Zapytanie do adminów

@defthomas @Dzihados proszę o definitywne usunięcie konta. Dziękuję.
Myślę, że musimy nominować jakiegoś użytkownika na kogoś w typie rzecznika/mediatora. Najpierw zgłasza się chęć usunięcia konta do tej osoby, podejmuje z nim dialog, następnie trzeba odczekać kilka dni żeby się nie okazało, że decyzja o usunięciu konta była „na gorąco”. Po kilku dniach znowu podejmuje się dialog i jeżeli nadal ktoś chce usunąć konto to wtedy rzecznik zgłasza ostatecznie ten fakt do moderatorów
:werdum:
 
Myślę, że musimy nominować jakiegoś użytkownika na kogoś w typie rzecznika/mediatora. Najpierw zgłasza się chęć usunięcia konta do tej osoby, podejmuje z nim dialog, następnie trzeba odczekać kilka dni żeby się nie okazało, że decyzja o usunięciu konta była „na gorąco”. Po kilku dniach znowu podejmuje się dialog i jeżeli nadal ktoś chce usunąć konto to wtedy rzecznik zgłasza ostatecznie ten fakt do moderatorów
:werdum:
Proszę odłożyć klawiatury, Trybunał etyczny Cohones zdecydował,

Po przeprowadzeniu dochodzenia Komisja Etyki Cohones ogłasza, że wnioskujący @VendettaNH naruszył zasady postępowania etycznego, a jego działania mające na celu usunięcia konta są sprzeczne z kodeksem zachowania firmy. W świetle zebranych dowodów Komisja Etyki orzeka, że wnioskuje o ukaranie oskarżonego o to haniebne postępowanie banem na czas: trzystu sześćdziesięciu pięciu dni oraz obowiązkowym odłączeniem od platformy Matrix-Cohones 2.0. Jego działania były nie do przyjęcia i stawiamy na ich surowe potępienie. Wyrok powinien być nieodwołalny i obowiązujący od razu.
 
Myślę, że musimy nominować jakiegoś użytkownika na kogoś w typie rzecznika/mediatora. Najpierw zgłasza się chęć usunięcia konta do tej osoby, podejmuje z nim dialog, następnie trzeba odczekać kilka dni żeby się nie okazało, że decyzja o usunięciu konta była „na gorąco”. Po kilku dniach znowu podejmuje się dialog i jeżeli nadal ktoś chce usunąć konto to wtedy rzecznik zgłasza ostatecznie ten fakt do moderatorów
:werdum:
Dobry byłby jakiś psycholog. Szkoda, że @marcinosa już nie ma :awesome:
 
Kochani admini mam pytanko do was szyskich
Jak się wam pracowało/ pracuje z Dominikiem Durniatem? Może jakieś wspomnienia, opinie, ciekawostki nie wiem anegdotki?
Jaki jest wasz aktualny stosunek z Wojsławem?
Jak wyglądało przejście ich z cohones do krs?
 
@Baasteek daj stęsknionemu koledze link do Discorda.
tyle-to-nie-nie-no.png
 
No to i ja i kuba ci powiedzielismy, ze staz jest potrzebny, bylo mowione kilka razy dokladnie ile, teraz nie pamietam. Jutro sprawdze. No i to jakies powiadomienie z polowy lutego, nie kojarze, moglo zginac w natloku.

EDIT:
60 dni
 
Last edited:
@Dzihados o co kurwa w tym chodzi, chłopaki wrzucają jakieś kurwa gołe pizdy, balony w jakości HD stereo a ja pierdolonego screena rozpiski nie mogę wkleić albo screena komentarza z tweetera czy cokolwiek, czy to kurwa serio waży więcej niż te spocone pizdy w temacie +18?
 
@Dzihados o co kurwa w tym chodzi, chłopaki wrzucają jakieś kurwa gołe pizdy, balony w jakości HD stereo a ja pierdolonego screena rozpiski nie mogę wkleić albo screena komentarza z tweetera czy cokolwiek, czy to kurwa serio waży więcej niż te spocone pizdy w temacie +18?
Gdyby nie ta ranga "kapitan ulicy" mógłbym pomyśleć że donosisz. :gabi_much_love:
 
Gdyby nie ta ranga "kapitan ulicy" mógłbym pomyśleć że donosisz. :gabi_much_love:
Uplastyczniłem sytuację, nawet o te pizdy mi nie chodzi, normalne zdjęcia w fan klubach, a tu screen białego tła z literami nie wchodzi i z kwadratami zakazanych mord na tapology.

Chce zrozumieć mechanizm za to odpowiedzialny bo mnie często irytuje, zdjęcie wchodzi screen nie..
 
@Dzihados o co kurwa w tym chodzi, chłopaki wrzucają jakieś kurwa gołe pizdy, balony w jakości HD stereo a ja pierdolonego screena rozpiski nie mogę wkleić albo screena komentarza z tweetera czy cokolwiek, czy to kurwa serio waży więcej niż te spocone pizdy w temacie +18?
Mamy Sztuczną Inteligencję co rozpoznaje jakość załącznika.

Np. na balony w jakości HD stereo jest zielone światło co jest zrozumiałe, a ty pewnie jakieś pierdoły chcesz wrzucić XD

700kB jest limit, to jest sporo. Wejdz sobie na jakis onet czy inne wp i zobacz w jakich rozmiarach tam sa foty.

Wrzucasz pewnie w jakims formacie dziwnym.

Ja korzystam z
Code:
https://imgur.com/upload
 
Back
Top