Zawodnicy MMA zatrzymani

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Śledztwo dotyczące stołecznego gangu dotarło aż na Pomorze. Wśród ujętych we wtorek gangsterów jest czterech zawodników MMA i Turek odpowiedzialny, zdaniem prokuratury, za zorganizowanie przemytu narkotyków



W ostatnich dniach policja zatrzymała 20 członków gangu wywodzącego się z podwarszawskiego Ożarowa współpracujących z przestępcami z Pomorza. W sumie w rękach policji jest uż 28 członków grupy. W mokotowskim sądzie trwają właśnie przesłuchania zatrzymanych. Późnym popołudniem powinny zapaść decyzje czy ich aresztować.



Prokuratura Okręgowa w Warszawie zarzuca im przede wszystkim liczne przestępstwa narkotykowe. Chodzi o produkcję i handel amfetaminą oraz sprzedaż marihuany.



Według ustaleń śledczych od blisko dekady gang ożarowski (powstały na gruzach osławionej grupy pruszkowskiej), współpracował z gangami z Pomorza. Z Warszawy na północ jechała wyprodukowana w stolicy i okolicach amfetamina. W odwrotnym kierunku przestępcy wieźli marihuanę. Część amfetaminy była też przemycana do Skandynawii.



Policja rozbija gang ożarowski od kilku lat. Większość jego stołecznych członków siedzi. Od połowy ub. roku śledczy zajmują się ich kontrahentami z Pomorza. Wtedy zatrzymano osiem osób. Teraz kolejnych 20.



- Zatrzymania miały charakter dynamiczny. Brali w nich udział policjanci z grup specjalnych Centralnego Biura Śledczego oraz policyjni antyterroryści. Przestępcy byli kompletnie zaskoczeni - relacjonuje mł. insp. Krzysztof Hajdas z Komendy Głównej Policji. - Wśród zatrzymanych jest 51-letni Mustafa D., obywatel Turcji, prowadzący przestępcze interesy na terenie Holandii oraz Polski. Jak wynika z informacji zebranych w śledztwie, był on organizatorem przemytu znacznych ilości narkotyków - dodaje Hajdas.



Wśród zatrzymanych jest też czterech mężczyzn, zawodników klubów sportowych biorących udział w walkach MMA oraz dwie osoby poszukiwane listami gończymi.



http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15922513,4_zawodnikow_MMA_wsrod_zatrzymanych_czlonkow_narkogangu.html



Jacyś znani?
 
Wkurzają mnie takie artykuły. Czy jakby wśród zatrzymanych było czterech pingpongistów to czy tytuł by brzmiał "4 zawodników ping-ponga wśród zatrzymanych członków narkogangu"?
 
Wkurzają mnie takie artykuły. Czy jakby wśród zatrzymanych było czterech pingpongistów to czy tytuł by brzmiał "4 zawodników ping-ponga wśród zatrzymanych członków narkogangu"?

Poczekaj aż u kogoś na chacie znajdą szalik klubu piłkarskiego. To będzie dopiero afera.
 
Ku*wa słyszałem w radiu, oczywiście musieli podkreślić 'zawodnicy MMA' no to qurwa mamy promocje ;-(
 
spoko, jeszcze dojdzie do tego, że za kilka miesięcy jak np Materla byłby znowu u takiego Wojewódzkiego, to usłyszy tekst w styly "Podobno twoi koledzy ... "
 
Część amfetaminy była też przemycana do Skandynawii.


dobrze ze nikt jeszcze nie zasugerowal ze dosc czesto ostanio polscy zawodnicy mma wyjezdzali do Szwecji do Alexnadra G. pseudonim The Mauler :)
 
Psełdonimy zatrzymanych to podobno "Baki" "Coca" "Morfinista" i "Ćpao" .
 
Psełdonimy zatrzymanych to podobno "Baki" "Coca" "Morfinista" i "Ćpao" .


Podobno uciekł jeden o pseudonimie "Irokokainez".
 
