Zarobki

bosik5

Oplot Challenge
Middleweight
Mam pewne pytanie dotyczące zarobków, a mianowicie kiedy komisje ujawniają zarobki, a kiedy nie czy jest jakiś przepis który mówi iż w takiej i takiej sytuacji komisja musi ujawnić zarobki?



Jesli juz było takie pytanie to sorry jestem nowy na forum.
 
Każda komisja stanowa ma własne przepisy, które mówią czy jest obowiązek ujawniania zarobków czy nie. Komisja tego nie robi tylko wymaga od organizacji które organizują galę w danym stanie.
 
aha dzieki oświeciles mnie :-)



to jeszcze take pytanie czy gdy komisja wymagała od organizacji ujawnienia zarobków przy jednej gali to czy przy drugiej w tym samym stanie takze musi wymagac ujawnienia zarobków ?
 
Jeśli komisja ujawnia zarobki to je ujawnia, bez względu na organizacje. Jak ma zapis, że nie ujawnia, to nie ujawnia niezależnie od organizacji. Więc to tylko i wyłącznie zależy od stanu w jakim jest organizowana gala. :-)
 
ok ale nie o to mi chodzilo. Mialem pytanie czy jesli komisja stanowa raz ujawniła zarobki, to czy musi to zrobic ponownie w przypadku nastepnej gali ?
 
Ja także napisałem, że jeżeli komisja ujawnia zarobki to je zawsze ujawnia... bez względu na galę, liczy się stan i komisja. A te chyba przepisów często nie zmieniają.
 
Warto jeszcze wiedzieć, że komisja nie ujawnia zarobków z ppv tylko same podstawy pensji i bonusy.
 
a ja mam takie pytanie, jakie były największe zarobki dla zawodnika za jedną walkę ?? wiadomo, że chodzi tylko o te ujawnione, bo reszta może pozostawać w sferze domysłów..



Czytałem gdzieś, że Arlovski dostał za walke z Fedorem 1,5 mln, czyżby to był rekord ??
 
Nie przychodzi mi do głowy nikt, kto mógłby zarobić więcej (nie uwzględniając wpływów z PPV). Z tych płac wynika, że Arlovski za dwie walki w Affliction zgarnął 3mln $, całkiem nieźle...
 
a jest jeszcze jakiś zawodnik, który zgarniał podobne pieniądze, czyli ponad 1mln $ ??
 
GSP kasuje 4-5 mln $, Lesnara około 3 mln za walkę. Ten kaczkowy temat niewiele ma z rzeczywistością wspólnego.
 
JLB zadał pytanie:

a ja mam takie pytanie, jakie były największe zarobki dla zawodnika za jedną walkę ?? wiadomo, że chodzi tylko o te ujawnione, bo reszta może pozostawać w sferze domysłów..






także Tens o to w mym temacie chodzi i link jest odpowiedzią na pytanie JLB - tyle
 
GSP w wywiadzie powiedział ile zarabia, więc jak najbardziej jest to informacja pewna.
 
Jakby Najman powiedział w jakimś wywiadzie ile zarabi - byś uwierzył?



A tak na serio - spoko - tam u mnie to zestawienia ujawnione przez komisje i faktycznie ma sie to nijak to tego co na łapę fighterzy dostają
 
Back
Top