Zhilei Zhang cięższy ponad 30 kilogramów od Deontay’a Wildera! Kolosalna różnica wagi

Jakub Madej

Moderator
Cohones
ZhangWilder.jpg


Już 1 czerwca w Riyadh w Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala 5 vs 5 pomiędzy grupami promotorskimi Queensbury i Matchroom. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku Deontay’a Wildera z Zhileiem Zhangiem. Podczas piątkowej ceremonii ważenia Amerykanin wniósł ponad 30 kilogramów mniej na skalę od swojego rywala.

Wyniki ważenia przed galą 5 vs 5: Queensbury vs Matchroom:

  • Deontay Wilder (97,3 kg) vs. Zhilei Zhang (128,3 kg)
  • Filip Hrgovic (112,2 kg) vs. Daniel Dubois (111,5 kg)
  • Dmitry Bivol (79,3 kg) vs. Malik Zinad (79,0 kg)
  • Craig Richards (79,0 kg) vs. Willy Hutchinson (78,9 kg)
  • Hamzah Sheeraz (72,4 kg) vs. Austin Williams (72,3 kg)
  • Raymond Ford (56,9 kg) vs. Nick Ball (57,1 kg)


Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) w ostatnich czterech walkach przegrywał trzykrotnie - w lutym 2020 roku w siódmej rundzie z Tysonem Furym, w październiku 2021 roku w jedenastej rundzie z Tysonem Furym oraz w grudniu 2023 roku jednogłośną decyzją sędziów z Josephem Parkerem. Amerykanin w swojej karierze pokonywał takich zawodników, jak Robert Helenius, Luis Ortiz czy Dominic Breazeale.

Zhilei Zhang (26-2-1, 21 KO) w swojej karierze przegrał dwie walki - w sierpniu 2022 roku jednogłośną decyzją sędziów z Filipem Hrgovicem oraz w marcu 2024 roku większościową decyzją sędziów z Josephem Parkerem. W pozostałych starciach zawodnik z Chin wygrywał między innymi z Joem Joyce’em, Scottem Alexandrem czy Craigiem Lewisem.

 
Jak typujecie ?!
1. Chińczyk
2. Hrgovic (ale się nie upieram 50na50)
3. Bivol
4. Hutchinson (ale się nie upieram 50na50)
5. Sheeraz
6. Nie wiem, 50na50, ale jak już mam obstawić to Ball. Tylko dlatego żeby każdy team miał po 3 zwycięstwa

A. Na boksie się nie znam
B. Stawiajcie domy (albo chociaż róbcie screeny)
C. Extra gala!
D. Obojętne mi, kto wygra każde zestawienie
E. Nie sprawdzałem jak buki obstawiają
 
1. Chińczyk
2. Hrgovic (ale się nie upieram 50na50)
3. Bivol
4. Hutchinson (ale się nie upieram 50na50)
5. Sheeraz
6. Nie wiem, 50na50, ale jak już mam obstawić to Ball. Tylko dlatego żeby każdy team miał po 3 zwycięstwa

A. Na boksie się nie znam
B. Stawiajcie domy (albo chociaż róbcie screeny)
C. Extra gala!
D. Obojętne mi, kto wygra każde zestawienie
E. Nie sprawdzałem jak buki obstawiają
Wchodze all in !!!!!!!!!!!!
 
1. Chińczyk
2. Hrgovic (ale się nie upieram 50na50)
3. Bivol
4. Hutchinson (ale się nie upieram 50na50)
5. Sheeraz
6. Nie wiem, 50na50, ale jak już mam obstawić to Ball. Tylko dlatego żeby każdy team miał po 3 zwycięstwa

A. Na boksie się nie znam
B. Stawiajcie domy (albo chociaż róbcie screeny)
C. Extra gala!
D. Obojętne mi, kto wygra każde zestawienie
E. Nie sprawdzałem jak buki obstawiają
Dużo się nie pomyliłem (poza teamami, kto jest u kogo). @Prorok Izajasz jak kupon? Być może na dom zabrako, ale na kawalerkę będzie?
 
Back
Top