No w moim i Kaczki mieście to chyba pod to podchodzą te zatrzymania,



http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/31445/



ale tytuł faktycznie żenujący jeśli to nie znane nazwiska i jednak jako zawodników trzeba ich odbierać w 1 kolejności...ale z Warszawy poza paroma nazwiskami nikogo więcej bym tak jednak nie określił, nawet jeśli trenują z różnych powodów ;-)



No, ale przyznam, że długo ostrzegają przed wejściem, ktoś taki powinien móc zdążyć się uzbroić...choć gość chyba spał, choć zatrzymania w Świnoujściu niby był o 17 ;-)
 
http://www.mmszczecin.pl/480502/2014/5/8/czterech-zawodnikow-mma-ze-szczecina-zatrzymanych-przez-cbs-podejrzani-o-handel-narkotykami?category=news



Szczecin. :)



zero szoku z mojej strony raczej.



Irokokainez zabil mnie, haha!
 
Na ch..piszą, że zawodników MMA jak nie podają imion nawet ;-)



A jednego Turka zatrzymując w Szczecinie i myśląc, że coś zdziałali to na prawdę nie wiem kto w to uwierzyć ma ;-)



Jakiś "Herard" i "LiSiDłowski" przydał jeszcze i "Fetor" ;)
 
'Z ustaleń śledztwa wynika, że w okresie działalności grupy jej członkowie sprowadzili z Holandii znaczne ilości marihuany, AMFETAMINY i kokainy,' No tu już kurwa polecieli... do polski sprowadzać amfetamine? bitch please...
 
Najbardziej jest chore, że zróżnicowanie podejścia w świecie do tych tematów jest tak różne od legalizacji po karę śmierci. Jak na to można pozwalać ;-D A chemii jak najmniej dla człowieka, a i tak żremy ją w produktach spożywczych i zdziwko, że teraz każdy starszy ma jakiś nowotwór i umieralność po prostu na starość to już ewenement się staje. Pier**one zakłamanie medialne i durne zasady, a ludzie wierzą na ślepo ;]
 
Haha beka chomikuj, wiadomo, że z Polski woza tam, a nie na odwrót. Najlepszy polski nos
 
@cRe, krzychu88 heh, dobre



Jak już lecimy w tym klimacie to może ten Turek, to nie żaden Mustafa, tylko Turek...Radosław. Warszawa się w sumie zgadza;)
 
komentarze tych wszystkich pseudoznawców na stronach tych gazet co POdały tę informację już pokazały jaki jest stosunek w naszej pięknej tuskolandii do MMA. Po prostu ręce opadają jak się to czyta :-)
 
to pewnie nie tylko zawodnicy MMA, ale kto wie? może to nawet cykliści!!! Ja bym się sprawie uważnie przyjrzał, bo może jeden z nich to nawet filatelistą może być..
 
Korba, dlatego media mają taką władzę i wywierają wpływ na to co ludzie sądzą. 4 z 20 zawodnicy MMA, a to, że np. pewnie wszyscy, ale załóżmy, że pozostała 16stka miała do czynienia z budowlanką. Sytuacja się obraca, ale czy powinniśmy unikać budowania czegokolwiek jako walka z potencjalną przestępczością? ;] Najlepiej do wszystkiego podchodzić na sztywno czy raczej elastycznie i myśleć, a nie dawać sobie myślenie narzucać. Albo, że wszyscy mieli chrzest, więc trzeba kościoły zamknąć ;] Skrajności, jak masa lubi w nie wpadać to mnie powala.
 
Manipulacja pewnie niezła bo podają, że ZAWODNICY(w domyśle osoby trenujące i startujące zawodowo) a nie jakieś płotki jeżdżące z naklejkami na furach to raz. Dwa nie wiem dlaczego się dziwicie skoro większość towarzystwa z tego rejonu w cale święta nie jest ;-)
 
to chyba dobrze, że swięta nie jest, bo jak się tym świętym przyjrzeć to strach
 
Back
Top