Zarobki Mameda w UFC

Cinoj

Oplot Challenge
Welterweight
MK1_cutout1.jpg
Na pewnym forum toczę dyskusję na temat potencjalnych zarobków Mameda w UFC. Jak myślicie, ile mółby dostać za pierwszą walkę? W $.
 

Cziris

BAMMA
Welterweight
Biedny Mamed. Ledwo co kilkanaście godzin temu powiedział, że chciałby zawalczyć w UFC a na forum już sie zastanawiają ile będzie zarabiał.
 

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Przy dobrych negocjacjach KSW z UFC 36 000 $ za walkę + bonus za zwysięstwo i ...... wieczoru.
 

cbkrzys

Jungle Fight
Bantamweight
Dostanie oryginalne plakietki zawodnika UFC, zapachową choinkę o smaku kokosa i używane opony do stara ;)
 

Cinoj

Oplot Challenge
Welterweight
No ja uważam, że tych 36 by nie dostał. Wydaje mi się, że jest zbyt słabo kojarzonym w USA zawodnikiem, by tyle dostać.
 

doktorek16

Oplot Challenge
Heavyweight
Dostałby chyba nawet wiecej niż 36k $ ostatnio 5 wygranych 2 KO 3 suby wysoko w rankingach, teraz nie jest tak jak to K&L przedstawiają i UFC kasy dobrym fighterom nie szczędzi.
 

lutek147

Shark Fights
Middleweight
A jak myślicie, Mamed walcząc w UFC będzie stał w czerwonym czy w niebieskim narożniku?Temat z dupy wzięty i w ogóle niepotrzebny. :-)
 

Cinoj

Oplot Challenge
Welterweight
Zajebiste poczucie humor, lutek!:-)A co mam napisać? Napisałem, to co mi tutaj napisaliście i będę czekał na Mameda w UFC z nadzieją, że będzie walczył w stanie, który ujawnia zarobki.
 

lutek147

Shark Fights
Middleweight
A po co Ci jego zarobki? Nie masz się na czym onanizować? Czy to takie ważne, żeby zakładać o tym temat?
 

doktorek16

Oplot Challenge
Heavyweight
lutek147Od zarobków będzie zależało to czy Mamed pojawi się w UFC więc kogoś może to interesować.Pomyśl.
 

Kolczu

Brutaal
Welterweight
Masakra. Normalna dywagacja, jak każda dotycząca teraz tematu Mamed - UFC. Typ się spytał jak uważamy, a spinacie się jakby odkopał temat Defa mający 3 lata. Ja osbiście uważam, że Mamed mógłby przy dobrych wiatrach liczyć na kontrakt podobny do tego jaki miał Santiago - Z tym, że wtedy nie ma przebacz - Walczysz z tym kogo ci damy.
 

Szady

MMARocks
Cohones
@pabloZarobki powinny najbardziej interesować Mameda i jego managerów. My powinniśmy się interesować nie tym, co Mamed ma w portfelu, tylko jak walczy.
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Za walkę pewnie dostanie używaną oponę od Stara... albo choinkę o zapachu kokosowym do malucha...
 

RaV

BAMMA
Bantamweight
Jeśli Mamed przejdzie to dowiesz się ew po walce, bo UFC publikuje zarobki zawodników kilka dni po gali, ale żeby temat o tym zakładać...
 

lutek147

Shark Fights
Middleweight
Kolejny prostacki tekst, ale spoko, widocznie tak Cię wychowano.
Dzięki. Jestem wdzięczny rodzicom, że zamiast wpychać nos tam gdzie nie trzeba nauczyli mnie nutki chamstwa. Trzymaj się i życzę Ci, żebyś był pierwszą osobą, która się dowie o zarobkach Mameda, a najlepiej jakbyś był przy negocjacjach z UFC (jeżeli do takich dojdzie). No i zdrowia, bo najważniejsze :-)
Od zarobków będzie zależało to czy Mamed pojawi się w UFC więc kogoś może to interesować


To akurat żaden argument, żeby zakładać takie tematy. Jakby zależało to od jego rodziny poparłbyś [strike]założył[/strike] temat pt. "Rodzina Mameda. Jak wpływają na Czeczena?". Zresztą nie ma co już więcej nabijać postów temu "tematowi". Współczuję tylko Mamedowi, bo stając się coraz bardziej popularnym tego typu wynalazków będzie jeszcze więcej...
 

doktorek16

Oplot Challenge
Heavyweight
Szady & lutekTak wmówcie to wszystkim, którzy się tym interesują, że zaglądają Mamedowi do portfela.Wogóle jebane Polaczki tylko zazdroszczą i są ciekawskie. Ehh to forum się zmieniło. Typek zakłada temat żeby zapytać o zdanie innych to trzeba odrazu nawrzucać bo to daje +11 do rispektu.Ogarnijcie swoje e-cohones.
 

Cinoj

Oplot Challenge
Welterweight
Gówno mnie obchodzi portfel Mameda, żeby była jasność. Nie spytałem, ile zarabia na KSW, ile ma od sponsorów, ile zarabia na swojej bieliźnie. Byłem po prostu ciekaw, wśród jakich zawodników UFC będzie miał podobny pułap i co będzie miało większą siłę przebicia: to, że jest raczej anonimowy dla amerykańskich fanów, czy to, że przy ew. gali w Polsce (choć pewności co do takowej mieć nie można) byłby łakomym kąskiem promocyjnym.lutekMylisz chamstwo z prostactwem, ale fajnie, że jesteś za to wdzięczny.
 

Cinoj

Oplot Challenge
Welterweight
Też myślałem o takiej mniej więcej kwocie, skoro Mauler za ostatni występ dostał 16 + 16, a trochę tych walk stoczył w UFC już.
 

A-S-S-A-S-S-I-N

Jungle Fight
Featherweight
A co to k###a książkę piszesz o zarobkach zawodników w UFC? Ile dostanie dowiesz sie po walce a jak narazie Mamed nie podpisal nawet kontraktu z UFC wiec nie ma co gdybać.
 

Cinek007

KSW
Heavyweight
hehe jakie tematy po deklaracji chęci wstąpienia do UFC - jaki rywal, jaka płaca.. jacy sponsorzy, jaki zarost, jaki entrance song, jacy cornerzy, czy menagerowie mu dzadzą się rozwijać (bo Mamed ma 12 lat i my wszyscy wiemy lepiej).....
 

Anonymous

NoLife FC
Trzymajmy się tematu Panowie. Kolega zapytał jak przewidujemy , ile mógłby zarobic Mamed , jeśli faktycznie podpisałby kontrakt z federają UFC, po czym pomijajac pomijając posty w żartobliwym tonie (kałuża , sumki z księżyca) - połowa postów dotyczy głównie samego autora, który Bogu ducha winien zadał tylko pytanie....Niestety zauważyłem, że ostatnio coraz więcej osób zbyt mocno przejęło sie swoja rolą w tej e-społeczności i próbuje kreować tę e-rzeczywistosć po swojemu. Byłoby to o tyle pozytywne, gdyby mniej było postów rodem z przysłowiowej dupy.Moja prośba:Mniej postów w stylu (chyba ,że faktycznie jest to zasadne, lecz ostatnio imo coraz rzadziej jest)


  • Po wuj sie o to pytasz?

  • Jest odpowiedni temat na takie pytania

    Było już omawiane


Ja od jakiegoś czasu odpuściłem sobie posty na tym forum takie jak w/w , gdyż: NIC ONE NIE WNOSZĄ DO DYSKUSJI I NIC NIE DAJĄ!
 
Top