Zawodnik doskonaly

tomano

Jungle Fight
Heavyweight
Wiem, ze pewnie zaraz sie wielu rzuci, po co ten temat, ale jest to w koncu forum dyskusyjne, wiec...podyskutujmy :D

Wg mnie laczac 3 wojownikow zamieszczonych na obrazku ponizej, otrzymujem gracza doskonalego , nie do pokonania przez nikogo.

Boks - JDS
BJJ - Werdum
Warunki + zapasy - JJ

Macie jakies swoje pomysly, jaki bylby gracz idealny?

di-A769.jpg
 
Bylby dobry temat, gdyby nie to, ze rok temu byl podobny (dzieki cactus). W kazdym badz razie posmiac sie z niego mozna :-)
 
To by musial byc tez kokosem, bo z tego co pamietam mial takie same IP jak egzi. Chyba, ze to byl Piorun :D
 
wcześniej myślałem, że to obce ciało niż ta banda kretynów ( a właściwie jeden) ale teraz zaczynam widzieć pewne podobieństwa.
 
Nie, takie same IP jak kokos miał niejaki leszczu 25, którego wszyscy oskarżali o to, że jest kaczką. W sumie nie chce mi się kolejny raz o tym pierdolić, ale akurat tego, że kaczka i egzekutor to ta sama osoba to jestem pewny na 666 %.
 
Kokos na pewno miał to samo ip co kaczka i leszczu? Jak tak to kaczka był również kokosem, tego akurat się nie spodziewałem, kokos miał zupełnie inny styl pisania.
 
Do tego mój ulubiony portal z newsami ze świata MMA i BJJ, mmanasto przestał działać. :-)
 
a nie poejbało mi sie leszczu miał takie samo jak egzekutor, masz racje Highlander



@Szady - NIEEEEEEEEEEE to oznacza powrót na cohones... :-)
 
Pamiętam, jak kiedyś pod ktoryms z tematow kaczka z egzekutorem prowadzili dyskusję czy tam się kłocili. Trzeba mieć ostro zryty łeb żeby coś takiego odpierdolić. Psychiatra się kłania.
 
wrócił ten debil chisora, czytajcie co drugą litere, zaczynając od drugiej.



ACLHPINSYOTRBA
 
Na początku kaczka non stop prowokował siebie jako egzekutor. Pewnie chciał odsunąć podejrzenia (chociaż wtedy mało kto by na to wpadł) albo po prostu chciał nabić posty (ta opcja zdecydowanie bardziej realna).
 
Kaczka pisal na jakims forum medycznym, ze ma problemy psychiczne - w ciemno strzelam, że chodziło o schizofrenie
 
Hmmm po co sklejać z tych trzech zawodnika doskonałego jak JJ by dwóm pierwszym wklepał bez problemów. ;)



Rozumiem, że Kaczka odszedł w niejasnych okolicznościach? Dziwne bo to forum to chyba całe jego życie. Musieliscie go wkurzyć.
 
Sorry, jestem krótko na tym forum, możecie mi wytłumaczyć czemu uwzieliście się tak na tą kaczkę, to jakiś troll czy spamer ?
 
Doszedł ktoś w ogóle do jakichś konkretnych informacji dotyczących tożsamoci tego kto krył się za nickiem kaczka? Z pewnością ma bardzo dużo wolnego czasu - nawet gimbusy aż tyle go nie mają, a jedyna osoba znana mi w internecie, która ma podobny styl forumowania co kaczka i masę wolnego czasu to gość, który z powodów psychicznych nie podejmuje pracy, oraz unika kontaktów z ludźmi i jest na utrzymaniu rodziców, którzy opłacają mu między innymi internet. Strzelam w ciemno, że w tym wypadku może być podobnie.
 
Co mnie jakis kaczka41 obchodzi??

Kokos - nie znam.
Egzekutor - spamowal mi poczte
chisora- byl na krotko, zalozyl konto cos tak jak ja mniej wiecej.

Ta cala wasza dysputa w tym temacie=pozale sie Boze
 
Panama trafił w sedno. Ojciec mi opłacił w końcu neta - YES!







Ps. Ale kierwa, z z tomano mnie nie łączcie, bez przesadyzmu
 
Back
Top