Zdjęcia z życia wzięte

797CCADC-0911-4C96-B373-F546A6EF2DC4.jpeg
 
Ile młoda ma lat? I od kiedy śmiga na takim rowerku?
2,5. Dostała na urodziny w październiku to jeszcze ledwo czubkami palców sięgała do podłogi, dzisiaj była jakoś 4-5 raz bo odpaliliśmy ostatnio jak się zrobiło ciepło i leci już jak harpagan. 3km zrobiliśmy dzisiaj na luzie. Spoko alternatywa bo na nogach by tyle nie przeszła bez dłuższych przerw czy noszenia na rękach/barana.
 
U mnie córa od zeszłych wakacji zasuwa, wtedy dwa lata skończyła. Zapiernicza ten czas :jon:
View attachment 64770
2,5. Dostała na urodziny w październiku to jeszcze ledwo czubkami palców sięgała do podłogi, dzisiaj była jakoś 4-5 raz bo odpaliliśmy ostatnio jak się zrobiło ciepło i leci już jak harpagan. 3km zrobiliśmy dzisiaj na luzie. Spoko alternatywa bo na nogach by tyle nie przeszła bez dłuższych przerw czy noszenia na rękach/barana.
u mnie młody dostał jak miał niecałe 1,5 roku, teraz ma już skończone 3 i w czerwcu przesiada się na zwykły rower
Moja ma prawie 2,5 roku i właśnie z żoną się przymierzamy żeby kupić taki rowerek. Bo ma hulajnogę na trzech kołach ale jest za duża na nią jeszcze i średnio sobie z nią radzi. Może na rowerku będzie dobrze. Córa ma 88cm jaki byście polecili?
 
Moja ma prawie 2,5 roku i właśnie z żoną się przymierzamy żeby kupić taki rowerek. Bo ma hulajnogę na trzech kołach ale jest za duża na nią jeszcze i średnio sobie z nią radzi. Może na rowerku będzie dobrze. Córa ma 88cm jaki byście polecili?
Idź do jakiegoś Decathlonu, niech wejdzie i zobaczysz co pasuje najbardziej
 
Moja ma prawie 2,5 roku i właśnie z żoną się przymierzamy żeby kupić taki rowerek. Bo ma hulajnogę na trzech kołach ale jest za duża na nią jeszcze i średnio sobie z nią radzi. Może na rowerku będzie dobrze. Córa ma 88cm jaki byście polecili?
Pod wzrost sobie go i tak wyregulujesz. My postawiliśmy na Cariboo i widzę że mała u @respect też na tym śmiga. Bardzo fajne rowery biegowe robią, super wyprofilowane i przede wszystkim ekstremalnie lekkie, ten rower dosłownie nic nie waży. Odbija się to niestety na cenie no ale kto by na swojej małej oszczędzał :fjedzia:
 
u mnie młody dostał jak miał niecałe 1,5 roku, teraz ma już skończone 3 i w czerwcu przesiada się na zwykły rower
Dobrze wiedzieć, moja skończyła właśnie 1,5 roku i się zastawiałem czy już można jej kupić coś takiego.
 
I dlaczego kłamiesz? Przecież to jest jakieś pół balastka :beczka:
View attachment 64783
Dzięki za podpowiedz, dzisiaj albo jutro jakiś zamówię :conorsalute:
Powiem Ci że pierwsza myśl jak pisałem post to było właśnie stwierdzenie że o dziwo waży mniej niż bastek :beczka: Co to forum robi z ludźmi, wystarczy mi że przy niektórych rozmowach jak usłyszę pytanie gdzie to muszę się hamować :mamed:
 
Dobrze wiedzieć, moja skończyła właśnie 1,5 roku i się zastawiałem czy już można jej kupić coś takiego.
Motorycznie powinna dać sobie radę, żeby tylko spokojnie dosięgała do ulicy stopami to chwila i będzie lecieć jak przecinak.
O panie, kiedy to ten rzepak tak wyjebało?! :benny:
To był moment.


@pyrazgr bier ten cariboo, my kupowaliśmy z ich strony, ale widzę, że mają też w Decathlonie to jak masz w pobliżu to może warto sobie jechać na przymiarkę, ale te rowery są raczej uniwersalnej wielkości, siodło i kiera są normalnie regulowane.
 
Motorycznie powinna dać sobie radę, żeby tylko spokojnie dosięgała do ulicy stopami to chwila i będzie lecieć jak przecinak.

To był moment.


@pyrazgr bier ten cariboo, my kupowaliśmy z ich strony, ale widzę, że mają też w Decathlonie to jak masz w pobliżu to może warto sobie jechać na przymiarkę, ale te rowery są raczej uniwersalnej wielkości, siodło i kiera są normalnie regulowane.
Zamówiłem na stronie cariboo :bleed:

Widziałem że w Decathlonie są dostępne ale nie było różowego.
Ps. Tylko kasków nie mieli dostępnych wiec to już na miejscu kupie.
 
Back
Top