z 10 lat mam konto na tym forum, wypadałoby się w końcu gdzieś pojawić i zapoznać ekipę
 
Ja ten termin mam wolny chyba, mieszkam w Wawie więc jakoś bym dał radę podjechać pewnie. Dziecko mam małe to wiecie jak jest, długo nie zabawie i z alko też za ostro nie pojadę, ale fajnie by było chociaż na 2 godziny wpaść. Z 10 lat mam konto na tym forum, wypadałoby się w końcu gdzieś pojawić i zapoznać ekipę
Wbijaj kurwa raz dwa trzy
 
Back
Top