Zgarnij bilety na UFC w Krakowie grając z UNIBET

UNIBET

unibet.pl
image005.jpg

W marcu gracze Unibet będą mogli powalczyć o sześć biletów na kwietniową galę UFC w Krakowie
. Cztery z nich powędrują w ręce zwycięzców naszych „Bitew o bilety”. Każda bitwa potrwa 8 dni (9-17 marca i 23-31 marca). W tym czasie należy obstawiać jak najwięcej wydarzeń przedmeczowych i zbierać punkty do klasyfikacji generalnej według poniższej formuły:
unnamed.png

Oprócz biletów, na TOP-10 każdej bitwy oczekują oficjalne gadżety UFC: bluzy z kapturem, t-shirty, rękawice, plakaty z autografami. Więcej informacji o promocji znajdziecie >>tutaj<<.
 
@kiras "królu" bukmacherki, startuj :D
Spora szans a dla tych, którzy obstawiają gale.

Ja cierpliwie poczekam, moze będa jakieś konkursiki niezwiązane z obstawianiem :D
 
Na takich zasadach? Żeby dostać się do top 10 trzeba obrócić kilka (jak nie kilkanaście) baniek. To zabawa dla bogatych, zawodowców albo uzależnionych. :P
 
bez kitu, kto więcej postawi ten wygra co to za zabawa
 
Mam w domu gazetkę unibetu z ufc sztokholm- edycja limitowana, wymienie na podwójną wejściówkę :bayan:
 
challenge-accepted.jpg

musze sie bliżej zapoznać z zasadami ale jestem otwarty :wink:
 
Oferta, z której zapewne skorzystają głównie wyjadacze i stali gracze. Jako "niedzielny bukmacher", obstawiający od święta, bardziej cieszyłbym się z promocji w stylu "Obstaw walkę Joanna vs Esparza za minimalną kwotę (np 30zł) i dobrze wytypuj zwycięzcę, a weźmiesz udział w losowaniu biletów na UFC Poland". Taka akcja miałaby potencjał na przyciągnięcie nowych graczy, którzy nigdy w bukmacherke się nie bawili, i - kto wie - może jakaś ich część zachęcona wygraną (nawet nie biletu, a pieniężną), stałaby się aktywnymi graczami unibet.

Powodzenia dla grających, udanych zakładów i wygranej! :smile:
 

Suma kursów? A nie powinno być iloczyn? Bo w tym wypadku bardzej opłaca się zagrać 2x kurs 1,1 niż jeden za 2.0.

Chce ktoś zaproszenie na UNIBET? ;)

Ja ostatnio przez typera grałem tylko na Betsafe i kilka razy sts, ale zapowiada się powrót na UNIBET
 
Powinny być liczone kupony tylko z postawionym ufc, tak to konkurs słaby.
W ogóle to liczy się każdy kupon czy tylko wygrane?
 
Panowie, liczą się tylko wygrane kupony, wiec nie trzeba grac za nie wiadomo ile, bo można kursem nabić punkty. Zresztą specjalnie aby nie faworyzować bogaczy daliśmy to 25% stawki. Ale rzeczywiście info mogło być nieprecyzyjne - niedługo poprawimy. Cohones zawsze pomocne;)
 
Suma kursów? A nie powinno być iloczyn? Bo w tym wypadku bardzej opłaca się zagrać 2x kurs 1,1 niż jeden za 2.0.

Chce ktoś zaproszenie na UNIBET? ;)

Ja ostatnio przez typera grałem tylko na Betsafe i kilka razy sts, ale zapowiada się powrót na UNIBET

Jak co to ja moge skorzystac z zaproszenia i tak chce zalozyc u nich konto
 
Poszło, powinieneś mieć na meilu. Choć w sumie i tak dość średnie warunki jego, wiec pewnie nic nie dostaniemy obaj. Ale jak i tak miałeś się rejestrować to spokojnie możesz z tego linka ;)
 
Zachęcamy do grania:) Ciągle mamy dwa bilety do rozdania, tak więc szanse na ich zgarnięcie są naprawdę duże.
 
Ja mam jeszcze pytanko
Czy jeśli dam np. 5 meczy piłki nożnej + 1 zakład z ufc to punkty za kupon zostaną podwojone? Czy na kuponie muszą być same zakłady z ufc?
 
na 10 osob 3 od nas :) graty kiras i ariske, myslalem ze duzo wiecej osob weźmie udzial a tu sie nawet udalo 8 być :)
 
2lkwaqf.jpg


SZTOS !!!! hahahaha :dance::dance:
2 bileciki + rękawice UFC już jutro :crazy: Narobiłem w ostatnich dniach troche rabanu w Unibecie hehe.
Nie mam jeszcze informacji jakie to bilety i w których sektorach ale pewnie je pogonie - kto wie może nawet taniej.
A więc jedna rękawica moja, za to, ze Cię zachęciłem do wejścia tutaj! :D Graty stary wyjadaczu.
 
Kiras obczaj meila już pewnie rękawice i bilety będą lecieć do Ciebie bo i do mnie napisali ;)
"Serdecznie gratulujemy Ci miejsca w Top-10 naszej promocji „Bitwa o Bilety”. Do biletów na krakowską galę UFC trochę Ci zabrakło, ale mamy dla Ciebie nagrodę pocieszenia"
 
Back
Top