Zdjęcia z życia wzięte

To mi wygląda na Szwecję, Jeżyce lub warszawski magistrat.
Tokyo, a żeby nie było na pusto zdjęcia rownież z Tokyo

IMG_5097.jpeg
IMG_5096.jpeg
IMG_5095.jpeg
 
Rok temu natknęliśmy się na bezpańskich /bezdomnych (5) szczeniaków, które z pomocą mojej córki staraliśmy się dokarmiać i znaleźć im domy. Mojej córce udało się przekonać babcię (moja teściowa) do adoptowania jednego.
Wczoraj upłynął rok.
Dwa ostatnie zdjęcia z wczoraj.
IMG_4015.jpeg
IMG_4018.jpeg
IMG_4147.jpeg
IMG_5261.jpeg
IMG_5259.jpeg
 
żadnej lampy, faunabox/terrarium, kryjówka, mata grzewcza, miska z wodą i karmówka
Chidzi mi głównie ile Wat to bierze na dobę. Mam już dwa akwaria które biorą ok 200W na dobę i przekraczam normy zużycia. Chcę jeszcze agame brodatą i jakiegoś węża i oczywiście większe akwa ale chwilowo zatrzymał mnie brak foto paneli. Jaszczurka w systemie z dwoma lampami w średniej wielkości terrarium to kolejne 60-70W
 
Chidzi mi głównie ile Wat to bierze na dobę. Mam już dwa akwaria które biorą ok 200W na dobę i przekraczam normy zużycia. Chcę jeszcze agame brodatą i jakiegoś węża i oczywiście większe akwa ale chwilowo zatrzymał mnie brak foto paneli. Jaszczurka w systemie z dwoma lampami w średniej wielkości terrarium to kolejne 60-70W
Aktualnie używam tylko maty grzewczej 7w, nie mam pojęcia jakie jest zużycie energii w cyklu dobowym.
 
Aktualnie używam tylko maty grzewczej 7w, nie mam pojęcia jakie jest zużycie energii w cyklu dobowym.
Jak tylko 7W to super. Jaszczurki wymagaja promieni UV i wychodzi duży pobór. Widzę że wąż dużo tańszy w utrzymaniu.
 
|Wiem, miałem gekony, felsumy, kameleony i agamy broadate :irish: :antonio:
No właśnie chciałbym agame brodatą czerwoną lub w najgorszym razie pomarańczową. Dorasta do rozsądnych rozmiarów i bardzo mi się podoba. Jednak jaszczurka dopiero chyba jak założę panele bo przy obecnych zwierzętach + jaszczurka to już trochę za dużo wyjdzie.
 
Gady potrzebują szamki i ciepła, na chuj im uciekać. Legendy o wężach rozciągających się wzdłuż śpiącej osoby w celu zmierzenia przed zjedzeniem :DC: to najgorsze bajki na świecie.
|To są wspaniałe zwierzaki.
szlag by to:childcry:
Chciałem somsiadowi wpuścić takiego, jak prezent:jjsmile:
 
Back
Top